Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Skrito v raju

Skrito v raju

Večja pričakovanja. Razočarani. meni osebno ne gledljivo. Žal.

Koliko nadaljevanj je? To je 1. sezona ? Najbrž 2. še ne snemajo? )

Več kot 10 ne bo v eni sezoni. Po navdušenju, katerega je stvar deležna, težko verjamem da bi riskirali z 2.sezono.

Odgovor na objavo uporabnika
prvič slišim, 07.02.2024 ob 09:01

Za to Melanijo tudi jaz prvič slišim. Koga predstavlja tukaj?

Melani Mekicar še nismo videli, očitno igra v poznejših epizodah. Sicer pa je z Blažem Švabom vodila oddajo V petek zvečer, ki so jo pred kratkim ukinili.

V milijonarju je dejala Godlerju, da med drugim tudi igra v nanizanki Skrito v raju.

.https://youtu.be/r3XKnJ7PT6c?si=vcWJ1xwJ3qdkMRCw

Meni je pa kar vredu, sicer je malo hitro za rečt.

Gledam, meni se zdi zanimiva serija.

Jaz jo gledam meni je dobra,  se mi zdi ena med najboljšimi doslej od Slovenskih.

Mila Prešeren zelo dobr igra to vlogo v real lajfu je popolno nasprotje.

Drgac ga pa zmaga tamau Kevin 🙂

Slovenija mala deželica✌️

Tale Mila zanič igra .. res,da je vloga antipatična, ampak jo igra izjemno zanič… Najbolj moteč pa je tisti trdi L njen, ki v slovenščini govorni nima česa iskati.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno101, 12.02.2024 ob 22:06

Tale Mila zanič igra .. res,da je vloga antipatična, ampak jo igra izjemno zanič… Najbolj moteč pa je tisti trdi L njen, ki v slovenščini govorni nima česa iskati.

 

To, da igra antipatično frajlo je eno, da pa jo igra izjemno slabo…..je pa drugo. Meni se je zdela že v Sekirci v med zelo slaba.

 

Danes sem bolj na hitro preletela. Dvakrat vmes je bila tista blontna, ki ne zna igrati.  Potem pa nesreča tastarega. Nisem zdržala do konca, da bi videla, kaj je bilo z njim.

Kako je bilo z dohtarjem? So ga rešili oz. kaj je bilo, je padel? Tiste hčere od kozmetičarke tudi jaz ne morem gledat. Res ni punca za igro.

Za 5 k pavsala bi pomival umazano posodo na WC ju 3 x na dan. Poslušal pamze k se derejo in cucke k lajajo.

Nein danke

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
kako se je končalo, 13.02.2024 ob 06:48

Kako je bilo z dohtarjem? So ga rešili oz. kaj je bilo, je padel? Tiste hčere od kozmetičarke tudi jaz ne morem gledat. Res ni punca za igro.

 

Dohtarja so prepeljali v Ljubljano, je v UKC. Nekaj se celo sumi, da ga je nekdo poškodoval. Sem vse skupaj pogladala v 10 min. Vse scene s Saško sem preskočila. Pa kje so najdli to punco. Ta je res antitalent. Vse skupaj tudi ni neka “zgodba”.  Koliko je vseh epizod?

 

ni mi nekaj vau 😮

Odgovor na objavo uporabnika
je v UKC, 13.02.2024 ob 08:03

 

Dohtarja so prepeljali v Ljubljano, je v UKC. Nekaj se celo sumi, da ga je nekdo poškodoval. Sem vse skupaj pogladala v 10 min. Vse scene s Saško sem preskočila. Pa kje so najdli to punco. Ta je res antitalent. Vse skupaj tudi ni neka “zgodba”.  Koliko je vseh epizod?

 

Nekje piše, da je nekaj čez 70 epizod.

Ne moreš slovenske serije s 100 krat manj denarja, primerjat s tujimi. Pač čisto spodoben nivo za ta denar. Je pa pač smešno kako odersko igrajo v filmu. Kot roboti

 

Saška je imela enako vlogo afne že v seriji Sekirca v med, ampak s tam so pa res čisto zabluzili. Ne vem, ali so jo sploh predvajali do konca, ker tisto je pa po nekaj delih res postalo čisto negledljivo. Skrito v raju pa kar obeta.

manjka balkanski humor.

🤢🤮zelo zanič

Odgovor na objavo uporabnika
a kdo ve, 07.02.2024 ob 12:16

Koliko nadaljevanj je? To je 1. sezona ? Najbrž 2. še ne snemajo? )

ne snemajo,kamp so že podrli…

Hej jaz eva venisnik

Saška lahko dobim tvojo telefonsko številko in

Lahko  pridi na sok, in moja prijateljica.

Sem gledala par delov.Občutek sem imela,da gledam eno srednješolsko igro

New Report

Close