Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj popoln!

Skoraj popoln!

Ampak….
Bom začela kar lepo od začetka! Po dolgih letih sva se s fantom razšla. Ker se sama nisem dobro znašla sem skakala iz zveze v zvezo, nobena se ni obnesla, nihče ni bil tudi približno ne, pravi. Potem pa sem prišla do točke, ko sem v samskem življenju začela zares uživati. Veliko sem hodila okoli, spoznavala nove ljudi in se imela fantastično. Potem pa je prišla korona in ostala sem sama zaprta v stanovanje in občino. Prijatelji so me povezali s prav tako samskim fantom, ki se je znašal v enaki situaciji kot jaz. Pogosto sva si dopisovala, počasi sva prešla na telefonske klice in se res zbližala. Potem sva si rekla, da bi bil čas, da se spoznava tudi v živo. Res me je prevzel s svojo  simpatičnostjo, super telesom in božansko lepim obrazom. Itak, da sem se zaljubila, a tudi on ni ravnodušen do mene. Zdi se kot, da sva ustvarjena eden za drugega. A fant ima eno napako čez katero ne vem, če lahko grem. Vse na njem štima, ampak njegov smeh, na glas smeh. O fack, ta pa je tako moteč, da ne vem kako naj ga prebavim. In če me moti že sedaj, ko sem kar precej zatrapana vanj, kaj šele bo, ko se ta zaljubljenost umiri? Kaj naj naredim? Verjetno se zaradi mene ne bo začel smejati drugače, ali pač?

 

Bodi poštena in mu povej, morda bo tudi on povedal za kakšno stvar, ki ga moti na tebi. Pogovori delajo čudeže, tudi take, da se bo začel normalno smejati.

Morda ta njegov glasen smeh skriva neke travme, ki ga mučijo, morda mu služi samo zato, da je pač glavni (po navadi v družbi prednjači oseba, ki svoja čustva izraža na ves glas, v družbi ni moteče, v zvezi pa zna bit).

Ob ustvarjanju zveze, se ne splača nič skrivat, ker po določenem času vse pride na dan in je to potem vzrok, da zveza na grd način razpade, ker gre za klasično zavajanje ob spoznavanju (to je tisto, ko potem rečejo, po nekaj časa je postal/a čisto drugačen/a.

Se smeje normalno, a le glasno ali ima cuden smeh ali celo glasen in cuden?

 

Jaz se smejim na glas, res na glas, a mi vsi recejo, da je to dejansko tisto nekaj mojega in da se vidi, da je iskren smeh, iz srca, nalezljiv.

nova
Uredništvo priporoča

Res si nora! Spoznaš idealnega in potem se hakljaš na njgov smeh. Morda pa tega fanta nisi vredna.

Kdor preveč izbira, izbirek dobi. In ti bi si zaslužila enega takega, ki ga nobena noče.

O moj bog, pa če to ni moj bivši. Malo ljudi ima tako antipatičen smeh, da ne moreš preko tega. No, jaz sem tipa, ki je bil perfect, pustila, ker enostavno nisem mogla prenašati njegovega smeha. Če sva  bila kje vzunaj, mi je bilo pa še nerodno.

jaz sem zmeraj za odprt odnos. Treba je stvari povedati tako kot so, vendar v rokavicah, zavito v celufan papir, morda dodati še mašnico. So teme pri katerih je potrebno biti še posebaj previden in tale tema je taka. Pogovarjajta se in potem skrajno previdno navrzi kakšno o smehu in boš videla kam bo peljala debata.

Kako spremeniti smeh na spodnjem linku.

https://sl.stemchus.org/Mudar-sua-Risada-4164

Me prav zanima kaj njega moti pri tebi. Bi ti tudi rada to vedela?
Kolikokrat v življenju si spoznala moškega za katerega si mislila, da je popoln? Veš kaj mislim, a ne?

Mogoče je pa vaš psihološki učinek na to osebo tak, da se on tako vede, torej njegov glasen smeh. Če hočete imeti zraven sebe perfektnega robota morate biti tudi sami perfekten robot. Drug drugega učita in trenirata, predpogoj je, da sta vajina srčna centra povezana. Torej, globoko v vašem srčnem centru se on nahaja in vi se nahajate globoko v njegovem srčnem centru.

Mojega može tudi moti moje režanje na glas, ampak očitno ne tako zelo, da bi me zapustil. Sem poskušala tudi že spremeniti smeh. Nešteto ur sem porabila pred ogledalom. Izgleda približno tako kot vaje pri logopedu. Meni je delno uspelo. Dokler se imam v oblasti deluje, ko pa se čisto sprostim tega ne kontroliram več. Saj bistvo glasnega smeha je ravno v sproščenosti. Sem naredila anketo med sodelavci, prijatelji in sorodniki, pa vedeli so, da jim resnice ne bom zamerila, ugotovitev je bila, da smeh moti res samo mojega moža.

Jaz sem imela enako situacijo, s tem, da mene ni motli smeh ampak njegov dialekt :S

Prleščina :S

Mene so motili čevlji. Omg. Obup, pa skoz jih je nosil. Skoraj bi opustila zbliževanje zaradi tega. Epilog: lani je kupil nove, prav enake čevlje, itak grde. Ampak po sedmih letih čudovite zveze samo zamahnem z roko. Ker nama je skupaj lepo. Ga pač več gledam v druge dele telesa.

Odgovor na objavo uporabnika
Moj bivši, 20.06.2021 ob 23:45

O moj bog, pa če to ni moj bivši. Malo ljudi ima tako antipatičen smeh, da ne moreš preko tega. No, jaz sem tipa, ki je bil perfect, pustila, ker enostavno nisem mogla prenašati njegovega smeha. Če sva  bila kje vzunaj, mi je bilo pa še nerodno.

