Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Skrito v raju

Skrito v raju

Jaz zaenkrat gledam. V bistvu o nadaljevanki vem bolj malo, začela sem gledat zato, ker sta v glavni vlogi dva dokaj nova obraza, torej končno malo spremembe. A če se pojavijo kakšne Đjuričke in podobno, potem sem zaključila z gledanjem.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno452, 13.01.2024 ob 23:11

bom gledala, navadno slovenske gledam, ker je lepo podpreti domaco produkcijo …

prevec je narod zanicljiv do lastnih izdelkov v filmu in glasbi se posebej…

Podpreš tudi brez gledanja, ker je to itak vse na subvencijah, gledanost na nič ne vpliva.

Sam tudi kako stvar pogledam, ampak treba je biti toliko samokritičen, da priznamo, da mi nismo za filme, serije in muziko, jbg, nismo, tudi za komedijo nismo, enako kot slovenska klasična literatura stalno neke socialne drame s “sporočilom”, beda, revšna, lakota, alkoholizem…, boj na požiralniku, kak drug, manj depresiven narod ima pa npr. Tri mušketirje in Grofa Monte Christa.

Odgovor na objavo uporabnika
Bomo vidli, 06.02.2024 ob 14:20

Jaz zaenkrat gledam. V bistvu o nadaljevanki vem bolj malo, začela sem gledat zato, ker sta v glavni vlogi dva dokaj nova obraza, torej končno malo spremembe. A če se pojavijo kakšne Đjuričke in podobno, potem sem zaključila z gledanjem.

Kdo je tista blontna, ki se meče za tem potapljačem. Kje so to najdli?! Nima glih talenta za igro.

Imaš bedna kampih in luksuzne kampih, ki so izredno dragi. Ta serija hlje posneta v bedni Pineti pri.Novigradu. V Maredi , ki je top kamp, spada v francosko verigo najboljših kampov, stoji zraven Pinete, tam bi bila scena precej lepsa

 

Gledal sem prvi del, naprej ne bom več. Iskreno zelo slab scenarij in resnično zelo slabo posneto in amatersko zaigrano. Beda in daleč, od kakšnega presežka. Najbolj neumno pa je, da mešajo v serijo še zdravstvo in politiko.

Itak da bomo. Že zaradi igralke Melanie M.

A to bo sedaj ob ponedeljkih, ali vsak dan. Enkrat na teden bi še šlo.

Ta serija je na žalost eno veliko razočaranje!

Scenaristka je ista kot od Najinih mostovi tako, da bo podobno.

bi lahko kupili eno, dve dobri seriji (tuji) za predvajanje. škoda.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7074, 06.02.2024 ob 18:27

Scenaristka je ista kot od Najinih mostovi tako, da bo podobno.

 

Najini mostovi niso bili nek presežek, a ana boljših slovenskih serij. Tole pa, izgleda, ne bo za gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
antipatična, 06.02.2024 ob 15:53

Kdo je tista blontna, ki se meče za tem potapljačem. Kje so to najdli?! Nima glih talenta za igro.

Hči kozmetičarke je Mila Peršin. Igrala je v seriji Sekirca v med, ki so jo predvajali na POP TV pred nekaj leti. Mogoče je tudi na Voyo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja ja, 06.02.2024 ob 18:24

Ta serija je na žalost eno veliko razočaranje!

Se strinjam. Pa ko slišim tisto ljubljansko zavijanje in pačenje, me vse mine. Katastrofa!

Odgovor na objavo uporabnika
Sekirca v med, 06.02.2024 ob 18:33

Hči kozmetičarke je Mila Peršin. Igrala je v seriji Sekirca v med, ki so jo predvajali na POP TV pred nekaj leti. Mogoče je tudi na Voyo.

Se spomnim tiste sekirce. Tudi ni bilo dobro. Ja ta punca je bila tudi tam. Res nima talenta.

Gledali smo 2. del danes .Nobenemu ni všeč.  Prav nič ni takega, kar bi nas pritegnilo.

