Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrito v raju – sodelujoči si dajejo lažne ocene na IMDB

Skrito v raju – sodelujoči si dajejo lažne ocene na IMDB

Nemogoče da bi imelo to skropucalo od nadaljevanke realen imdb več kot 3.5, 4.0

 

Trenutno je IMDB 6.5,   od tega 17 ocen 10 (jasno da od sodelujočih pri seriji, ki sami sebe trepljajo po hrbtu in si dajejo najvišje možne ocene za to polomijo od serije)

 

poglejte sami:

https://www.imdb.com/title/tt31146409/ratings/?ref_=tt_ov_rt

Sample size bi verjetno moral biti vsaj 500-600 ocen, da bi bila ocena dokaj nepristranska.

Lej, jaz tega ne gledam. Sploh televizije ze dolgo vec ne gledam, Zato me zanima naslednje: ce se ti zdi tako zanic, zakaj potem sploh gledas?

Odgovor na objavo uporabnika
ne razumem, 11.03.2024 ob 16:43

Lej, jaz tega ne gledam. Sploh televizije ze dolgo vec ne gledam, Zato me zanima naslednje: ce se ti zdi tako zanic, zakaj potem sploh gledas?

tudi sam se to sprašujem. Verjetno iz istega vzroka kot avtomobilsko nesrečo. Veš da ne bi smel, pa se ne moreš obrniti stran.

Jaz gledam vsak dan in mi je čisto všèč.

Tisti, ki ne gledajo, ne ocenjujejo.

 

Opažam da telenovele, ki jih jaz gledam imajo ocene 8.5 in več.

Ampak to itak niso za vas, ker vi ste kmetavzarji. SKRITO V RAJU je idealno za vas.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 13.03.2024 ob 14:57

Opažam da telenovele, ki jih jaz gledam imajo ocene 8.5 in več.

Ampak to itak niso za vas, ker vi ste kmetavzarji. SKRITO V RAJU je idealno za vas.

Mi je čisto vseeno, če praviš, da sem kmetavzarca, ker vsak dan gledam Skrito v raju.Sicer pa: Od kdaj pa dedci gledate telenovele?

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 13.03.2024 ob 15:04

Mi je čisto vseeno, če praviš, da sem kmetavzarca, ker vsak dan gledam Skrito v raju.Sicer pa: Od kdaj pa dedci gledate telenovele?

“OMG”,

Ne razumem tvojega vprašanja.

Zakaj ne bi dedci gledali telenovel?

Kot vem so jih vedno gledali. Pač jaz sem ljubitelj grozljivk, ampak so v sredini 90ih let prenehali delati kakovostne grozljivke. In prišle so telenovele, te pa imajo res grozne zlobneže. Kaj ali ni klasična telenovela zgodba kjer se revno dekle zaljubi v bogatega fanta in na koncu se poročita. Vmes pa jim na poti stoji zlobnica(kake teta, mama, babica, sestra itd…) ki začne ljudi sežigati, klati, žive zakopavati, povozi jih z avtom in podobno. Pač SRHLJIVKE z romantično zasnovo.

 

Sem pa slišal, da obstajajo tudi sluzaste, osladne in pocukrane žajfnice za preproste, neizobražene in stereotipne ženske.

Toda te žajfnice niso preveč inteligentne, kajne?

 

Sicer pa trenutno vrtijo na TV dve telenoveli, ki sploh nista srhljivki, ampak le odlični in kakovostni drami. Toda verjetno sta preveč inteligentni in zreli zgodbi, da bi bile primerne za nerazgledane gledalce in preproste gospodinje.

 

 

Res je, telenovele so za biser inteligence, še kdaj ni bilo tako?

Odgovor na objavo uporabnika
ah dej no einstein, 13.03.2024 ob 15:20

Res je, telenovele so za biser inteligence, še kdaj ni bilo tako?

Aha samo, poglej kateri kritiki so ocenili moje priljubljene telenovele in kaj so napisali za njih.

Saj poznaš svetovne kritike?

So tudi svetovni kritiki pobarvank za odrasle, pa to ne pomeni, da tisti, ki se s tem ukvarjajo/koristijo v povprečju niso idioti.

Več kot 3,5 ne bi šlo. Videla sem, da so bili Najini mostovi /so se ravno nehali ponavljat/ ocenjeni s 6,3. Potem je to lahko max 3.

pa kaj vas tako gane,da si date toliko opravka z eno serijo, ki ko tako pravite ne marate…

jaz jo gledam za razvedrilo… ok kakšno so v scenariju res malo tako izpeljali,da bi lahko bilo bolje… ampak za razvedrilo mi je ok… edin ta Julija (v seriji) včasih tako res slabo igra izgleda kot bi bila zadeta –  tist njen pogled včasih je tak kot bi bila na čem… v glavnem čudno in slabo zaigrano enako una saška s tistimi ustnicami –  nenaravno… prav umetno zaigrano… drugače pa sama zgodba in malo za razvedrilo je pa zanimivo

Odgovor na objavo uporabnika
ah dej no einstein, 13.03.2024 ob 15:41

So tudi svetovni kritiki pobarvank za odrasle, pa to ne pomeni, da tisti, ki se s tem ukvarjajo/koristijo v povprečju niso idioti.

