Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skechers

Skechers

Odgovor na objavo uporabnika
Skechers, 23.09.2022 ob 23:43

Kako se vam zdijo z elasticnimi vezalkami (brez zavezat)? Me skrbi, da bi me tiscalo, ker imam visoko nart.

Super so. Jaz imam dvoje z elastičnimi vezalkami. Hči ima visoko nart in so ji to najboljše superge. Že tako čevelj ni tako ozek, s temi vezalkami je super. Samo je več modelov, eni imajo zelo kratek jezik, kar ni priročno pri obuvanju. Jih je treba probat.

Odgovor na objavo uporabnika
Skechers, 23.09.2022 ob 22:30

A druge firme imajo tudi spominsko peno?

Imajo seveda..imam Reebok s spominsko peno, v Zara nekaterih modelih sem videla da je..ma sigurno je tega veliko, samo nisem ravno raziskovala.

pač res najbolj udobne superge!

Škoda, da nimajo še tako udobnih klasičnih čevljev, vsaj kolikor sem poskusil v trgovini. Ali kdo ve, če obstajajo črni elegantni sketchersi za v pisarno, pa da bi bili približno tako udobni kot njihove superge?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
pingo doce, 24.09.2022 ob 21:19

pač res najbolj udobne superge!

Škoda, da nimajo še tako udobnih klasičnih čevljev, vsaj kolikor sem poskusil v trgovini. Ali kdo ve, če obstajajo črni elegantni sketchersi za v pisarno, pa da bi bili približno tako udobni kot njihove superge?

Prav klasike ne boš dobil, športne, ki niso glih superg. Prvi link, rjave imajo v Massu, črne pri nas nisem zasledila. Črni so samo na prvem linku z zalogo. Drugi link pa recimo 17. vrsta desno, da ni ravno supergu podobno, ampak so rjavi.

Expended Carvalo By Skechers

https://www.officeshoes.si/obutev-skechers/12/48/order_asc/

https://www.officeshoes.si/cevlji-skechers-visoki-cevlji-harper-melden/406

 

Hvala. Tisti rjavi bi še bili nekako, če bi bili črni. In seveda, če imajo not enako kvalitetno peno kot supegre. Drugače brez veze.

Iščem črne, po možnosti usnjene in čimbolj mehke čevlje, ki bi jih lahko nosil skupaj s poslovno obleko.

Odgovor na objavo uporabnika
pingo doce, 24.09.2022 ob 22:49

Hvala. Tisti rjavi bi še bili nekako, če bi bili črni. In seveda, če imajo not enako kvalitetno peno kot supegre. Drugače brez veze.

Iščem črne, po možnosti usnjene in čimbolj mehke čevlje, ki bi jih lahko nosil skupaj s poslovno obleko.

To Je tko kot s salonarji. Jih je treba prodat, da preč dobiš občutek. Pri meni se sicer že lep cajt ‘prah’ nabira, ampak, ko sem jih kupovala, sem vedno prej šla prodat. Preko spleta edino poletne natikače s polno peto ali bolj športno obutev. Vzemi si kak dan, pa pojdi malo do stacun. Sicer včasih je bilo moderno tudi kravata, pa supergi. 😁 Če ne pa vzameš za preobut, tko kot kere ženske, ko za po hodniku štikle, pod mizo pa copate. 😂☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 24.09.2022 ob 23:33

To Je tko kot s salonarji. Jih je treba prodat, da preč dobiš občutek. Pri meni se sicer že lep cajt ‘prah’ nabira, ampak, ko sem jih kupovala, sem vedno prej šla prodat. Preko spleta edino poletne natikače s polno peto ali bolj športno obutev. Vzemi si kak dan, pa pojdi malo do stacun. Sicer včasih je bilo moderno tudi kravata, pa supergi. 😁 Če ne pa vzameš za preobut, tko kot kere ženske, ko za po hodniku štikle, pod mizo pa copate. 😂☺☺☺

Prodat res ne, probat pa ☺

jih rada nosim, ker so super udobne, sicer imam št. noge 40-41, te pa so mi prav 39, trgovke se strinjajo, da jih večina kupi številko manjše. pa fajne so, ker se jih lahko v stroju opere in so kot nove, sploh bele.

New Report

Close