Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj zagotovo imam rak na modih. Ima kdo kakšen nasvet? :(

Skoraj zagotovo imam rak na modih. Ima kdo kakšen nasvet? :(

Ja človek ne more verjet, da so ljudje, ki imajo net tako malo poučeni, ko pa so vse informacije le par klikov stran. Bi rekla, da se malce zafrkavaš, da nisi vedel da obstaja semenska banka… saj ne morem verjet.

Ja lej ne vem….ti razmisli, a raj umreš, pa nimaš nikol niti punce, niti žene, niti otrok oz. družine al je mogoče boljš, da greš k zdravniku?? Res ne vem….

Sem se zamislila, kako je, če sem:
tip
star 29 let
brez punce, žene itn
obsevanje te naredi neplodnega
lahko shranim semenčece v banko

Ne vidim razloga, zakaj sedaj ne bi šla k zdravniku.

Aja, pa ko boš enkrat prišel do urologa (upam) se mi javi, da te še okol kepe za vse tole….

Človek božji, vem, da ne rabiš pridiganja, če si res v taki situaciji. Ampak pri zdravi pameti ne morem razumet, kako lahko razmišljaš o otrocih in ne o lastnem ŽIVLJENJU!

kaj zdaj boš obiskal zdravnika ali boš mislil na semensko banko?

seme se shrani in ti boš lahko imel otroke ko boš zdrav, če pa boš odlašal in imaš res to kar predvidevaš , ne rabiš shranjevati, ker ne boš dočakal otrok.

Če ne provociraš SE ZDEVAJ TAKOJ K ZDRAVNIKU; JASNO!!!!

obupan pred vsako terapijo, operacijo v takih primerih zamrznejo seme zato, da imaš lahko kasneje otroke. Tako, da neplodnost nikakor ni razlog. Edini pravi naslov je torej osebni zdravnik in potem z napotnico klinični center.

Bom ga obiskal vendar še ne takoj (iz razlogov, ki vam jih ne morem omeniti). Sicer pa res hvala, da ste mi omenili, da je možno shraniti semena tako da lahko imaš otroke tudi, če ti odstranijo moda in te obsevajo. V roku nekaj tednov bom obiskal zdravnika pa vam mogoče poročam, kako bo bilo (čeprav sem še vedno prepričan, da imam raka). Hvala še enkrat!

Če si že tok povedal o sebi, povej še tiste razloge, ki jih kao ne moreš omeniti, saj ne vemo kdo si. Pa naj ti povem, da sem pri koritu kot se reče za te stvari in je nekaj tednov lahko že usodna sprememba na slabše! Ne bom več govorila, ker je kot bob v steno:(

Če se je tole pojavilo iznenada in se dosti voziš ter uporabljaš prekomerno klimo v avtu, je lahko to vzrok tvojih bolečin, je kar veliko primerov.
vseeno pa obišči zdravnika in boš pomirjen, vse dobro ti želim…

Ljubček, bolje, da si živ in neploden (z zamrznjeno rezervo – ki traja v nedogled) kot mrtev in ploden.

Ne glej tako črno. Mogoče je pa rak kje v trebuhu in tvoja plodnost ne trpi.

Ok, js sm prvi, ki bo podpisu, da se lahk vsak v miru poslovi od tega sveta, če tko hoče. Ampak kakšni za vraga so ti razlogi, da “ne moreš” k zdravniku?! Pa mene ne bi brigalo, če bi zamudu službo za milijon dolarjev, kadar gre za zdravje oz. celo življenje! Očitno sem čuden…

“nisinisi”: žal ne morem – saj niso to ne vem kakšni razlogi ampak res ne bi o njih.

hudakkaca: dvomim, da je to od klime. Bolečine pa niso prišle iz nenada ampak trajajo že več mesecev. Pred časom je bilo še dosti bolj kritično ampak se je stanje potem nekako “normalizira” in bolečine znajo za kak dan dva tudi čisto miniti ampak se kmalu spet pojavijo (predvsem na otrip). Je pa res, da me zadnjih nekaj dni non-stop boli (brez otipa!) in zato sem tudi odprl temo tukaj. Bom obiskal zdravnika “v kratkem”. Hvala za komentarje in lepe želje. Mi je pa še vseeno zelo težko, ker se pač že kar pripravljam na diognozo rak :/ (če se slučajno motim vam bom sporočil čez kak mesec, če bo diagnoza rak pa verjetno ne, ker že vem, da bom čisto iz sebe 🙁 )

