Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Since, Hribuc,Sprevržko…

Since, Hribuc,Sprevržko…

Poljubček in pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A pol se zdej lahko prklopim?
😉
Sp

aaaaaaaaaaa…lupcknala nas je….hitr po antibiotike:)

ajde

tuš tuš že prihajam 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Hribuc sorry!
tist šnops,kr sm ga obljubu,bom zdej sam spil…da se razkužm,saj kapiraš ne?
Saj gremo pa v trgovino ponj druzga!
;-))
Sp

ja…zastopim…situacija “every man for himself” je tole…naj se resi kdo se more:) Ce se ne slismo vec…zdrz…zdrz…ne se ji dat!:)

Nakladate, ni čudno, da je bil dež…v resnici pa si prav želite en dober poljub in še vse kaj drugega od kake dobre mačke…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje pa je kaka?
;-)))
Sp

Ozri se naokoli, poglej skozi okno, mogoče je to tvoja sosedka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skozi okno se nič ne vidi,ker ga dež zaliva…:-(
Sp

Se bo videlo pa drugič, saj za dežjem vedno posije sonček, slej ko prej!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

To je pa tud res!
Sonček….kje si?
Aja,čuk sem,saj tudi če bi blo lepo,bi že zašlo tu!
Sp

Okej…prosim vklopi se, drugače grem ninat…cmoka in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem vklopljen že 4 mesece.
Če greš ninat…pa lepo spi žabi.
Sp

Okej, lepo ninaj tudi ti, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close