Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sita obrtnikov, ki ne izdajajo računov

Sita obrtnikov, ki ne izdajajo računov

če nočejo izdat računa, ne posluj z njimi. Prijavi njihov način poslovanja.
Sicer pa se niti ne čudim, da je toliko folka anksioznih, če pa goljufajo na skor vsakem koraku.
fak kako beden lajf to mora bit.

Take in podobne pišete samo tisti, ki nimate pojma in niste oddelali niti ene ure z lastnimi rokami, si zrihtali enega ksefta sami in brez vez in znanstev, ter ste za svohe drkanje privatnikov plačani iz penzjonerskega proracuna ali pa ste del parazitnega veleorgana kjerkoli v Sloveniji.
Clovek ki dela z lastnimi rokami in skromno ali povrečno sam zasluži takih ne bo pisal.
[/quote]
Pol naj se pa tak clovek ne vazi, kako skrbi sam zase in kako je super sposoben. Ker zdravstvo, solstvo, socialo itd placujemo drugi. Tudi zanj

Sama si si kriva, če si ji rekla, da nočeš računa, ji pač zdaj reci, da ga hočeš. Cene je dvignila, ker so se njeni stroški povišali, pa ja nisi mislila, da ti bo zato, ker nočeš računa, računala po isti ceni do konca življenja.

Poštenje in pravica še obstajata v tej državi. Za vsako rit raste palca.

Pragov inštitucij RKCja pa ne prestopam, ker nimam ne želje, ne potrebe.
[/quote]

Kdo je pa tebi rkc institucihe omenjal?
Brez skrbi, da palic za vse riti ni. V glavnem jih dan za dnem dobivajo/ mo po glavi tisti ku delamo z lastnimi rokami za drobtine.

Kdo je pa tebi rkc institucihe omenjal?
Brez skrbi, da palic za vse riti ni. V glavnem jih dan za dnem dobivajo/ mo po glavi tisti ku delamo z lastnimi rokami za drobtine.
[/quote]

A se opravičujem? Se pravi si tista ki pridiga o morali!
Te mora hudo boleti ker enim uspe skrit kaksen evro. Orav prvosčim jim, zarad takih rdečih terciark, ki pizdijo . Reve čakajo na račune in zahtevajo racune vse penaste. Pri koritih vam pa miljone nosijo v oaze. Crkovina bedna!!!

Meni računa ni izdat problem mi administraivna dela niso odveč. Četudi za enega porabim 20 minut. Moti me pa odnost teh starih kuzel, ki že s sovraštvom v očeh pridejo. In pridejo samo takrat ko drugje ne dobijo.
Zaradi tega ponavadi, ker končne prodaje nimam, tem kavkam zaprem . In takšna bo v teh časih ko se boji korone mesečno zvonila in klicarila če lahko pride.
Ne! K meni nič več. Kar v BTC pejte, me prav briga če vam korona preti al pa si po netu naročte. Rajš jutri zaprem kot da bi taki baburi antipatični prodala 2 kombija robe. Žal. Denar ni vse.

In ne ne skrbite, nisem kot moja mati. Ne bom vam rekla, da se ne splača, temveč vas bom odpravila z nasmehom in sredincem za hrbtom.

Jaz sem imel pri hiši veliko obrtnikov. Ker država slabo gospodari z denarjem če se le da, raje plačam “brez računa” in razliko tistega davka prišparam.
Marsikateri obrtnik sploh ne želi opraviti storitve brez da bi izdal račun. Da ga kdo ne bi hotel izdati pa še nisem imel izkušnje.


Kaj me brigajo obrtniki, za njih vem, da so večni nategavčki še iz bivše juge jih predobro poznam. Razkuri me pa, da zobarji ne izstavljajo računov za svoje božjastno preplačane storitve. Ti so šele mafija.
[/quote]

Posluš ti baba, pejt drugič k zobarju na državn račun al pa naj ti jih dedec doma sam zašvasa.
Sem že 30 let s.p., po toje golhuf, pa nimam tolk da bi lohk h privat zobarju hodu.
Še ti probej 30 let garat kt privatnica, pa poj na socalo pu zobe, pa t’ nou treba jaukat.

Posluš ti baba, pejt drugič k zobarju na državn račun al pa naj ti jih dedec doma sam zašvasa.
Sem že 30 let s.p., po toje golhuf, pa nimam tolk da bi lohk h privat zobarju hodu.
Še ti probej 30 let garat kt privatnica, pa poj na socalo pu zobe, pa t’ nou treba jaukat.
[/quote]
Sem pa nekomu hudo na rep stopila. Kdo pa pravi, da sem bila pri privat zobarju. Imam višjo izobrazbo, sem dobro zaslužila pa mi danes penzija ne dovoljuje drugega kot javno pocarstvo v zobozdravstvu. Ti ubogi mali goljufek še tega ne veš, da je treba tudi tam doplačevati. Za manjše storitve vsaj jaz ne dobim računa. A da bi ga zahtevala? My ass !Potem še tega šintarja zgubim. Ti bi moral svoje planke popravljat pa v jugi, ko so vsi obrtniki goljufali, zdaj pa je konkurenca prevelika in kot kaže tvoj komentar ti ne rata. Bogi, bogi s.p.!


Sem pa nekomu hudo na rep stopila. Kdo pa pravi, da sem bila pri privat zobarju. Imam višjo izobrazbo, sem dobro zaslužila pa mi danes penzija ne dovoljuje drugega kot javno pocarstvo v zobozdravstvu. Ti ubogi mali goljufek še tega ne veš, da je treba tudi tam doplačevati. Za manjše storitve vsaj jaz ne dobim računa. A da bi ga zahtevala? My ass !Potem še tega šintarja zgubim. Ti bi moral svoje planke popravljat pa v jugi, ko so vsi obrtniki goljufali, zdaj pa je konkurenca prevelika in kot kaže tvoj komentar ti ne rata. Bogi, bogi s.p.!
[/quote]

O vem vem d je treba doplačat!
Brez skrbi da vem, sam je orecej manj kt pr privatniku!
Ne vem pa od ke ti vidš da privat zobar računa ne da ce v javnmu zdravstvu švasaš!


Sem pa nekomu hudo na rep stopila. Kdo pa pravi, da sem bila pri privat zobarju. Imam višjo izobrazbo, sem dobro zaslužila pa mi danes penzija ne dovoljuje drugega kot javno pocarstvo v zobozdravstvu. Ti ubogi mali goljufek še tega ne veš, da je treba tudi tam doplačevati. Za manjše storitve vsaj jaz ne dobim računa. A da bi ga zahtevala? My ass !Potem še tega šintarja zgubim. Ti bi moral svoje planke popravljat pa v jugi, ko so vsi obrtniki goljufali, zdaj pa je konkurenca prevelika in kot kaže tvoj komentar ti ne rata. Bogi, bogi s.p.!
[/quote]

Če b jest u jugi gulfov b dons be jamrou, ti baba stara zajebana!

Meni dajo vsi račun. Jaz jih imam doma tudi za evidenco koliko sem zapravila, konec leta vse stran vržem, razrežemo in vržemo. Pustim samo pomembne in jih tudi pofotkam za rezervo
Zobar mi da vedno račun, ginekologinja tud, če nam kaj na domu delajo tud, frizerka in kozmeticarka tud, servis tud in vsi ostali tud. Ne vem kam vi to hodite, da vam ne dajo racuna

Tebe sam vidijo in ti iz straha izdajo račun. Čimprej bejž….

Tebe sam vidijo in ti iz straha izdajo račun. Čimprej bejž….
[/quote]

😆😂😁

New Report

Close