Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Skupinska prekuženost žal ne bo ustavila virusa

Skupinska prekuženost žal ne bo ustavila virusa


Ne. Vsi imamo, kar ste povzročile budale. Kaj je fašizem pa nimaš pojma. Ste bolj fašistom podobni ti in tebi podobni.
[/quote]

To je tako, kot da bi partizanom očital, da so nemci zasegli Slovenijo, ker so se borili za svojo svobodo in se upirali. Kot da drugače pa bi ti jo prepustili nazaj, ker si vse ubogal, lol. Sreča je bila le to, da je upor dovolj velik.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je tako, kot da bi partizanom očital, da so nemci zasegli Slovenijo, ker so se borili za svojo svobodo in se upirali. Kot da drugače pa bi ti jo prepustili nazaj, ker si vse ubogal, lol. Sreča je bila le to, da je upor dovolj velik.
[/quote]
Ma vi niste nobeni partizani. Tale primerjava s fašisti je totalno neumestna. Norca se delate iz tistih, ki so se borili v vojnah. Poglej rajši kaksno Sutjesko ali Neretvo. Kakšen upor? Otročje cepetanje smo videli. Kaj ste sploh dosegli? Točno to kar nismo želeli. Zaprtje zdravstva. Čisto nič drugega.


Ma vi niste nobeni partizani. Tale primerjava s fašisti je totalno neumestna. Norca se delate iz tistih, ki so se borili v vojnah. Poglej rajši kaksno Sutjesko ali Neretvo. Kakšen upor? Otročje cepetanje smo videli. Kaj ste sploh dosegli? Točno to kar nismo želeli. Zaprtje zdravstva. Čisto nič drugega.
[/quote]

Tako so domobranci ves čas govorili sredi vojne. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekaj malenkosti o Debilu Hatesu.

https://www.zdravo-slovenija.com/tu-in-tam-1/2020/5/11/bill-gates-zloini-brez-kazni

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem ga. Ga ti nisi?
[/quote]

The letter concludes: “The evidence is very clear: controlling community spread of COVID-19 is the best way to protect our societies and economies until safe and effective vaccines and therapeutics arrive within the coming months.
Meni je jasno, da cepivo ne bo učinkovito, saj marsikatero ni (še škodljivo je poleg), pa se dela vse v smeri, da se vseeno uporablja. In tud ne bo nič drugače. Farmacija ima pač svoje lovke na vseh področjih odločanja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ce tvojo prijatlco vara partner, ji tudi reces naj gre vsaj spermo obrisat z ljubice, ker drugega ni vredna? Ne rabi sovraznikov, ce ima tebe.
[/quote]
KAJ VRAGA SI SPLOH HOTEL POVEDATI ??? !!!
Pogumni kot ste, se virusa, ki ne obstaja ja ne morete bati.
Moje mnenje je, da bi morali vsi zanikovalci covida, vsi vi, ki trdite, da je obolenje zaradi covida-19, ki ga po vašem ni več storiti v dobro človeštva.
Namesto, da trosite in limate YT neumnosti, se raje prijavite za prostovoljce. Pa naj gre za delo z obolelimi, ali bodite poskusni zajci za zdravila in cepiva. Zlasti zato, ker se ne bojite ničesar, kajne?
Ker vas velika večina zanikovalcev nima nobene izobrazbe, vas na infekcijskih klinikah lahko uporabijo le za snažilce. Ti pač čistijo in tudi odnašajo kahle, ki so jih napolnili oboleli.
Torej, kje je tu kakšna povezava s mo****tom, varanjem, možmi, ljubicami, prijatelji etc?


