Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skupni ali ločeni računi v zvezi

Skupni ali ločeni računi v zvezi

tak račun je fantastičen, če je eden od uporabnikov zapravljivec, ja…


Poročiti se moram, ker stanujeva pri njemu na podstrešju, sem noseča in bom brez službe po porodu….
Je rekel, da če se ne bom poročila ne bo priznal otroka in tudi ne bo nič plačeval!
[/quote]

Če je zgodba res resnična, žalostno da si se v njo uvalila… da kljub temu, da si videla, da je zapravljivec, da manipulira s teboj… zakaj si šla tako daleč?
V vsakem primeru pa se očetovstvo lahko dokaže in prizna, ne glede na to, kaj on tebi grozi.

s čim pa bo njegove dolgove plačevala, če nič nima? Z najstarejšo obrtjo?

Koliko pa sta stara?

In glede priznanje otroka…brez komentarja.

Jaz 21, on pa 36.
Pa drugače se odlično razumeva, samo skrbi me za otroka ker se velikokrat brez povoda razburi in razbija po stanovanju. Samo se ga tudi starši bojijo in so rajši tiho

Punca, v kaj si ti zabredla.

Ali boš celo življenje v strahu kdaj boš ponoči z otrokom iz hiše bežala?

Jaz 21, on pa 36.
Pa drugače se odlično razumeva, samo skrbi me za otroka ker se velikokrat brez povoda razburi in razbija po stanovanju. Samo se ga tudi starši bojijo in so rajši tiho
[/quote]
Vpiši se v šolo karateja, da ga boš vsako jutro preventivno nabunkala…..

Kako vas nateguje, vi pa odgovarjate, kot da je res.

Ne vem zakaj se sploh misliš z njim poročiti, če je tak kot pišeš , otroka bo.pa moral priznati brez skrbi, jaz bi čimprej pobegnila od njega a nimaš svojih staršev?
Kasneje ko boš brezposelna takrat bo še hudo, če za sebe on vse zapravi potem vama z otrokom ne bo nič več dal za preživetje.
Punca škoda te je pri teh letih za takšno življenje.


Poročiti se moram, ker stanujeva pri njemu na podstrešju, sem noseča in bom brez službe po porodu….
Je rekel, da če se ne bom poročila ne bo priznal otroka in tudi ne bo nič plačeval!
[/quote]

Bedarije. Plačevati mora vsak, to ni stvar dobre volje. Zanemarjanje mladoletne osebe je kaznivo.

Imejta skupni račun, ti pa vsak mesec daj na skrivni kupček 100 ali 200 €, tako da partner ne bo nič vedel. Ne nosi na BANKO!!!
Ko bosta šla narazen boš imela vsaj nekaj za prvo silo!
Tako delamo vsi malo bolj pametni, da nam ob ločitvi ne poberejo vsega… 😊


tale nasvet pa v zadnjih 10 letih zmaga. Baba, ki je brez dohodka, naj doma jemlje skupni denar in ga daje na skrivni kupček za čas, ko bosta šla narazen. Še dobro, da ne svetuje, da gre tudi kakšni stari sosedi občasno ukrast penzijo, če bo sila pa tudi oropat banko.
to pa so res odnosi, da te kap.

Če ni provokacija, samo ne se poročit ..


tale nasvet pa v zadnjih 10 letih zmaga. Baba, ki je brez dohodka, naj doma jemlje skupni denar in ga daje na skrivni kupček za čas, ko bosta šla narazen. Še dobro, da ne svetuje, da gre tudi kakšni stari sosedi občasno ukrast penzijo, če bo sila pa tudi oropat banko.
to pa so res odnosi, da te kap.
[/quote]

Žal je nasvet krut, je pa življenjski!
Meni bi baba s svojim advokatom ob ločitvi pobrala vse, pa tega kupa dnarja niso našli in je dobila samo drobtinice….

Žal je nasvet krut, je pa življenjski!
Meni bi baba s svojim advokatom ob ločitvi pobrala vse, pa tega kupa dnarja niso našli in je dobila samo drobtinice….
[/quote]

ob ločitvi gre premoženje na pol, nehaj jokcat o vsem !!!!!
kup imaš pa ti samo na gnoju

ob ločitvi gre premoženje na pol, nehaj jokcat o vsem !!!!!
kup imaš pa ti samo na gnoju
[/quote]
Zdaj si pa brcnil v temo.
Gre na pol samo kar je ustvarjeno v trajanju zveze, ne pa podedovano premoženje in tisto, kar ti je zgoraj napisal, če ima denar na enem kupčku


Zdaj si pa brcnil v temo.
Gre na pol samo kar je ustvarjeno v trajanju zveze, ne pa podedovano premoženje in tisto, kar ti je zgoraj napisal, če ima denar na enem kupčku
[/quote]

no saj to mislim, ženska mu na noben način ne bi mogla vsega pobrati tudi če je zadnjo ku….rbo na vasi pobral.

Če sta oba dovolj zrela poten skupni račun, če pa nista, potem pa dobro premisli o nadaljnji poti!

glede na prebrano bi ti jaz priporočal predvsem, da se ne poroči. moraš se? A bejž no!
Živi z njim nekaj časa kot da sta poročena, pa boš videla kako in kaj.
Zakaj bi se s poroko kaj spremenilo? Spremenilo se bo samo ob morebitni ločitvi, da on ne bo imel ničesar za delit, ti boš pa ob polovico vsega.
Si pa nekako niti ne predstavljam kako to funkcionira v primeru družine, ločene finance, pa krediti za stanovanje hišo,stroški z otrokom… a o tem pa nista nič razmišljala? Ali boš to vse ti s tvojega računa pokrivala on bo pa potrošil denar za kdovekaj?
Mislim da vidva res nista še zrela za poroko. 🙂

New Report

Close