 

Se bolj nerodno od smeha tvojega bivsega je ‘Vzunaj’ , kakor ti pises… 🤦‍♀️🤦‍♀️

Moj sosed ima možat, prav lep glas, je visok moški (no, v zadnjem letu se je zredil, sicer je bil tudi postaven), smeji se pa kot ena pederčina z nekim visokim, piskajočim glasom, da kar ne vem, kam naj pogledam. To poslušat dan za dnem bi meni tudi verjetno potegnilo živec. Ne vem … lahko ti pa povem, da ima moj mož par for, ki bi komu sigurno šle na živce, tudi meni verjetno, če ne bi bila tolk nora nanj. Za kakšno stvar mu pa tudi rečem, ker je too much.

Odgovor na objavo uporabnika
tebe smeh, 21.06.2021 ob 14:29

Jaz sem imela enako situacijo, s tem, da mene ni motli smeh ampak njegov dialekt :S

Prleščina :S

Aloo, Prleki smo zakon 😛  Kaj te je pa motilo pri prleškem narečju? Jaz osebno, ko se začnem truditi v pravilni slovenščini, sprva ne delujem sam sebi naravno.. Dokler se ne navadim. Isto kot se navadiš, da si dopisuješ z nekom v “pravilni” slovenščini, isto je z govorjenjem. Ampak je fajn, da te nekdo opozori na to kar ga moti. Predvsem, ko gre za moško-ženski odnos.

Mogoče bi mu mogla več časa dat. Pa povedat bi mu mogla, da naj malo prilagodi govorico.

Smo drugače ljudje, kar razumljiva bitja in se znamo tudi prilagoditi, ko smo na nekaj opozorjeni. 😀

 

 

 

 

Moško-ženski odnos ne zadošča. Ni perfekten. Razvijamo odnos robot-robotka. Sodelujemo pri razvoju vrhunskega projekta robotizacije. Človek je vrhunski robot.

Ni čudno, da vas je toliko samskih, če vas pri sočloveku praktično vse moti. Babe zmešane!

Svoje čase so problem samskosti reševali tako, da so dva skupaj na silo poročili. Potem so pa rekli, ljubezen bo pa že prišla.

Ti si pa popolna? Skakala iz veze v vezo in noben ni bil dober. Če hočeš moškim dobro, jih pusti na miru in pojdi v samostan.

Me prav zanima kako grozen smeh mora to biti, da te teko zelo moti, da kali celo njegovo popolnost.

Jaz se smejim z očmi, veselo življenje polno smeha, vendar sem v sebi zelo potrt. Upam da bo katera to spregledala. Samski 10 let 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
hudimacek, 18.06.2021 ob 22:44

Bodi poštena in mu povej, morda bo tudi on povedal za kakšno stvar, ki ga moti na tebi. Pogovori delajo čudeže, tudi take, da se bo začel normalno smejati.

Morda ta njegov glasen smeh skriva neke travme, ki ga mučijo, morda mu služi samo zato, da je pač glavni (po navadi v družbi prednjači oseba, ki svoja čustva izraža na ves glas, v družbi ni moteče, v zvezi pa zna bit).

Ob ustvarjanju zveze, se ne splača nič skrivat, ker po določenem času vse pride na dan in je to potem vzrok, da zveza na grd način razpade, ker gre za klasično zavajanje ob spoznavanju (to je tisto, ko potem rečejo, po nekaj časa je postal/a čisto drugačen/a.

No, to se pa meni ne zdi ravno taktno. Da nekomu poveš, da ti na njem ni všeč nekaj, česar (najverjetneje) ne more spremeniti. To ni iskrenost, ampak nesramnost. Nekaj drugega je, če te moti stil oblačenja, pijančevanje ipd, pa se tega še moraš lotiti diplomatsko, ne pa da mu rečeš, da te moti njegov smeh. Mislim, da če te moti takšna postranska lastnost, že ni dovolj kemije med vama.

Odgovor na objavo uporabnika
Number one, 21.06.2021 ob 18:27

Aloo, Prleki smo zakon 😛  Kaj te je pa motilo pri prleškem narečju? Jaz osebno, ko se začnem truditi v pravilni slovenščini, sprva ne delujem sam sebi naravno.. Dokler se ne navadim. Isto kot se navadiš, da si dopisuješ z nekom v “pravilni” slovenščini, isto je z govorjenjem. Ampak je fajn, da te nekdo opozori na to kar ga moti. Predvsem, ko gre za moško-ženski odnos.

Mogoče bi mu mogla več časa dat. Pa povedat bi mu mogla, da naj malo prilagodi govorico.

Smo drugače ljudje, kar razumljiva bitja in se znamo tudi prilagoditi, ko smo na nekaj opozorjeni. 😀

 

 

 

 

Sem Haložanka, živim na Ptuju in imam celo življenje že stik s prleki  – od 15 leta dalje sem zasipana z njimi.

Ne morem se jih navadit.

Če se trudijo govorit pravilno slovensko, mi zvenijo še bolj čudno.

Enkrat me je pecal tako lušten prlek….za tistega mi je še sedaj žal….bi je  športnik maturant na gimnaziji razgledan zabaven lep postaven …ampak ko je odprl usta…aaaaAAAAaaaAAAAAaaaa ni pa ni šlo 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
Nasmejan, 23.06.2021 ob 06:14

Jaz se smejim z očmi, veselo življenje polno smeha, vendar sem v sebi zelo potrt. Upam da bo katera to spregledala. Samski 10 let 🙁

Mogoče je kje kakšna, ki je tudi v sebi zelo potrta. Kakšne besede bi vi uporabili, da bi v njej prebudili srečo…

(vaše besede imajo čudežno moč)

New Report

Close