KAJ VRAGA SI SPLOH HOTEL POVEDATI ??? !!!
Pogumni kot ste, se virusa, ki ne obstaja ja ne morete bati.
Moje mnenje je, da bi morali vsi zanikovalci covida, vsi vi, ki trdite, da je obolenje zaradi covida-19, ki ga po vašem ni več storiti v dobro človeštva.
Namesto, da trosite in limate YT neumnosti, se raje prijavite za prostovoljce. Pa naj gre za delo z obolelimi, ali bodite poskusni zajci za zdravila in cepiva. Zlasti zato, ker se ne bojite ničesar, kajne?
Ker vas velika večina zanikovalcev nima nobene izobrazbe, vas na infekcijskih klinikah lahko uporabijo le za snažilce. Ti pač čistijo in tudi odnašajo kahle, ki so jih napolnili oboleli.
Torej, kje je tu kakšna povezava s mo****tom, varanjem, možmi, ljubicami, prijatelji etc?
[/quote]

Pa kje jaz pišem, da se bojim virusa?! Nimava midva sploh kaj debatirat, če ne razumeš preprostih spisov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

https://vimeo.com/468660097?ref=fb-share

Pa kje jaz pišem, da se bojim virusa?! Nimava midva sploh kaj debatirat, če ne razumeš preprostih spisov.
[/quote]

Pa kje jaz pišem, da se bojim virusa?!
Ej, a si ti sploh sposoben prebrati karkoli napisanega? V svojem postu trdim, da se ne bojiš virusa, zato si primeren kandidat za delo z obolelimi ali pa za poskuse s cepivom in zdravili.
Ker pa si mi že dvakrat odgovoril/a čisto mimo, sklepam da trolaš.
Res je, da midva nimava kaj debatirati. Je škoda mojega časa za nekaj takega kot si ti. Najprej odrasti, potem se pa oglašaj!

Pa kje jaz pišem, da se bojim virusa?!
Ej, a si ti sploh sposoben prebrati karkoli napisanega? V svojem postu trdim, da se ne bojiš virusa, zato si primeren kandidat za delo z obolelimi ali pa za poskuse s cepivom in zdravili.
Ker pa si mi že dvakrat odgovoril/a čisto mimo, sklepam da trolaš.
Res je, da midva nimava kaj debatirati. Je škoda mojega časa za nekaj takega kot si ti. Najprej odrasti, potem se pa oglašaj!
[/quote]

Dobro jaz vem, kaj pomeni, “da se ga ja ne moremo bati”. In zakaj bi bil primeren za poskuse s cepivi? Kakšna logika? Ravno temu najbolj nasprotujem. Najbolj primerni za to so tisti, ki se virusa najbolj bojijo. Ne bova več.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa kje jaz pišem, da se bojim virusa?!
Ej, a si ti sploh sposoben prebrati karkoli napisanega? V svojem postu trdim, da se ne bojiš virusa, zato si primeren kandidat za delo z obolelimi ali pa za poskuse s cepivom in zdravili.
Ker pa si mi že dvakrat odgovoril/a čisto mimo, sklepam da trolaš.
Res je, da midva nimava kaj debatirati. Je škoda mojega časa za nekaj takega kot si ti. Najprej odrasti, potem se pa oglašaj!
[/quote]

On ne bi nič, razumeš? on bi TAKOOO KOT JEEEE BILOOOO PREEEEEEEJ!!!!! Očitno bi predlagal bolnicam, naj slečejo skafandre in delajo z obolelimi normalno, brez maske, v katero ne verjamejo in brez česarkoli.
Dragi Marko, a bi ti delal z obolelimi v bolnicah brez zaščite??? Ker tega virusa itak ni, vse je zarota, bi bil torej ti najbolj primeren za to, da greš brez vsake zaščite delat tja. Ti in tebi podobni. Javite se, da boste delali brez zaščite s temi bolniki, pa bodo takoj nehali vsi ukrepi. Ker nihče drug tega ne bi počel, ste vi idealni kandidati. Dokler pa zdr. osebje dela z njimi v skafandrih, bodo tudi ukrepi. Ker ni ne dovolj osebja ne dovolj kapacitet, da bi se lahko šli brez ukrepov, se jih moramo držati.

Če se pa vas 300 prijavi za delo z okuženimi brez zaščite, evo, imate našo podporo!! Žrtvovali se itak ne bi za nič, ker tako in tako ne morete zboleti, če pa že, pa ne bo hujše od prehlada. Še vedno boste lahko delali z obolelimi. Se javiš? Ker dokler se vsi, ki tu lapate v prazno ne prijavite za delo brez zaščite, ne bo nič bolje. Vidiš zdaj, kje je keč???

