Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sina bo spremenila v bebca

Sina bo spremenila v bebca

Mir mu daj. Zadosti je star da sam odloča.

 

Bo kar težko, če je nekdo že precej prepričan v svoje dejanje, ga bo verjetno tudi izvedel. Se strinjam z ugotovitvijo, da se bo prisesala na njegove finance, ker je po opisanem, tipična sponzorusa. Umetni nohti so eden od znakov. Zdaj je trend da mlade in lepe iščejo dobro situiranega, kateri ni bo omogočil, da ji ne bo treba delati in bo igrala kraljico. Na silo reševati, ni dobro, ker bo sin dobil odpor in bo še bolj silil v dejanje Verjetno bo najboljše ukreniti nekaj v smeri preprečevanja da bi se lisica kakorkoli okoriščala na njegov račun. Tovrstne ženske so povsod in moški za njimi norijo , ker razmišljajo z spodnjim organom. So toliko pametne, da vedo, da je bolje kot se dati dol večkrat za 100eur, nastaviti enkrat nekomu ki je uspešen, predvsem pa premožen.

Ja kaj si naj staro babo najde. Ta mu bo ali za zabavo (bo pac gnar kuro na njej. Se ga kot dohtar ma) ali pa bo lahko z njo mel se kaj otrok. Kaj bi ce bi eno svojih let si nasel. Pa preden se spoznas prav bo tal 40 + zenska

To je od sina denar. Ne tvoj, kot pises. Naprej ti razcisti. Pa ce ga skuri pred tabo je negova stvar. Kot drugo poznam kar nekaj zensk, ki so si zelele in tudi imele otroke med 19-24 staro. Ena je imela dva pa tudi delala hkrati naravoovni magisterij. Se da in obstajajo.

Gospa, ne vem, zakaj sinove finance opisujete z besedo “naše”. Denar je sinov. Star je 36 let. Lahko s tem denarjem počne, karkoli želi, ker je NJEGOV. Kar se pa tiče njegove punce, sam si jo je izbral. Kaj vas moti, da plačuje zanjo? Malo ste fauš…

Meni se bolj zdi, da je tvoj sin izbral njo nalašč. Da si naduva ego z mlado in lepo žensko. Saj bo ona njemu podrejena, ne on njej. Tukaj je veliko večja možnost, da on z njo manipulira kot obratno. Marisikatera punca pa ima dojenčka pri 2oih, jaz sem ga imela pri 21ih in sem se tudi zgodaj poročila, kljub današnji moderni dobi.

Je bilo pa nekaj takih moških, ki so me pri 19ih, 20ih skušali obrniti – prav podobnih tvojemu sinu. Ona bo spregledala nekje po 3o – em, ko bo videla, da je njegova ujetnica in si zaželela svobode. Ne vem od kje vlečeš to, da je on tukaj revček. Namreč, punca pri 20ih nima še razdelanih življenskih prioritet, pri 30ih bo pa drugače.

Bolje  bi bilo, da nimata otroka, saj bo ona njega gotovo želela zapustiti v prihodnje. Njeno nasmihanje, ki ga omenjaš, je tipično obnašanje 20 let stare punce, ki misli, da je v starejšem od sebe našla top moškega. Zdaj je vsa zadovoljna in prepričana, da je to za njo jackpot. Iz tega, kar si napisala, jaz razberem, da on želi ob sebi neko lutkico, s katero se bo postavljal, ki mu bo v vsem ustregla in ki ne bo razmišljala s svojo glavo.

No, je pa najbrž on v resnici daleč od tega, da postane bebec…da se mu niso vse prejšnje zveze razpadle zato, ker si ni uspel nobene podrediti na način na katerega je to želel. Ob tem upoštevaj še, da je izredno inteligenten – glede na poklic – torej ti je hitro jasno kdo koga v tem odnosu manipulira.

Moje videnje te situacije je pa takšno.  Gospod doktor ni bil zadovoljen z dosedanjimi partnericami, saj je prepričan, da si v svoji superiornosti zasluži najboljše. Zato si je pri svojih letih namesto izkušene (beri: že ločene, z otrokom ali dvema ali večno samske, z neštetimi poskusi, itd.) našel tako z veščinami. Če pogledate katerokoli internetno stran malo boljšega bordela v tujini, boste videli oglase s slikami podjetnic, ki tam gostujejo, predvsem pa sezname njihovih uslug, ki jih obvladajo in nudijo.

Torej, stvar je jasna. O tem pravzaprav sanja večina samskih moških. Ta gospod je samo izpeljal to. Eno izmed teh z veščinami si je pripeljal domov.

Kako dolgo bo trajala ta zveza, je odvisno samo od njiju dveh. Kot pri vseh. Koliko bo ona pri tem materialno potegnila, je tudi odvisno od obeh. Jaz ji privoščim, da čim več. Moški je tu zato, da za žensko materialno poskrbi, ona pa zanj, kot za moškega.

Pa še nauk vsem, ki pametujete in ne znate napisati pravilno slovensko. Napiše se S sinom in ne Z sinom, ok?

New Report

Close