Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj vsi pokojniki v krsti čez nekaj ur..dni v jami oživijo za kake 3 ure?

Skoraj vsi pokojniki v krsti čez nekaj ur..dni v jami oživijo za kake 3 ure?

So bili pokojni, spustili so že urin in blato…. samo ljudje so pač ljudje, ovce, ovčke, ki nimajo pojma (niso se pozanimali, prebrali zgodb, niti pričevanj), verjamejo v nekaj v kar so prepričani….

In brez veze se iti s takimi, pa sej bolj zanje, bodo vsaj lažje spali ponoči.
[/quote]

Kaj pa kure, ko jim odsekajo glavo, še zmeraj po dvorišču nekaj časa brezglavo tekajo 😉


[/quote]

Vsi so zmotljivi

Grozne so te zgodbe. Saj je veliko o tem napisano. Verjetno je res najbolje takojšnja upepelitev.

So tudi zgodbe, ko svojcem povedo, da je pokojnik mrtev je pa živ in vzamejo ven organe ali pa ga odpeljejo v razne laboratorije, kjer delajo poskuse na ljudeh.

Predvsem za ljudi, ki hočejo biti upepeljeni in potem dobijo pepel od bog ve česa. Zdaj kdor verjame naj verjame ali pač ne.

Predvsem za ljudi, ki hočejo biti upepeljeni in potem dobijo pepel od bog ve česa. Zdaj kdor verjame naj verjame ali pač ne.
[/quote]

Ali svojci res dobijo “pravi” pepel, od pravega človeka?

Svinjarije se dogajajo pred našimi očmi, kaj ne bi trgovali z ljudmi in delali poskuse.

Nehajte s takimi! Ko človek umre, pač umre, ne diha več, srce se ustavi, možgani nehajo delovati. Vsakega umrlega pregleda zdravnik. Preden človeka upepelijo, mora preteči mislim da 48 ur od smrti. Preden človeka pokopljejo, pa tudi mora miniti več kot 24 ur od smrti. Ne izmišljujte si takih zgodb in ne strašite ljudi.
Povem pa vam resnično zgodbo, ki se je zgodila takoj po drugi svetovni vojni. V sosednji vasi je “umrl” nek človek, ki je bil alkoholik. Bil je smrtno pijan, vsi so bili prepričani, da je umrl. Ko so dali trugo v zemljo in so začeli zasipati, se je “mrlič” zbudil in začel razbijati. Ljudi je bilo groza. Odprli so krsto in bil je še živ! Živel je pa še kar precej let po tistem. Menda si je vse ogledal, koliko ljudi je bilo in koliko vencev je dobil in rekel, da zdaj pa vidi, kdo vse ga ima rad.

Pa prodajajo trupla nekrofilcem. Obstajali pa naj bi guruji, ki so zmožni sami od sebe umret in nazaj oživeti. Baje so to nadzorovali tudi zdravniki.

https://www.rtvslo.si/svet/zloglasna-enota-731-za-grozljive-poskuse-na-ljudeh-o-katerih-japonska-ne-zeli-govoriti/386381
Samo kapljica. Tega je tudi danes ogromno. Ne samo za žive, mrtve, kao mrtve……. Res ne vem kako si vi svet predstavljate. Lep, čudovit in vsak dobi tisto, kar si poželi.

So bili pokojni, spustili so že urin in blato…. samo ljudje so pač ljudje, ovce, ovčke, ki nimajo pojma (niso se pozanimali, prebrali zgodb, niti pričevanj), verjamejo v nekaj v kar so prepričani….

In brez veze se iti s takimi, pa sej bolj zanje, bodo vsaj lažje spali ponoči.
[/quote]

Pa saj ne spustijo vsi mrtvi urina in blata ….

Moja babica je umrla doma, obdukcije ni bilo, ker je bila smrt pricakovana, na parah smo jo imeli doma, pa ni prav nic spustila… (seveda pa smo klicali zdravnika, da je potdil smrt in ceprav je bila pricakovana, tega ni potrdil kar v treh minutah).

Za eno staro mamo vem, da je po 2 dneh oživela. Dobro, da je niso še pokopali. Se je “zbudila” v mrliški vežici. Je potem živela še kar nekaj let. Spraskane truge na notranji strani? O ja tudi tega je bilo včasih kar nekaj. Vem pa še za eno staro gospo, ki so jo uradno potrdili za mrtvo ene 5x vsaj. Je umrla, so jo odpeljali v mrtvašnico pa se je še isti dan ali naslednji dan zbudila. Pa čez 1 mesec spet isto pa spet isto pa….