Dobro jaz vem, kaj pomeni, “da se ga ja ne moremo bati”. In zakaj bi bil primeren za poskuse s cepivi? Kakšna logika? Ravno temu najbolj nasprotujem. Najbolj primerni za to so tisti, ki se virusa najbolj bojijo. Ne bova več.
[/quote]
Malo bova pa še. Kaj pa delo kot prostovoljec na infekcijskih klinikah, če se že cepiti bojiš? Tudi to ti ne diši, kaj?
Veš, za**bavat znam v nasprotju s teboj vrhunsko, zlasti pi***ke, kot si ti.

On ne bi nič, razumeš? on bi TAKOOO KOT JEEEE BILOOOO PREEEEEEEJ!!!!! Očitno bi predlagal bolnicam, naj slečejo skafandre in delajo z obolelimi normalno, brez maske, v katero ne verjamejo in brez česarkoli.
Dragi Marko, a bi ti delal z obolelimi v bolnicah brez zaščite??? Ker tega virusa itak ni, vse je zarota, bi bil torej ti najbolj primeren za to, da greš brez vsake zaščite delat tja. Ti in tebi podobni. Javite se, da boste delali brez zaščite s temi bolniki, pa bodo takoj nehali vsi ukrepi. Ker nihče drug tega ne bi počel, ste vi idealni kandidati. Dokler pa zdr. osebje dela z njimi v skafandrih, bodo tudi ukrepi. Ker ni ne dovolj osebja ne dovolj kapacitet, da bi se lahko šli brez ukrepov, se jih moramo držati.

Če se pa vas 300 prijavi za delo z okuženimi brez zaščite, evo, imate našo podporo!! Žrtvovali se itak ne bi za nič, ker tako in tako ne morete zboleti, če pa že, pa ne bo hujše od prehlada. Še vedno boste lahko delali z obolelimi. Se javiš? Ker dokler se vsi, ki tu lapate v prazno ne prijavite za delo brez zaščite, ne bo nič bolje. Vidiš zdaj, kje je keč???
[/quote]
Me veseli, da se na mon-u oglaša tudi kakšen z zdravo pametjo. Seveda se popolnoma strinjam s tvojim zapisom. Ne vem kolikokrat so šli tudi moji zapisi v tej smeri kot tvoj, a je vse brez smisla.
Nekaj je res fanatikov, nekaj debilnih, večina teh, ki se deklarirajo kot zanikovalci Covida, zagovorniki ravne zemlje, antimaskarji, zapriseženi sovražniki ovc (se pravi normalnih), nasprotniki trenutne vlade (vseeno kdo bi bil na vladi) in togotni borci za pravice vseh in vsakogar, se pravi samo njih, naše pravice do zdravja jih sicer ne brigajo, so zgolj in samo provokatorji. Že od marca niso pomolili rilca izza svojih računalnikov v svojih sobicah. Edino veselje jim je zajebavat ljudi.
Če pa tile zmagajo pa res raje umrem najsi bo s Covid-om ali zaradi Covid-a, pa še ebola in sifilis naj me treščita.


KAJ VRAGA SI SPLOH HOTEL POVEDATI ??? !!!
Pogumni kot ste, se virusa, ki ne obstaja ja ne morete bati.
Moje mnenje je, da bi morali vsi zanikovalci covida, vsi vi, ki trdite, da je obolenje zaradi covida-19, ki ga po vašem ni več storiti v dobro človeštva.
Namesto, da trosite in limate YT neumnosti, se raje prijavite za prostovoljce. Pa naj gre za delo z obolelimi, ali bodite poskusni zajci za zdravila in cepiva. Zlasti zato, ker se ne bojite ničesar, kajne?
Ker vas velika večina zanikovalcev nima nobene izobrazbe, vas na infekcijskih klinikah lahko uporabijo le za snažilce. Ti pač čistijo in tudi odnašajo kahle, ki so jih napolnili oboleli.
Torej, kje je tu kakšna povezava s mo****tom, varanjem, možmi, ljubicami, prijatelji etc?
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto, drugega ne znaš, kot ponavljati eno in isto in s svojim zanikanjem resnice prostovoljno podpirati fašizem.