Nehaj provocirat!
Kakšen pameten razlog pa lahko obstaja, da ne greš k zdravniku, čez nekaj tednov boš pa lahko šel? In da nisi vedel, ali obstaja semenska banka? Živiš izoliran od sveta, v jamski luknji (z internetom)?
Daj nehaj se delat norca in ne provociraj!

Poglej, če boš še malo počakal, pa če so tvoja predvidevanja resnična – ne boš imel niti več česa v “semensko banko” shranit. Če te moda bolijo že na dotik in to tako zelo – kaj si prepričan, da bi iz njih lahko še spravil zdravo (uporabno) semensko tekočino?

Noben zdravnik ne bo na tebi naredil ničesar brez tvojega soglasja. Ti moraš podpisati, da se z obsevanji strinjaš – če se ne – ti jih ne naredijo – pač pa tvegaš, da ne boš nikoli ozdravljen.

Če gre le za kako vnetje, boš dobil antibiotike, otekline in bolečine bodo izginile in ti boš v miru lahko oplojeval ali pa shranjeval svoje seme:)

Pa srečno!

Difenbahija: ne provociram in ne delam se norca! to je tudi zadnjič, ko bom omenil, da ne provociram. Ob vsem skupaj res nimam še volje kogarkoli prepričevati da gre zares. Če misliš, da provociram, ok, me ne moti, a na veliko žalost ne.

titimami Hvala. Bo verjetno res bolje, da ne odlašam. Če bom le lahko, ga bom obiskal že drug teden.

dvomim, da imaš raka

http://www.uroweb.si/index.php?menu=moda

lahko, da bo diagnoza samo
boleča moda…. brez vzroka. si ziher, da ne nosiš preozkih hlač?

Ob tako resnig znakih je edini vzrok, da zdravnika ne obiščeš to, da te povozi vlak. Tako, da izogibaj se tračnic in pojdi do zdravnika. Glede na to, da je šele sreda ni potrebe čakati do drugega tedna. Ala si desc ali nisi? :))

Priajtelju so raka odkrili dober mesec po poroki. Šel je skozi vse zdravljenje, čudež je, da ima 3 otroke, ki sta jih zanosila po naravni poti.

Stari moj, kako pa misliš, da boš lahko dekle oplodil, tudi če bi jo danes srečal??? Misliš, da ti ne bo med seksom tudi jačk malo stisnila? 😉 In kaj boš ti? Rekel: Pusti, ker sem prepričan, da imam raka na modih, oplodil bi te pa rad…. Dobro jutro.

Moj mož je imel vnetje mod. To grozno boli, moda so otekla, na otip grozno nelagodje. Zdravnik je rekel, da ima to zadnje čase veliko moških, pa sploh ne vejo zakaj. Pa rado se ponavlja. Dobil je močne antibiotike, jih vse pojedel, pa še je imel težave skoraj mesec dni. Tako da je možno, da imaš to. Potem pa samo tuhtaš, bereš o raku in naenkrat začne boleti in tiščati še bolj (zdaj pa še psihično zraven). Pojdi k zdravniku, psihično se boš pomiril in življenje bo spet lepše.

Upam, da boš res šel drug teden k zdravnikui, kot si nazadnje napisal.Potem pa le sporoči kako je bilo, boš videl, da se bo vse dobro končalo, samo ne odlašaj, ker samo od sebe ne bo izginilo- karkoli že je. LP

Mozno je tudi, da se ti je testikel v mosnji zasukal. To bi pojasnevalo hudo bolecino. Ce ostane dlje casa v taksnem polozaju, lahko zacne tkivo zaradi premale prekrvavitve odmirati…
Pa smo spet tam,… Cimprek k zdravniku!


temu se reče torzija moda in tkivo začne odmirat v par urah po dogodku. dvomim, da bo to to.

New Report

Close