Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek skrbi me za hčerko

skrbi me za hčerko

veliko so ti že svetovale
jaz bi pše namignila na tist, kar je meni , ko sem brala tvoj post, najbolj ostalo v glavi

to, da ne bo vozila, ko bo velka, da ne bo tega, pa tega, ker je navarno
tuki razmisli od kod ji ta občutek nevarnosti–govorita z možem pred njo, kake take stvari-npr. za sina, da ne bo mogu vozit, ker je prenevarno
da naj tega in tega ne dela ker je prenevarno, to mislim, zanj prenevarno, ne za zdravega človeka.

pa še-mislim da je jezna nate, ne tok na očeta, kot nate-
nekaj boste morali spremenit
usedi se pa se pogovori z njo, kot z skor odraslo
bo treba, bit tud mal trd, jebiga…
pa začni se ukvarjat z njo, na način ki ga ona hoče in ker sem tudi jaz mama, vvem ,da se ti ne sanja kaj naj še nardiš
najboljš da jo prašaš….jkoji kurac hočeš od mene , povej, napiš, pa bom

no, dobr to ne, ampak, meni se ti smiliš, glih tko, kot tvoji
po moje se ti ne sanja, kaj hudiča bi vsi okoli tebe radi
ko bi še tebe kdo vprašu, če maš kako željo, to pa ni heroja

Hči je v občutljivih letih. Tudi jaz sem imela mlajšega bratca, 8 let je mlajši, morala sem ga čuvati, ko sem hodila v oš, mama je delala v izmenah.
Želela sem, da mu gre v šoli slabo, da zaostane, da zgine. Ker so ga imeli raje kot mene, bil je pač fant.
Danes vem, kje je bil problem. Toda staršem pač ne zamerim.

Tako, da poiskušaj se nekoliko tudi z hčerko ukvarjati, resno se z njo pogovori o bratcu in njegovih težavah. Punca tudi ni več majhen otrok in bo razumela.

Predlagam, da se obrneš na psihiatra in psihoterapevta dr. Zorana Milivojevića. Zelo je dober (in zaseden) ampak bo verjetno že v prvem srečanju ugotovil v čem je problem, kaj je za storiti in vas napotil na kakšnega manj zasedenega dobrega strokovnjaka. Problem v vaši družini se mi zdi zelo resen. Zaradi tvoje hčerke in cele vaše družine te prosim, čimprej ukrepaj. Srečno!

HČI TRPI , TUKAJ TI DAM NASLOV STROKOVNJAKOV ZA OTROKE V Lj.

Klikni in preberi več
http://www.scoms-lj.si/


to je to!!! Ne rabiš nobenih strokovnjakov-verjemi. Tisti čas ko se bodo neki tujci ukvarjali s tvojim otrokom raje posveti ti njej. Sem v 1.letniku srednje šole začela dobivat slabe ocene, pa me je razredničarka poslala k šolski psihologinji. Katastrofa. Grozni občutki. Rabila sem starše takarat.

New Report

Close