Jaz grem delat, brez nagobčnika, vendar le za pošteno plačo.
Prostovoljno delajo le bedaki, ki podpirajo suženjstvo.


Malo bova pa še. Kaj pa delo kot prostovoljec na infekcijskih klinikah, če se že cepiti bojiš? Tudi to ti ne diši, kaj?
Veš, za**bavat znam v nasprotju s teboj vrhunsko, zlasti pi***ke, kot si ti.
[/quote]

Lej, ce mislim, da gre za veliko pretiravanje in nateg okoli tega virusa, pricakujes od mene, da ga bom pomagal se uresnicevat? Daj no, resno?! Niti zajeb**at ne znas. Brezveze da se haklava.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tako so domobranci ves čas govorili sredi vojne. 😉
[/quote]

Samo da ste vi domobranci virus pa okupator. Evo, zdaj sva pa prišla skupaj.

Lej, ce mislim, da gre za veliko pretiravanje in nateg okoli tega virusa, pricakujes od mene, da ga bom pomagal se uresnicevat? Daj no, resno?! Niti zajeb**at ne znas. Brezveze da se haklava.
[/quote]

Bom jaz odgovoril.:) Saj ga ne bi pomagal uresničevat, če bi se javil za prostovoljno delo z bolniki. Ali pa tudi tega ne verjameš, da kovid bolniki so? Meniš, da je nateg, da obstajajo kovid bolniki in nam vsi pristojni o tem lažejo? Če je tako, potem res noben pogovor nima smisla.
Če pa verjameš, da bolniki so, ampak meniš, da pretiravajo z zaščito osebja v zvezi z njimi, potem bi moral najti samo nekaj sto tvojih somišljenikov, šli bi pomagat v bolnice, dokazali, da je vse skupaj navaden prehladek, ki se u izi hendla, in mi bi ti peli slavo. Kje ti vidiš, da bi s tem dejanjem pomagal uresničevati norosti v zvezi z virusom? Pomagal bi vsem dojeti, da je virus navaden prehlad in da tole grozno pretiravanje ni vodilo nikamor. Dokazal bi svoj prav. Vsem nam bi dokazal, da smo mone in mi ne bi mogli drugega kot to sprejeti. A ni to tisto, kar hočeš?

Ali pa ni. V bistvu hočeš samo trolat, kot so zgoraj že povedali. V bistvu ti gre samo to, da tukaj kontriraš in za čisto nič drugega.

Bom jaz odgovoril.:) Saj ga ne bi pomagal uresničevat, če bi se javil za prostovoljno delo z bolniki. Ali pa tudi tega ne verjameš, da kovid bolniki so? Meniš, da je nateg, da obstajajo kovid bolniki in nam vsi pristojni o tem lažejo? Če je tako, potem res noben pogovor nima smisla.
Če pa verjameš, da bolniki so, ampak meniš, da pretiravajo z zaščito osebja v zvezi z njimi, potem bi moral najti samo nekaj sto tvojih somišljenikov, šli bi pomagat v bolnice, dokazali, da je vse skupaj navaden prehladek, ki se u izi hendla, in mi bi ti peli slavo. Kje ti vidiš, da bi s tem dejanjem pomagal uresničevati norosti v zvezi z virusom? Pomagal bi vsem dojeti, da je virus navaden prehlad in da tole grozno pretiravanje ni vodilo nikamor. Dokazal bi svoj prav. Vsem nam bi dokazal, da smo mone in mi ne bi mogli drugega kot to sprejeti. A ni to tisto, kar hočeš?

