Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj vsak zakon razpade?

Skoraj vsak zakon razpade?

Kakor gledam po okolici vidim da skoraj vsak zakon razpade, če pa se niso ločili pa vem da imajo zelo majav zakon in se ne ločijo samo zaradi denarja ali pa zaradi tega ker niso psihično dovolj močni.

A se sploh splača danes še poročiti pa imeti otroke pa skupno premoženje, in graditev hiše, nakup stanovanja, avta? Če pa potem čez 7, 8 let vse razpade in ločitev? Vsaj v večini primerov.

Kako vi vidite te stvari sprašujem predvsem osebe samske, brez otrok stare 30-40 let.

prav vsi bomo umrli, a se sploh splača živeti

Kaj je tu čudnega? Moški in ženske nismo za skupaj. Imamo različne interese, konec.

nova
Uredništvo priporoča

Edino swingerski zakoni držijo.Kaj ste ljudje čudni.Jaz vam rszložim.Po deset in več letih dopizdi vsakemu seks z isto osebo.Če je pa par zagrižen,da hoče res skupaj ostat,potem morata oba probat še koga.Brez popestritve je res vsak par obsojen na propad.Ker ljudje nismo v naravi monogama bitja in nas družba prisiljuje v to.Čez naravo se ne da.Zato si izbijte tisto iz misli,da je en partner za celo življenje,ker ni tako.ne bo šlo.zdaj na vas je ali hočete bit z tem ali se grete trmo.tudi novi partner ali partnerka se slej ko prej zasiti enoličnosti.ni drugega recepta,kot včasih preskočit neumne predsodke.tako

Swinger ima kar prav, čeprav sem zelo proti varanju in takim zadevam ker tu ni nobene ljubezni, se pa strinjam z njim 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da skoraj vsakemu dopizdi spolnost z eno in isto osebo po 10, 15 kaj šele 20+ letih itd…In ko vidiš ko kakšne ženske lapajo kako se še vednoooo ljubijo s svojim dragim po 30 letih hahaha, mene kar sr*at prime. Dedec pa vmes j*ebe kakšno azijko v Thailandu že kakšnih 20 let ima rezervirano eno in isto:)


Te stvari bi mogoče bolje razložil nekdo, ki je to dal skozi in je še v vezi

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tebe so bolj malo objemali kot otroka ane?

Ljudje nočejo nič potrpet, zato se ločujejo. Še vsak, ki se je 2. poročil je rekel, da: če bi v prvem zakonu potrpel tolko kot v drugem , bi v prvem zakonu ostal.

Zakoni po večini propadejo zato ker:

– ženske o moških mislijo da so oni za njih le nujno zlo (feministke)
– ko žensko odnos z moškim ne zanima več tako močno kot jo je zanimal na začetku, ji odnos postane “navada” ko je odnos za njo navada, svojo srečo išče v tem da vzgaja otroke. Bolj kot jih vzgaja “sama”, bolj se ji zdi da ji je zakon nepotreben

Paru gre najbolje v obdobju ko sta sama, ko nimata otrok. Ko se posvečata drug drugemu in sta oba zadovoljna. Ko v zakon pridejo otroci, pridejo na dan vse hibe v odnosu. En se zateče k otrokom, drug pa k ljubicam.

Ženska dojema kot narobe samo to da gre njen dec k drugi. To da daje tipu občutek kot da ga ne potrebuje, oziroma se več ukvarja z otroki kot s svojim možem, s tem ni za žensko nič narobe.

Njej je za njun zakon čisto OK že to, ker mu zna biti zvesta. A si ne upa na glas priznat da ji je kljub zvestobi na smrt dolgčas v zakonu. No za razliko od ženske si tip to prizna, in si zato običajno poišče ljubico, ženska pa vztraja v zakonu kjer nima od njega nič. Navado.

Za propadel zakon sta pa običajno kriva oba. Ker se nista sposobna ukvarjat drug z drugim in si naredit stvari zanimive.

