Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sita sem

Sita sem

Sita sem kuhanja in 100 piskrov in loncev. To mors sam pucat, cistit, pomivat, kuhat, strezt pa spet pucat pa pomivat…..

Polhn kufer mam loncev in piskrov

Tolk sem pucala, da sem se znucala…

Se kdo?

😤😤😤😤😤😤

Odgovor na objavo uporabnika
Fridka, 09.08.2022 ob 10:42

Sita sem kuhanja in 100 piskrov in loncev. To mors sam pucat, cistit, pomivat, kuhat, strezt pa spet pucat pa pomivat…..

Polhn kufer mam loncev in piskrov

Tolk sem pucala, da sem se znucala…

Se kdo?

😤😤😤😤😤😤

Če ne hodiš v službo, pač pucaj in bodi gospodinja, to spada zraven, kaj češ.

Ti je končno kapnilo Šnela?

Presna hrana je odgovor, sploh poleti. Pozimi pa na kaj toplega v restavracijo.

V uzitek. Ze za zajtrk zalavfam kako ponev, lonec ipd. Za kosilo se razpocim od brbotanja in mojstrovin, za vecerjo tudi..ce smo le doma.

…ammm…pisker in lonec je ista stvar; če bi res tookk kuhala, bi vedela…

Odgovor na objavo uporabnika
Men je pa to, 09.08.2022 ob 13:02

V uzitek. Ze za zajtrk zalavfam kako ponev, lonec ipd. Za kosilo se razpocim od brbotanja in mojstrovin, za vecerjo tudi..ce smo le doma.

Enako jaz. Meni je to antistress. Zdaj sem pol dopusta kuhala šalšo (paradižnikovo mezgo) in vlagala, kar je suša milostno prišparala (nekaj bučk, jajčevcev, paprik) in delala domačo vegeto. Pa vedno kaj povlečem iz hladilnika, kar je za porabit in ustvarjam in moja družina je nadvse zadovoljna. Potem pa imamo problem, da gremo kdaj kam ven pojest (celo na priporočila in dobre TripAdvisor ocene) in gremo od mize ravnodušni 🙁

ja ,ja, saj si se dolgo hvalila kako te je tvoj vsakodnevno pedenal, nabavljal, kuhal in še pomival…še na morju v prikolici si uživala z dvema…

kaj pa zdaj…se je med polizal ?

zdaj si pa ti na vrsti, da pokažeš kaj znaš, he, he….!!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
ja dobrojutro, 09.08.2022 ob 11:28

Ti je končno kapnilo Šnela?

Snelca ni avtorica, jst mam svoje ime in ne rabim drugih Fridk

Fukn v PMS. Sam tist fi 36 vok na roko pomiješ.

Al pa ku pri tašči- kuha se vse v eni črni prežgani ponvici. Zanimivo, se nikoli nič ne prižge, še jajc na uč ne.

Naroč bik meka, ni treba nič pomivat, sam požreš.

New Report

Close