Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SINDIKALNI IZLET

SINDIKALNI IZLET

Pravkar prejeto po pošti, tokrat brez
posebnega zahtevka za ponudbo in
povpraševanja:

PONUDBA ZA SINDIKALNI IZLET: IRAK
Opcije:

1.) Letalonosilka – Letalonosilka
2.) Bombnik – Letalonosilka
3.) Bombnik – Pes

Cas trajanja: 3 dni ( od 28.3.2003 do 30.3.2003 )

Potek izleta:

1.dan
Odhod iz Piranskega zaliva, kjer nas bo cakala najnovejsa letalonosilka Harry S.Truman in nas popeljala neposredno do Perzijskega zaliva. Po kratkem pocitku se bomo odpravili na nekajurno hojo do glavnega mesta Bagdad, kjer bo ob zvokih siren sledila nastanitev v svetovno priznanih podzemnih zakloniscih (pet zvezdic). Dan se bo koncal ob branju iraskega best sellerja – Korana, seveda v domaci izvedbi.

2.dan
Ze ob zgodnjih jutranjih urah se bomo pod vodstvom inaoepektorjev zdruzenih narodov odpravili na ogled Hussainove palace ter tovarn za proizvodnjo orozja za mnozicno unicenje, kjer bo sledilo tudi skupinsko slikanje z Sadamom Hussainom. V popoldanskem casu si bomo ogledali tradicionalno ulicno seziganje ameriske zastave in se ob vonju gorecih naftnih polj podali v noc. Ta bo nekaj posebnega saj bomo, pod sponzorstvom ameriskih zracnih in pomorskih sil, delezni velicastnega ognjemeta, ki bo trajalo vse do jutra.

3.dan
Odhod iz Bagdada ter ogled svetovno znanih mest kot so Ar Rutbah, Karbala, An Najaf ter Al Kut. Pod spremstvom, sedaj ze lokalne domacinke, Ksenije Horvat se bomo usmerili proti sosednji drzavi in hkrati velikemu iraskemu prijatelju Kuvajtu, kjer bomo preživeli (upam) se zadnje trenutke verjetno nepozabnega izleta. V poznih vecernih urah se bomo lalostnega srca a polni spominov odpravili proti domu po nacelu ” znajdi se sam “.

Cena paketa: 2500 SIT (placljivo zaenkrat tudi v Iraskem dinarju, kasneje le v USD)
Doplacila: Plinska maska – 1000 SIT (priporocljivo predvsem za cas bivanja v Kuvajtu)
Zaradi velikega povprasevanja pobiramo prijave tudi preko spletne strani

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zaljubljena tudi ti? C**M**O**K**A

Uffffffffffff, ne sprašuje, nikar ne sprašuj,
ne želim namreč vsega povedati !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, a ti si torej ……. hm, e……….
zaljubljen?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JOJ !
Saj vem , da se ne sme..ampak meni lijejo solze in tudi dihat ne morem ..
tale izlet :)))))))))))))

Meni je bilo pa malo nerodno, ko sem to
napopala gor, ampak to danes kroži in sem
zjutraj dobil pet teh postov. Sicer je pa tako:
spomnimo se 11. septembra. Kakšna tragedija,
kakšna žalost… solze so nam silile v oči, ko smo
spremljali dogajanja po TV in radiu. Čez teden dni
pa je začelo čuda in pol stvari krožiti po netu, od
sličic z đamijami na mestu velikanov, do Osame
na dolarjih in podobne reči. Naša severnica bi
ob tem zagotovo našla prave besede!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close