Ali pa ni. V bistvu hočeš samo trolat, kot so zgoraj že povedali. V bistvu ti gre samo to, da tukaj kontriraš in za čisto nič drugega.
[/quote]

Blesavo multinično brezmožgansko, saj pa o tem že govorijo statistični podatki, da je ta korona toliko nevarna kot gripa.
Smrtnost bi naj bila celo manjša, saj je korona bolj nalezljiva in je zato več okuženih, kot pri gripi.
Paničarji zmešani seveda vsepovsod vidite konec sveta.
Še malo bo treba terorizirati neumno čredo, da vas bo čimveč stalo v vrsti za cepivo.

Blesavo multinično brezmožgansko, saj pa o tem že govorijo statistični podatki, da je ta korona toliko nevarna kot gripa.
Smrtnost bi naj bila celo manjša, saj je korona bolj nalezljiva in je zato več okuženih, kot pri gripi.
Paničarji zmešani seveda vsepovsod vidite konec sveta.
Še malo bo treba terorizirati neumno čredo, da vas bo čimveč stalo v vrsti za cepivo.
[/quote]

Saj ne, da bi ti bilo vredno odgovarjati, ker ne zastopiš poante, ampak ajde. Nima veze, ali imaš prav ali ne, dejstvo je, da s kovid bolniki delajo v skafandrih in zato ni dovolj kapacitet. Ti meniš, da jim ne bi bilo potrebno delati z njimi v tolikšni zaščiti. Očitno meniš, da bi lahko delali brez zaščite. Greš ti z njimi delat brez zaščite, ker zdr. delavci tega nočejo? Se javiš? Ne? No, dokler vas junakov ne bo toliko, da boste zamenjali zdr. osebje, bo pač tako. Če nočeš ničesar narediti za to, da bi se to nehalo, pa bi lahko pomagal, saj si za razliko nas blesavih multiničnih čoknjenih razsvetljen in VEŠ, kako je s tem virusom, potem pač ne bo nič drugače. Pa če se na trepalnice mečeš in noriš tukaj do amena. Nočeš pomagat, da spoznamo, da imaš prav? Ja, pol pa se nimaš kaj usajat. Si navadna rit, ki si upa lajat s svojega računalnika, da bi pa kaj naredil v to smer, pa ne. Dokler se ne boš ti in tebi podobni razsvetljenci javili, da pomagate človeštvu spoznati zmoto tisočletja, bo človeštvo v zmoti. Jeebiiga, tako pač je.
Boš lahko mirno spal z zavedanjem, da bi lahko rešil človeštvo, pa se ti ni ljubilo? Ali pa tvoje lapanje v bistvu nima veze z realo? Lapaš zato, da lapaš. V prazno. NATEG NATEG NATEG NATEG….. VSE JE NATEG….In temu jamranju naj bi verjeli? Zakaj že? Ker si ti rekel?

Ali pa bi se ussral in ti na kraj pameti ne pade, da bi delal brez zaščite z okuženimi, ampak tukaj trolat je pa tako super. Ko lahko vsakega popljuvaš z brezmožganskim bedakom, pa ti nič ne more, hehehe. “Kako fajn je ta korona, da lahko vse spljuvam. V reali si tega seveda ne upam, ker bi me na gobec, ampak tu pa lahko. Itak mi ni nič jasno glede korone in ukrepov, ampak pljuvam pa lahko, kako krasno…pa noben ne ve, da sem v bistvu zafrurstirano blesavo tele, ki argumentacije ne bi spoznalo niti če mu na glavo pade… ampak če pa je tako fajn pljuvat…” Ane, revše ubogo?

Ne, skupinska prekuženost ne bo ustavila virusa, ustavila jo bosta Robi in Marko, ko bosta šla delat z okuženimi v bolnico brez zaščite. in bosta dokazala, da je vse prenapihnjeno in da je to navadna gripica in da se komot z bolniki dela brez vsakršne zaščite. posledično bo tudi osebja in postelj dovolj. pa nobenih ukrepov več ne bo potrebnih.