Meni s eto zdi super, ker lahko tudi samske pridemo na svoj račun.


swingerji so edini ljudje,ki ne varajo.vsakič ko sva šla z mojo iz swingerske zabave je bila bolj nora na me.enako je bilo obrstno.in mislim,da me ne morejo zelenci učit.sva 26 let poročena in štima vse kot nikoli prej.enostavno je tako.swinger ne hodi natepavat azijk niti cip.seksa edino z pravo žensko,pa še to zelo pazljivo.
prvič,ko sva bila z enim parom iz ljubljane sta nama rekla naj paziva s kom greva in gospa je tudi rekla,bosta videla,po tej izkušnji se vama bo spremenilo vse.in res se je.v domači postelji je ona 300 procent drugačna.ni predsodkov ,ni ljubosumja,le ena lepa strast.
zato,tisti,ki niso to probali lahko lapajo tukaj ampak pojma nimajo o tem.
življenje je lepo.pri swingerstvu sploh ni cilj seksat lepšo partnerko ali partnerja ampak spremenit glupo vatikansko zavest.
nikoli ko sva šla na srečanje s parom nisem hlepel po drugi ampak čisto neki drugi adrenalin je bil
starokopitneži se skrivajte ali še slabše ,mislite na razuzdanost in si tega ne privoščite.ločitev bo slej ko prej.za vaše potrebe je treba onesrečit nekaj družin,da si vi potešite svoj ego.a ni lažje odpret karte in to delat brez škode na zakon,žlahto in otroke.

Če bi vsi tako razmišljali, pol pa tud ne vem kam bi prišli..po moje nas ne bi bilo več, če ne bi imeli otrok itd…ali?Za vsako stvar se je smiselno vprašati, če ima smisel, da se je lotimo in ali bo uspela, ampak če bi bili vsi tako pesimistični…ppfff…. Včasih uspe, včasih ne. Kar se pa tiče tistih, ki pravite, da se ne da 20+ let zdržat z enim-no ja no…Moji starši, moževi starši, nekaj znancev- so čist dokaz, da se da, samo razčiščene pojme moraš imeti v glavi.

Pa res ni lepo,ko si baba ali pa dec zaželita malo spremembe,da se gresta ločit.to je glupost na kvadrat.a se vam nič ne smilijo otroci.in potem si najdete druzga,ki vse teče spet dve leti v redu in pol je zgodba enaka.
slovenski zaplankanosti ni konca.kar uživajte v ločevanjih.za vsak seks naredite novo poroko in prepise nepremičnin.lep je takšen stres.

hmmmm-ja ti vidiš svoje starše, pa znance pa prijatelje ko so v zvezi že 20+ let in ti delujejo kao okay in zaljubljeno. Samo kaj pa ti veš kako je med 4 stenami? Kako je v postelji? Večina takih se nažrejo vsega, sploh pa sexa, težko verjamem da te po 20+ letih še ta oseba res iskreno privlači in jo res ljubiš in spoštuješ takih je mogoče 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije. To kar ti vidiš je pa samo blef, te tvoji znanci in vse ostalo imajo že dolgo časa ljubice ali pa bedne zakone samo na zunaj pa seveda samo da se sveti in blesti:)-bleferji!

Govorimo o zakonu ti tepec. In zakon je še veliko več kot samo seks. Jaz imam lahko najbolj pestro in zadovoljujoče spolno življenje na svetu, a če je to vse, kar mi nekdo lahko nudi in se drugače z njim ne ujamem, imava različne življenjske cilje itd., potem je vse zaman in zveza gre v maloro. Ampak o tem, kaj naj bi zveza bila očitno ne veš dosti, torej o tem ne pametuj.

btw, poznam dva swingerska zakona, oba razpadla. Ker se je eden od partnerjev zaljubil in šel z nekom drugim.


