Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu skinny

skinny

Alo uzitkarji 😛 evo mam tut js eno ušrasanje, ubistvu rabm mnenje… zadnic sva se s tipom pogovarjala o dveh stvareh, ena je men bl tko..ena pa njemu.. Se pravi, men pogoltnit spermo je tko mal fuj, on pa ful neki hoce kao da bi mi u usta spustu enkrat. In ker sm js enkrat rekla uu dej kaj ce bi si ga ti pobriv itd, je on men ful..KAJ JE S TABO 🙂 smeh no… A pazte to… men pogovtnt je bleki, pa sm rekla, dej k se bos ti pobriv mi lahko spustis u usta in model tok kot je biu FUL PROTI BRITJU je zdej kr uvedu da komi caka in aaaaaaaaaa 🙂 A bom mogla sprejet del dogovora ane? joooj no :/ A bi blo dost grdo da bi zahinavla ane? in sploh…tiste k ste duble u usta a je ful ogabno? mislm men se je enkrat zgodl pa tko po nesrec cist malo, da je blo sam un zanic okus..jao jao nvem, kaj mislte 😀 sm se zaj**** s tem k sm dala ta predlog aneda 😛

lp, nina

Seveda nisi zaj****, ampak si samo precej popestrila posteljni šport. Če bi zdaj odklonila, potem bi pa res zaj****. Ne moreš tak, nekaj obljubiš v zameno za nekaj drugega in potem ko to dobiš, obljubo prelomiš. Ne tega delat. Morda ti bo celo všeč, morda imaš napačne predsodke glede okusa pa to. Ko boš vzburjena, boš drugače gledala na to.
Sam sicer tega ne prakticiram, tudi nimam neke posebne želje, ampak kolikor je videti ti to ni neka ovira. Saj če ti pa ne bo vščeč, pač potem opustita to.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lej, res je bljak, jaz sem to velikrat naredila, ampak meni pride moment, ko se ne oziram na to, enostanvo ne cutim okusa, nic, pol ko se mal umiriva, pol mi je pa cudn. Ker je pa to del njega, mi to ni umazano, se vec, ce ga lajko toliko bolj zadovoljim, pol ni problema. Ne se silit, ce ti ne gre.

Saj ti ni treba to pojesti.Če boš pa res ornk zrajcana, ti bo pa tud to pasal, drugače pa zaigraj in mal v usta in ven, pošpricaj po sebi, saj jim to še bolj paše, ko vidijo “kako uživas ko imaš spermo na sebi v sebi”.

"Moder človek, živi vsak dan novo življenje."

🙂 sej je že flowers dobro povedala, sicer pa ko ga boš obdelovala oz. ko mu bo prihajalo ga še naprej obdeluj bolj nežno sicer ampak ne nehat in tako spermo, ki jo dobiš v usta sproti dajaš ven, podmazuješ kur*ca, pa tudi z roko ne nehaj in tako vse skupaj lepo drsi..sicer se potem vse skupaj lepo zlepi:) ampak to ni več tvoj problem:)

pa s sadnimi sokovi ga cel dan nalivaj (in nič pikantnega ne daj za jest)… potem je tudi sperma njama 🙂

oooooooooooo kar dvignil se mi je :)))

a ne kak sta flowers in erči to dobro napisali… sta mi kar lušte nardili… uh, če bi moj vedo,kaj ka čaka ko pridem domov danes… 🙂

Kak ananasov kompot je najboljši…;P

julija ti si ena prava pohotna fukarca:)

u ja ja to sm slisala da ananas ful poslajsa nekak spermo 😀 no sej bomo prakticeral vse to kar ste mi pac svetovale, hehe sam se cakam da se model spomni pobrit zadevo 😉 PA TIPI NO A JE U TEM RES TAK PROBLEM ?? hehe 🙂 vidm da ni samo men izziv, tko da je filing zdej precej bolsi hehehe 😀

Ja zdaj, če hodi na kako rekreacijo, kjer se potem tušira s kolegi, zna bit malo nerodna zadeva. Verjetno se boji, da ga bodo zajebavali oz. kaj podobnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa sj zdj se vec al manj ze kr vsi brijejo al pa vsaj skrajsajo..sploh sportniki.

www.studentarija.net

ja men se tut zdi da to bi biu se najmansi razlog da bi ga kdo zajebaval zart tega…itaq je dost star da se na to sploh ne bi ozerav se mi zdi…na mnenje… sicr pa ne nc ne trenira pa ni nobenga skupnega tusiranja (razn z mano sam js ga pa tut ne bi zajebavala zart tega….js bi ga se posteno pof****)

hehehheeh…

Hmm. Ni tak problem v tem da bi te bilo sram pred drugimi. Problem je v:
a) količini dlak
b) hitrosti rasti dlak
c) vcepljenem mišljenju da so pobriti moški geji ali pa “ne pravi deci”

Jaz se spodaj ter pod pazduho se brijem redno že skoraj 4 leta in si sploh ne predstavljam več kako bi bilo drugače (če se pod pazduho briješ abolutno 10x manj švicaš – tako da je poleg vsega drugega tudi bolj higienično, spodaj je pa itak boljši feeling, pa še damam je bolj všeč).

Da pa bi se pa cel mogel pobriti je pa povsem druga stvar, vendar ni rečeno da tega ne bom nikoli poizkusil…. da pa mi punca ponudi enak deal kot sunčekk … well… še to sekundo grem po britvico 😉

hehe in u cem je fora da zenski spustis u usta…sej ti pride u vsakem primeru ni vazno kam 🙂 al je tut feeling drugacn 😀

****ja men se tut zdi da to bi biu se najmansi razlog da bi ga kdo zajebaval zart tega****

Ja, pol ti je menda ja povedal, zakaj se noče obrit?! Če ne, pa ga vprašaj. Dvomim, da imam kak konkreten razlog.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, zakaj??? Zato ker se počuti nemoško, pe..rsko…. pa še kaj bi se verjetno našlo … Zato ker smatra, da je je to za babe, ne pa za dede….

New Report

Close