Ti bedasti dohtarji se pa gredo v skafandre oblačit, bedaki. Onadva vam bosta dokazala, da je to popolna potrata denarja in časa. Hhahahaahaahahahah

Drugače pa Beovićka pravi, da v 35 letih, kar je ona na infekcijski, še ni bilo toliko bolnikov, z gripo jih niti približno ni bilo toliko.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/covid-je-taksna-hujsa-gripa-zdravnica-beoviceva-na-to-odgovarja-360385

Ampak itak laže, ali ne Robi&Marko d o o? Vse je nateg!

V neki drugi temi so bili omenjeni m.i.g.r.a.n.t.i in m*u*s*l*i*m*a*n*i.
Korektno, na nivoju, brez enega samega žaljivega namiga, kaj šele neprimerne besede.
Post blokiran???!!!
Tukaj pa nekaj psiho in sociopatov že mesece poziva k bojkotu vsega kar se bori proti pandemiji. Vse po vrsti zmerjajo z ovcami, debili, butli, idioti, psi z nagobčniki pa še milijon drugih primitivnosti in podlosti na račun umrlih in obolelih ter zdravstvenega osebja pade od njih.
Njih pa kar pustite. Nihče nič ne cenzurira. Resnici na ljubo so smrtno nevarni za naivne, nevedneže, ki jim lahko celo verjamejo. To smo danes slišali med intervjuji na ljubljanskih ulicah. Groza, kaj vse ne spravijo ljudje iz sebe.

Ne vem, de februarja letos jih je bilo 750. Zdaj pa oceni sam, ce laze.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem, de februarja letos jih je bilo 750. Zdaj pa oceni sam, ce laze.
[/quote]

V celi sezoni gripe, ki je bila BTW v lanski jesen/zimi ekstremno huda, jih je bilo 750 hospitaliziranih. Trenutno je kovid bolnikov 300 vključno z intenzivnimi. Veliko jih je že bolnico zapustilo, ogromno jih bo še prišlo. Pa štejemo šele sept. in okt., kaj šele pride do konca februarja in še kasneje. In kaj bi šele bilo, če ne bi bilo nobenih ukrepov. Zdaj pa ti oceni, kako bo s tem. Če ti številke ne delajo prehudih preglavic, ker videti je že tako.

V celi sezoni gripe, ki je bila BTW v lanski jesen/zimi ekstremno huda, jih je bilo 750 hospitaliziranih. Trenutno je kovid bolnikov 300 vključno z intenzivnimi. Veliko jih je že bolnico zapustilo, ogromno jih bo še prišlo. Pa štejemo šele sept. in okt., kaj šele pride do konca februarja in še kasneje. In kaj bi šele bilo, če ne bi bilo nobenih ukrepov. Zdaj pa ti oceni, kako bo s tem. Če ti številke ne delajo prehudih preglavic, ker videti je že tako.
[/quote]

Ce ne bi bilo ukrepov, ne vemo kaj bi bilo. Vemo le, da ljudje ne bi ziveli v takem strahu in stresu, kot sedaj. To pa veno kako vpliva na zdravje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V celi sezoni gripe, ki je bila BTW v lanski jesen/zimi ekstremno huda, jih je bilo 750 hospitaliziranih. Trenutno je kovid bolnikov 300 vključno z intenzivnimi. Veliko jih je že bolnico zapustilo, ogromno jih bo še prišlo. Pa štejemo šele sept. in okt., kaj šele pride do konca februarja in še kasneje. In kaj bi šele bilo, če ne bi bilo nobenih ukrepov. Zdaj pa ti oceni, kako bo s tem. Če ti številke ne delajo prehudih preglavic, ker videti je že tako.
[/quote]

nekje sem brala, da je bilo od 1. 9. 20 do 14. 10. 20 hospitaliziranih pri nas že 560 bolnikov kovid, pa je to mesec in pol, ljudje, poleg tega je bil september še dokaj brez okužb, vsaj začetek. Temu se bo nacepila še gripa nekje decmbra in povišanje št. obolelih za kovidom. Brez ukrepov bi ga totalka nasrkali. Zima bo obupna, če se ne boste držali ukrepov! Bergamo bo pravljica proti temu, kar nas čaka to zimo.

New Report

Close