Danes sem gledala, a se mi je vleklo. Ne bom več. A je res tako težko naredit  eno vsaj povprečno serijo?

@antipaticna.. se strinjam eno je da ima tako vlogo nadleznice, ampak jo igra grozno in se nekaj mi je padlo v usesa… vsaj parkrat sem jo slisala reci juznjaski trdi L…

ko Slovenec tako govori mi je pa najbolj grozno, malodane “izdajalsko”

Meni je pa čisto ok.

Kamp so pa naredili v gozdičku pri Novigradu samo za potrebe snemanja. Je pisalo v Vikend magazinu.

Glede kampistov – hodim v kamp že od rojstva, 56 let. Ljudje so vse sorte, od dohtarjev do vseh drugih možnih poklicev. Kampiranje ni več poceni, daleč od tega, celo pes stane 7€ na dan. Tudi prikolice so nekatere tako lepe, da samo gledaš. V “našem” kampu imajo pavšalisti poseben del, parcele za ostale so posebej, tretji del pa je nerazparceliran, kdor prej pride, prej melje. Meni je kampiranje zakon.

Idealna je za vlogo, ki jo igra. Antipatična igra antipatično.

Odgovor na objavo uporabnika
Bomo vidli, 06.02.2024 ob 22:49

Idealna je za vlogo, ki jo igra. Antipatična igra antipatično.

 

Antipatična naj bi bila vloga. Igra pa  slabo.

 

Meni se zdi vse nekaj na prisilno snemanje. Ni spontano.

Je pa resnično kar se zdravstva tiče, sprivatizirat kar  se le da. Najebali pa bodo siromaki kot vedno

Odgovor na objavo uporabnika
Hojka, 06.02.2024 ob 16:25

Imaš bedna kampih in luksuzne kampih, ki so izredno dragi. Ta serija hlje posneta v bedni Pineti pri.Novigradu. V Maredi , ki je top kamp, spada v francosko verigo najboljših kampov, stoji zraven Pinete, tam bi bila scena precej lepsa

 

Mi še pinete ne premoremo.

Odgovor na objavo uporabnika
Polde213, 07.02.2024 ob 07:34

Mi še pinete ne premoremo.

 

Kje je posneta, sploh ni bistveno. Če bi bila stvar dobra, bi “zdržala” kateri koli kamp. Tej pa tudi najbolj luksuzni čisto nič ne pomaga. Žal. Sem predvidevala, da ne bo dobro, malo sem pa le upala, da mogoče enkrat rata nekaj povprečno dobrega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerski štantek, 06.02.2024 ob 17:35

Itak da bomo. Že zaradi igralke Melanie M.

 

Ta Melani, kdo je to? Igra koga tukaj?

Matej Zemljič in Kaja Filač sta mi sicer o.k., a tukaj nekako ne. Ne vem, kaj je narobe. Valič mi nikoli ni bil prav všeč, Kogovškova še manj. Malo boljši je njen mož (imena igralca se ne spomnim). Ta tamala je itak slaba (ta ta blond). Potem ti HR igralci. No, ja. Mogoče bo še kdo prišel “na obisk” in bo malo bolje.

 

Za to Melanijo tudi jaz prvič slišim. Koga predstavlja tukaj?

Odgovor na objavo uporabnika
kdo je to, 07.02.2024 ob 08:15

 

Ta Melani, kdo je to? Igra koga tukaj?

Matej Zemljič in Kaja Filač sta mi sicer o.k., a tukaj nekako ne. Ne vem, kaj je narobe. Valič mi nikoli ni bil prav všeč, Kogovškova še manj. Malo boljši je njen mož (imena igralca se ne spomnim). Ta tamala je itak slaba (ta ta blond). Potem ti HR igralci. No, ja. Mogoče bo še kdo prišel “na obisk” in bo malo bolje.

 

 

Ni kakšna super igralska zasedba. Glavna dva junaka sta kar dobra, ostali pa ne. Odvisno je veliko od scenarija, režije in bog ve česa.  Meni vse skupaj ne potegne.

 

New Report

Close