Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sinoči sem sanjal……

Sinoči sem sanjal……

Bruce, poslušej, ob kateri uri vstajaš.. ko greš v službo?

Janija to zanima… no bom pol povedu ;))))

Med 4,45 in 5,00 …….

..a si kupil kako avtobusno linijo, al kaj?

Vid ti vraga, potem je pa naravnost škoda, da se v sredo zjutraj nisem ustavil pri tebi na kofe :))))

Jani ni kupil avtobusne linije, samo ogledal si je usput.. SVN Toscano, Parje in Knežak.. na poti na Reko :)))))

Eeeeeeeeeeee moj Jani, what a mejka mistejka. :(((((((((

Ampak, Brus je full vesel, že da si se samo tu skozi “šlepal”

Bo že prišel dan, ni vrag. Sploh pa, čas ni ovira, le fajn je, da si prej poklical.
Brus bi za prijatelje vstal tudi ob treh, če bi vedel. Problem je le če bi se ga lotili buditi brez vednosti. Takrat pride Willis na plan……

Ma ja 🙂 zdej vem zakaj ste ti in Allegra in Mambica.. s takim zanosom govorilo o tem delu Slovenije…

Jani ve, da ni daleč dan.. ko bo ta del Slovenije.. cilj našega nedelsjkega izleta :)))

Da ne omenjam dirke v Ilirski, ko si mi že malodane obljubil, da me vzameš za vodiča.

JA.. se slišva.. kuj k najdem kakšen dan orenk frej 🙂

Jani zdej gre 🙂 dam :)))))

hej Jani..pazi cesta je mokra,veterček piha…
pa lep vikend,sicer se pa še kljockamo******

P.s. Uha včeri..oz danes ko sem se vračala domov,mi je črna zavaljena muca prečkala pot…Joj Muca muca…dol s ceste..Jani da nauš kako muco povozu!!! Previdno!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest mislim, da te sanje pomenijo, da si svojo zavest in tudi podzavest trdno preprical, da je sedmica na lotu tvoja! Ja, od tod izvira to obilje vseh dobrot v sanjah.. Skrbi me, ker ni refoska v sanjah.. To bi bil lahko slab znak!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej.. muca.. jest to skoz merkam no… res :)))))

Jani bi muco zgazio.. samo . .hehehehhe

heheh a zgazio bi ti ..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res je. prijatelj.

Kar zgrozil sem se, ko sem to opazil.
Pa Hondo sem tudi pozabil sanjat, vraga, kaj je z mano.

Moram menjat eno punco za refošk in eno za Hondo, še vedno mi ena ostane.

(Kakorkoli obračaš, vedno je ena preveč)

Aha!!!!

Jani pozdravlja muco in toskanca :))))

Tud jest ti limam nazaj za tale pozdrav lepe lupčeke…******* z okusom po paštetki…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pašteti.. kurji al goveji????? :)))))))))))))))

Hja Gavrilovič je zame zakon..hihihihi
Druge sploh ne dam v usta…a za Gavrila vse!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yeeeeeessssssss, muca, tudi jaz………………….

hihihi pa midve sta………..lubijaa************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close