Z teboj pa res ne morem debatirati, če si pa tako zelo neumen, da primerjaš pobarvanke z FILMSKO IN TELEVIJSKO UMETNOST, ki jo naredi tisoče stvari. Ki je posneta po velikih literarnih delih. Lahko vsebuje filozofijo, umetnost in mnoge kompleksnosti.

Če torej pomembne in priznane filmske/tv kritike primerjaš s kritiki pobarvank si po vsej verjetnosti ti sam idiot. 🙂

 

Telenovele gledajo razočarane gospodinje, socialci/delomrzneži in mentalna trupla.

Kam ti spadaš?

Po vsej verjetnosti, si ti v tej tej temi SKRITO V RAJU zato, ker sam spadaš med rajo, ki to gleda.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ah dej no einstein, 13.03.2024 ob 15:53

Telenovele gledajo razočarane gospodinje, socialci/delomrzneži in mentalna trupla.

Kam ti spadaš?

 

Vsaj ne spadam med zaostale ljudi, kot si ti, katerih njihov življenjski pogled temelji na klišejih in stereotipih. 🙂

(bojijo se pa našteti kaj oni gledajo, niso se zmožni pogovarjati o filozofiji ali o umetniških filmskih smereh. In zgolj šhizofrenično in psihotično bluzijo o stvareh, ki jih ne poznajo.)

So to naročili sodelujočim? Imajo to v pogodbi? Kritike na IMDb morajo tudi pisati?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2039, 13.03.2024 ob 21:16

So to naročili sodelujočim? Imajo to v pogodbi? Kritike na IMDb morajo tudi pisati?

zgleda da ja 😂

Odgovor na objavo uporabnika
slaba ocena, 13.03.2024 ob 15:43

Več kot 3,5 ne bi šlo. Videla sem, da so bili Najini mostovi /so se ravno nehali ponavljat/ ocenjeni s 6,3. Potem je to lahko max 3.

ma ne dam jim niti 3.5  –  moje mnenje je max 2.9

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 13.03.2024 ob 16:00

Po vsej verjetnosti, si ti v tej tej temi SKRITO V RAJU zato, ker sam spadaš med rajo, ki to gleda.

 

 

Vsaj ne spadam med zaostale ljudi, kot si ti, katerih njihov življenjski pogled temelji na klišejih in stereotipih. 🙂

(bojijo se pa našteti kaj oni gledajo, niso se zmožni pogovarjati o filozofiji ali o umetniških filmskih smereh. In zgolj šhizofrenično in psihotično bluzijo o stvareh, ki jih ne poznajo.)

A res?

Potem gotovo ne gledaš stereotipno ljudi, ki npr. hodijo na veselice, gledajo ob nedeljah na RTV tiste kmetijske oddaje ipd.?

Ali pač.

Odgovor na objavo uporabnika
ah dej no einstein, 18.03.2024 ob 12:16

A res?

Potem gotovo ne gledaš stereotipno ljudi, ki npr. hodijo na veselice, gledajo ob nedeljah na RTV tiste kmetijske oddaje ipd.?

Ali pač.

Gledam filmsko umetnost, italjanski neorealizem, francoski novi val, poznejše Godardove filozofske filme, torej najbolj intelektualne in nekomercialne zadeve. Od komerciale imam rad le starejše grozljivke, starejše od 30 let.

 

Vse to je posledično vplivalo name, da gledam telenovele.

In sem šla pogledat – glasov pri Pantanal pa v večini primerov manj kot 10, le za en del sem našla, da ga je ocenilo več kot 15, a vseeno manj kot 20 gledalcev.

Pri “top rated” je v večini primerov po 6 glasov, le enkrat jih je 9.

Odgovor na objavo uporabnika
zlata ribica400, 18.03.2024 ob 13:02

In sem šla pogledat – glasov pri Pantanal pa v večini primerov manj kot 10, le za en del sem našla, da ga je ocenilo več kot 15, a vseeno manj kot 20 gledalcev.

Pri “top rated” je v večini primerov po 6 glasov, le enkrat jih je 9.

Ne vem o čemu govoriš. Kaj nam to pove?

Pri top rated je enkrat videla največ glasov 9. Pri patanalu pa kar 15.

New Report

Close