swingerji so edini ljudje,ki ne varajo.vsakič ko sva šla z mojo iz swingerske zabave je bila bolj nora na me.enako je bilo obrstno.in mislim,da me ne morejo zelenci učit.sva 26 let poročena in štima vse kot nikoli prej.enostavno je tako.swinger ne hodi natepavat azijk niti cip.seksa edino z pravo žensko,pa še to zelo pazljivo.
prvič,ko sva bila z enim parom iz ljubljane sta nama rekla naj paziva s kom greva in gospa je tudi rekla,bosta videla,po tej izkušnji se vama bo spremenilo vse.in res se je.v domači postelji je ona 300 procent drugačna.ni predsodkov ,ni ljubosumja,le ena lepa strast.
zato,tisti,ki niso to probali lahko lapajo tukaj ampak pojma nimajo o tem.
življenje je lepo.pri swingerstvu sploh ni cilj seksat lepšo partnerko ali partnerja ampak spremenit glupo vatikansko zavest.
nikoli ko sva šla na srečanje s parom nisem hlepel po drugi ampak čisto neki drugi adrenalin je bil
starokopitneži se skrivajte ali še slabše ,mislite na razuzdanost in si tega ne privoščite.ločitev bo slej ko prej.za vaše potrebe je treba onesrečit nekaj družin,da si vi potešite svoj ego.a ni lažje odpret karte in to delat brez škode na zakon,žlahto in otroke.[/quote]

To so tvoje izkušnje.

Na svetu jih je še milijon.

Tako da……kar pišeš je RES SAMO ZA TEBE in TVOJO PARTNERKO. Vsak se sam odloči kako bo živel. Najslabše je, da svoje izkušnjo doživljaš kot edino resnico in jo hočeš drugemu prodati.

držijo, v sorodstvu vsi, med prijatelji je le eden razpadel, med sodelavci pa 2, torej jaz imam drugačno izkušnjo, kaj pa sedaj?
PS
V zakonu sem že 20+let, nama je lepo, pa pri sestri je isto le da je v zakonu že 25+ let, najini starši pa skoraj 60, pa jima klapa vse razen seksa:D

Sem bila poročena 35 let, pa se je mož hotel ločiti. Pa kaj, sedaj imam svoje življenje in mi je bolje, kot prej.
Imela sem ga rada, ljubila sem ga takšnega, kot je, ampak on je skakal čez plot.
Jezen je, ker bolje živim brez njega, on si ne more pošlihtat svojega življenja.

Sem mu jaz kriva? Ne, sam si je! Skakači čez plot – prej premislite, kaj delate – ne pa po razvezi grozit bivšim.

Govorimo o zakonu ti tepec. In zakon je še veliko več kot samo seks. Jaz imam lahko najbolj pestro in zadovoljujoče spolno življenje na svetu, a če je to vse, kar mi nekdo lahko nudi in se drugače z njim ne ujamem, imava različne življenjske cilje itd., potem je vse zaman in zveza gre v maloro. Ampak o tem, kaj naj bi zveza bila očitno ne veš dosti, torej o tem ne pametuj.

btw, poznam dva swingerska zakona, oba razpadla. Ker se je eden od partnerjev zaljubil in šel z nekom drugim.[/quote]
Jaz poznam več kot dva zakona klasična.na zunaj idealni pari v bistvu seksajo vsi z vsakim.zato raje bodi tiho.seveda tudi jaz govorim o zakonu,kjer seks ni najvažnejši.pri vas tumplekih pa je seks na prvem mestu.kakor vaš partner dotakne drugega ,je konec zakona.jebeš takšno zvezo.
pri swingerjih je sex nepomemben.in zato se ne mečejo na trepalnice,ko ga nekdo nekam namoči.a razumeš bistvo hehe

Govorimo o zakonu ti tepec. In zakon je še veliko več kot samo seks. Jaz imam lahko najbolj pestro in zadovoljujoče spolno življenje na svetu, a če je to vse, kar mi nekdo lahko nudi in se drugače z njim ne ujamem, imava različne življenjske cilje itd., potem je vse zaman in zveza gre v maloro. Ampak o tem, kaj naj bi zveza bila očitno ne veš dosti, torej o tem ne pametuj.

btw, poznam dva swingerska zakona, oba razpadla. Ker se je eden od partnerjev zaljubil in šel z nekom drugim.[/quote]….in nehal swingat. Le zakaj? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