No in kdo je po vseh takih primerih ZDAJ NEUMEN?
Res pa je, da sta moja soseda ”trdila” da se tako zgodi vsakemu človeku razen tistemu, ki mu delajo obdukcijo ali pač poberjo ven srce, pljuča. Kot je naprimer dejstvo, da vsak dojenček, ko se rodi, zajoka. Edino kak primer ki ne, ko je nekaj narobe.
Ampak to pač tudi ne verjamem, da za nekoga rečejo, da je umrl, zato da živemu poberejo organe. Seveda edino, če se opredeli kot darovalec in ko res ni več pomoči za življenje. Ampak truplo pač morajo dat svojcem, a potem ga najprej RAZGLASIJO za mrtvega, potem pa poberejo organe in on v bistvu zato umre in potem vrnejo truplo? No ne vem, če si pri zdravi pameti to lahko predstavljam, tako da jaz zdaj vračam nasvet tistim, ki to verjamete, da greste o tem malo vprašat psihiatra.
Za pepel pa tudi jaz razmišljam, da je veliko vprašanje, kaj in od koga vse skupaj res dobiš?

Organe poberejo še živemu. Kaj bodo z mrtvimi organi?
Mrtvi, ki se je dal darovati, ima pravico do pokopa na državne stroške.

Predvidevam, da tebi še ni umrla nobena ljuba oseba, ker drugače si ne znam zamišljati, kako lahko pišeš take krutosti.

V krematoriju se mrtvec premika, ker ogenj žge kite, ki se krčijo, zato se premika. Ni pa to takoj ko začnejo kurit.

Čista resnica, lahko potrdim iz prve roke.
Ko smo babico pokopali, so se v hiši začele dogajati nadnaravne stvari. Kuhinjska vrata so se kar sama odpirala in zapirala, slišalo se je trkanje po oknih, zvoki so prihajali iz kleti…še pa još je bilo tega. Dokler nismo poklicali izganjalca hudiča . Če koga zanima podrobneje, lahko pustim kontakt

Hahaha a zdaj si se pa še registriral

Joj Feride, Feride..

Bila sem še otrok, ko sem slišala pogovor starejših. V starih časih bi naj bila narejena analiza enega pokopališča. Prekopali so vse grobove in z grozo ugotovili, da je 3/4 mrtvih bilo obrnjenih na trebuh, ali so imeli popraskane krste, so bili popraskani po obrazu, so si populili lase. Prav zaradi takšnih pogovorov, ki sem jih slišala kot otrok potem nisem upala zvečer zaspati, ker me je bilo strah, da bom umrla in me bodo živo pokopali, v krsti pod zemljo pa bom oživela in ne bom mogla ven.

S trebuhom navzdol zato da se čarovnice niso mogle izkopat

V tem krematoriju na Žalah – pa spustijo tako vročino, da si v parih minutah pepel. PUF in te ni.

Kva ti misliš, da kurjo na bukova drva? Tam s Pokljuke, še mal vlažnimi, da se ful kadi po Centru?

že mobitel, ki ujame signal skozi 2 metra zemlje, se definitivno splača izkopat. verjetno je imel vsemogočno nokio 🙂

Vse nas čaka. Vse naše najbližje…. kdo bo kdaj na vrsti?
Pa vse nas je strah, to so najbolj turobni, ubitačni dnevi….. pa VSE nas čaka.

Jaoooooooo, jaz ne smem mislit!!!!!

Spremenimo sistem. Vsakega pokojnega zakopljimo za 3ure z napolnjenim mobitelom. Če bo oživel, bo poklical. Pa bomo ugotovili, če tvoja teorija drži.

Ne samo za tri ure, skratka do enega tedna, dokler ne pokliče, pa da se mu pred smrtjo pove, da ima napolnjen mobitel in lahko pokliče.

Kot že povedano, medicina napreduje in danes natančno ugotovi smrt. Včasih pač tega niso znali.

Največja šala je itak Jezus, ki je kobajagi ‘mrtve obujal’, potem pa še sam od “mrtvih vstal”:))) Ker pred 2000 leti pač res niso znali ločiti kome ali globoke nezavesti od smrti. Največji mentalni polom je to, da še dandanes milijone ljudi verjame, da je res od mrtvih vstal in ne sprejme zelo očitne razlage, da se je pač prebudil iz nezavesti:)

Določit kdaj je res nastopila smrt je medicinsko namreč dostikrat precej zapleteno. Na srečo gre znanost naprej – samo splošni človeški um je še vedno obtičal na ravni otrok, ki verjame v pravljice.

New Report

Close