Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu skok

skok

Iščem žensko za občasna vroča diskretna srečanja.

bi pasala vroča srečanja, ko že o tropskem poletju ni ne duha ne sluha :-))))

napiši malo več o sebi, da vidim, če se plača :))

Prijel bi te za boke, se ti nasmehnil in te narahlo pritisnil k sebi…Poljubil bi te z razprtimi ustnicami in zaprl oči, da bi te še bolje čutil…celo tvojo notranjost in razbral tvoje želje…Še bolj bi te stisnil k sebi, da bi lahko čutila celo moje telo…Božal bi te po laseh, vratu, po prsih…Čutila bi, kako mi že otrdeva, spustila bi se nižje, mi odpela hlače, ga poiskala, se ga dotaknila z ustnicami, najprej čisto na koncu, nato pa bi celega objela…Čutil bi tvojo toploto in vlažnost, užival bi ko bi mi ga porivala noter in ven, čisto na tesno in me zraven božala po modih….Čutila bi, da mi paše in strastno nadaljevala….zadrževal bi se in si hkrati želel, da mi pride. Božal bi te po laseh, ko bi mi ga fafala in le narahlo pritiskal k sebi, ujela bi skupni ritem…začutila bi, da mi je prišlo in zagodla od užitka….tudi jaz….še naprej bi ga obdelovala, tokrat malo bolj nežno, spet bi se dvignila k meni in poljubila bi se …Odpel bi ti krilo, te narahlo potegnil na kavč, ulegla bi se drug k drugemu, se za hip zagledala drug v drugega…z roko bi šel dol, otipal tvojo muco, že vlažno in vročo…poljubljal bi te po prsih, nato vedno nižje, dokler ne bi dospel do muce…ležala bi in uživala…ulegal bi se nate in ti jo lizal, čutil bi tvoj vonj in okus…Ti bi mi ga obdelovala z roko, pa spet z ustnicami, spet bi bil trd….Ulegel bi se na hrbet, ti pa bi se usedla name…nataknila bi se s svojo muco nanj, porivala dol in jaz gor, čutila bi me v sebi in jaz bi ti gnetel joške….Stokala bi in šepetala »še…še…še…« Glavo bi nagnila nazaj kot da bi ga želela še bolj začutiti…Zaprla bi oči in ujela bi se v ritmu…Zaječala bi od užitka, čutil bi da ti prihaja…ulegla bi se name, božal bi te, te stisnil k sebi….najino dihanje bi se umirilo, z zaprtimi očmi bi se čutila….

Probajva….

javi se na mejl: [email protected]

pa ne vsega tko resno vzet, no :-))) boš lažje živel

Takole sem jaz veliko pisal kako “bi” ampak hočejo v glavnem zares… 😉

ja, sem ravno hotela napisat, da pise ze lepo 😉

Mislim da ste vse tu gor strahopetne in se nobena ne upa opogumit, haha. Tudi prav. Najlažje je zaključiti, da samo pišem lepo, v resnica pa da sem luzer. Bom že našel kako ki bo verjela, da temu ni tako…

Iščeš že kar nekaj časa, najmanj pol leta in ne najdeš nič. Sicer pa mislim, da si zgrešil stran …

kaj pa ima strahopetnost tukaj…misliš, da bomo kar tako padale na par lepih stavkov…ma daj no, za kaj nas pa imaš!!!

Veliko sreče …………

Tule jih je kar nekaj, ki bi se javile na tvojo ponudbo po mojem. Samo en probem je – ženske niso moški! In zaradi tega najprej pomislijo nekako v stilu “le zakaj tale tip ni v stanju dobiti eno, ne da bi mu bilo treba dajati oglase na svetovni internet?”…

hja, logično razmišljanje.
Sem pa že vezan, tako da nisem kak nesposoben osamljen tič. Že imam svojo, želim si le malo spremembe….haha.

Tu gor sigurno ne boš dobil nič, ča pa ne vem po kakšnem čudežu vendarle boš, nam to sporoči, da vidimo, ali je to sploh mogoče. Po mojem boš eden prvih ;-)))

khm khm, mogoče Heep!

Ja, saj to tudi paše 😉

lol

Heep… pojma nimaš (:-P)

se limajo??? (:-P)

Jah sj ce bi jaz zdj tle gor dala oglas pa napisala pac na ta nacin bi si po moje tud moski mislil kaj mi je da ne morm drugje tipa dobit…

www.studentarija.net

Težko, mi smo drugačni. Kar nekaj bi jih prišlo po lahkek plen in črtico.

Sploh ko se ti jaz ponujam že celo večnost!

Če si ti za, se javi na mejl: [email protected]

drugic napisi v oglas,da so zazeljeni tudi moski…. ker ce se ne motim je -mm moskega spola.

New Report

Close