če bi bila razumevajoča,ne bi sedaj bila sama.on te ne more razumet.ti nočeš seksat in kaj naj se mož naredi narodnega heroja in strada.isto je z ženskami.mož jo noče dotaknit.pa kaj je to zveza.bojim se,da ni.
najlažje obsojajo impotentni ali frigidni partnerji,ki zahtevajo od svoje polovice vzdržnost.res lepi so taki zakoni,ni kaj.super idilični.
skakal je čez plot,ker si ti mislila vse kaj drugega kot to kar on rabi.to je poanta vsega
moja se vsaj zaveda ,da ni za te stvari in pravi,da si najdem potešitev.

Najbolj zanimivo je kako nas ljubimce učijo babe,ki se še v življenju niso dobro dale dol.In,ki jim je mož prvi in edini ,ki so ga ujagale brez izkušenj pri 17 tem letu.
Ma dejte se zresnit tisti,ki niste probali swinganja in vsega ostalega.Kako morete trdit kaj je prav in kaj ne.
Nikoli se ne bi poročil z žensko,ki ni dala čez vsaj 30 moških.


če bi bila razumevajoča,ne bi sedaj bila sama.on te ne more razumet.ti nočeš seksat in kaj naj se mož naredi narodnega heroja in strada.isto je z ženskami.mož jo noče dotaknit.pa kaj je to zveza.bojim se,da ni.
najlažje obsojajo impotentni ali frigidni partnerji,ki zahtevajo od svoje polovice vzdržnost.res lepi so taki zakoni,ni kaj.super idilični.
skakal je čez plot,ker si ti mislila vse kaj drugega kot to kar on rabi.to je poanta vsega
moja se vsaj zaveda ,da ni za te stvari in pravi,da si najdem potešitev.[/quote]

Tvoja zena ti neda ker si idiot, ne zato ker ni za te stvari.


če bi bila razumevajoča,ne bi sedaj bila sama.on te ne more razumet.ti nočeš seksat in kaj naj se mož naredi narodnega heroja in strada.isto je z ženskami.mož jo noče dotaknit.pa kaj je to zveza.bojim se,da ni.
najlažje obsojajo impotentni ali frigidni partnerji,ki zahtevajo od svoje polovice vzdržnost.res lepi so taki zakoni,ni kaj.super idilični.
skakal je čez plot,ker si ti mislila vse kaj drugega kot to kar on rabi.to je poanta vsega
moja se vsaj zaveda ,da ni za te stvari in pravi,da si najdem potešitev.[/quote]

Hahaha, šele sedaj sem prišla do sexa in šele sedaj vidim, kaj pomeni dober sex.
Zato pa sedaj on strada, ker ne more več tako, kot je nekdaj! Vedno sem bila na voljo, ampak on se je hotel dokazovat, da še zmore. Sem velik mlajša od njega – on pri 62 je pa kaput.
Sam si je kriv, zakaj se je pa šel ločevat! Pri sexu sem mu ga vedno uspela dvignit, čeprav s težavo – ampak me je zadovoljil.
Sedaj je sam, nobena se noče z njim ukvarjat, tako si je postlal, tako naj spi! Basta!

Zakon je bil vedno pogodbeno sobivanje in financni aranzma z namenom ekonomske varnosti bodocih otrok.

Danes je pa institucija zaljubljencev, ki ne locijo med zaljubljenostjo, ljubeznijo, prijateljstvom in sopomoci. Vsi bi bili radi zaljubjeni do smrti, a se nobena zaljubljenost ni trajala 20 let. Ce se boste porocali zaradi zaljubljenosti, se boste tudi locevali. Zaljubljenost je faza, kratka kot dih, in nima nobene zveze z uspesnim zakonom.

Ce pa zelite ziveti s prijateljem, s katerim si skupno izboljsata zivljenske razmere in si skupno zagotavljata ekonomsko varnost in vse to nudita tudi svojim ortokom, pa bosta ostala skupaj. Seks je le smetana na torti.

New Report

Close