Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin je včeraj doma povedal da bo imel avtomata

Sin je včeraj doma povedal da bo imel avtomata

Sin je gimnazijec. Kaj to pomeni?

Se ne znate pogovarjati? Vprašaj ga, pa naj ti razloži.

Nič ne želi govoriti, ko ga kaj vprašam o šoli. Počasi se mi že meša.

nova
Uredništvo priporoča

Avtomatski cvek?

Po moje več kot 3 negativne zaključene-avtomatsko padeš

lp

Cepnil je. Bo drugo leto upaj bolš, čeprav je še prezgodaj za govorit o temu. Lahko se nauči in popravi, razen če ima več kot pol predmetov cvek.

haa, pomislila sem na avtomatsko puško

To je to, ko se otroc na gimnazijo vpisujejo z dobrim ali celo zadostnim uspehom. Sledi atomska bomba v prvem letniku in zapravljanje let. Toliko stare otroke je potem sram ponavljati. Veliko učke po faksu lahko na koncu otroka pustijo zgolj z OŠ izobrazbo, namesto, da bi naredil neko srednjo ali vsaj poklicno. Krivi so pa starši, ki niso ocenili njegovih realnih sposobnosti.

To pomeni, da je gej.

Zmešalo se mi bo od skrbi, kaj naj naredim?


Če to drži, da bi imel 4 ali več negativnih, avtorica – a ne hodiš na pogovorne?

Pojdi malo na svez zrak (on the air).

https://youtu.be/ByMFUKNws7Y

Če bo res imel toliko negativnih in avtomat ne pomeni npr. motorja avtomatika, kot sem sama najprej pomislila, je več možnosti. Če mu ne gre v gimnaziji, je morda boljše, če se vpiše v kakšen drug srednješolski program, ki bi ga lažje izdeloval. Lahko ponavlja in upate na več sreče prihodnje leto. Skratka, kar pogumno. Kot prvo pa izvedi, kaj je razlog za tako stanje, potem kakšne so opcije in potem naprej.

Kje je pa oče, da ga strese iz hlač? Mi smo imeli podoben problem. Sin se je s kolegi iz OŠ, ki so hodili na teksas vlačil po lokalih namesto, da bi hodil v šolo. Prigovarjanje in grožnje niso pomagale.

Zato je šel partner (po poreklu južnak) v te lokale kamor je sin hodil in fizično obračunal sa konobarji, da mu niso več stregli pijače.

Žal se potem vseeno ni izšlo in je sin brez prave izobrazbe. Svetujem vam da ukrepate hitro. Kličite razrednika še danes. Morda bo letos zaradi razmer dobil pogojno možnost izdelovanja predmetov s popravnimi izpiti. Dva popravna izpita zgodaj poleti in dva septembra, pa se morda izide.

Frizerska že vabi.

Tako ja 😁🤣🤣 zlatno djete pa res ni krivo da se sunja po kafanama. Konobar je kriv…😃….🤣🤣

Samo zato ker bi hotel vozit z avtomatskim menjalnikom, ga je treba strest s hlač? 😐 Potem je bolje da nima očeta

Haha tipičen balkan. Sveti sinček ga serje po lokalih. Dajmo naluftat “konobarja”.

Vprašanje pa je, Kolikokrat pa je ta isti “muž” naluftal tebe? Odnos ima namreč tak, da težave rešuje s pestmi.

New Report

Close