Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skupni denar

Skupni denar

Kako različni smo si. Morda ste danes bolj samozavestne in se znate potegniti zase. Jaz sem iz tiste stare šole, ko so nas dajali nazaj. In ko se poročiš ti je samoumevno, da te daje partner nazaj in ne znaš narediti reda.
Kakršen je moj, je najbolje da ga pustim pri miru, mu nič ne naredim in živim sama zase. Pa bo kar bo.

A se ti zajebavaš? Vsak porabi kolikor je pač potrebno??? A se sploh zavedaš kako gromozanske so lahko razlike med enim in drugim partnerjem, kar se tiče potreb..???[/quote]

Lej, z ženo imava približno ista merila, zato kaj je potrebno in kaj ni, kaj je prekomerno zapravljanje in kaj ne. Finančno si popolnoma zaupava. Vsak ima nekaj svojih “muh”, ki požrejo nekaj cekinov. Če nekaj več zapravi za cunje, nič hudega, mi je všeč, da je urejena. Če sam nimam gotovine, pač vzamem iz njene denarnice in ona obratno – si ne morem predstavljati, da bi bilo drugače.
Pač odločil sem se, da bom svoje življenje delil z njo – res ne vem zakaj bi potem komliciral pri taki malenkosti, kot je denar.

Denar je sveta vladar!!

OK stari, dokler se ureja zate, he he!

OK še en komentar dodam, ker se mi res ne da z vami ukvarjat!!

Moja ženska niti slučanjo ni samo gospodinja. Tudi z mojim denarjem (ne vsem) lahko razpolaga.
Ve pa, da zato jaz doma ne bom ‘njena desna roka’!! To naj sama uredi – kakor se znajde. Ve tudi, da mora bit urejena, da mora imet kaj toplega na krožniku. Da moram imet zjutraj na svojih policah v omari čisto perilo.
Ve marsikaj, kar je samo njena naloga!! Tako kot jaz vem, kaj so moje naloge!!

In dokler upošteva ta (od nekdaj) znana pravila, ji ne bo nič hudega.
V ves ta obzir in razumevanje spadajo tudi razne bolezni, slab dan, nesreča…. Imam jo rad, dokler in ker se se trudi . Enako jaz!!

Če (!!) pa bi začela jezikat in forsirat neko enakopravnost, ji pa gredo takoj vse
ugodnosti. Mislim, da jih ima ONA zdaj več, kot jaz!!

Imava jih oba, jasno!! Samo jaz bom mnogo, mnogo lažje preživel brez nje!! Če gledamo samo materialno in realistično!!

Zdaj pa kokodakajte naprej………………….[/quote]

Predvsem zi zelo primitiven in me spominjaš na nekoga 🙂
Najboljša je tista, da ji je vseeno boljše s tabo kot pa da bi bila sama. Ha, ha, dobro si si našel, samo tebe si lahko privošči sicer bi ostala sama ? To lahko pomeni, da je tok grda, da jo čist noben drug na tem svetu ne bo hotel ?
In verjemi dragi naš bad boy, če primerjam življenje s tabo ali ostati za vedno sama…..jaz vem, da sem rajši devica do konc življenja, sam da svobodno diham !!!!! Kar zmrazi me, ko te berem…

A se ti zajebavaš? Vsak porabi kolikor je pač potrebno??? A se sploh zavedaš kako gromozanske so lahko razlike med enim in drugim partnerjem, kar se tiče potreb..???[/quote]

Lej, z ženo imava približno ista merila, zato kaj je potrebno in kaj ni, kaj je prekomerno zapravljanje in kaj ne. Finančno si popolnoma zaupava. Vsak ima nekaj svojih “muh”, ki požrejo nekaj cekinov. Če nekaj več zapravi za cunje, nič hudega, mi je všeč, da je urejena. Če sam nimam gotovine, pač vzamem iz njene denarnice in ona obratno – si ne morem predstavljati, da bi bilo drugače.
Pač odločil sem se, da bom svoje življenje delil z njo – res ne vem zakaj bi potem komliciral pri taki malenkosti, kot je denar.[/quote]

Lej, mi je popolnoma jasno, da taki pari, ki nimate v življenju nobenih jakih želja, hobijev, drugih potreb, pač funkcionirate dosti bolje kot ostali..
Po drugi strani se mi pa smilite, ker imate tako nagravžno dolgočasen lajf…ker upam da ti je jasno, da za aktivno, skoraj perfekcionistično naravnano življenje rabiš DENAR! DOST DENARJA!!

Sploh si ne predstavljam, da bi moral za nov LCD TV, digitalc, PC, HD player, dobre zvočnike, avtoradio, avtozvočnike, kajt opremo, bicikl, board, dobre, kvalitetne cote, pijiačke, pice, koncerte, itd, itd…fehtat za keš…hipotetično da mojo žensko nič od tega ne zanima…
Obstajamo ljudje, ki enostavno ne moremo gledat 10 let isti TV, avto, bicikl, cote, itd…je treba menjat za novejše, boljše stvari…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ti mirno lahko kokodakaš (razen v tisti Občini, kjer so uvedli tišino za živali po 22. uri).

Nimam pojma, kje si v svoji glavici našla svoja pametovanja!! Kako ti narobe razumeš en odnos!!
In ker primerjaš življenje z mano (ali drugimi &samci), je res najboljše, da ostaneš samska!! Devica nisi, ker si že pokvarjena lisica!! Ti kar dihaj svobodno, hehe!!

Mrazilo te bo, brez skrbi – celo bedno življensko pot. Nič se bat!! Edino pravilno, če si poštena, da ostaneš sama!! Ne zajebat kakšno moško dobričino!!

OK še en komentar dodam, ker se mi res ne da z vami ukvarjat!!

Moja ženska niti slučanjo ni samo gospodinja. Tudi z mojim denarjem (ne vsem) lahko razpolaga.
Ve pa, da zato jaz doma ne bom ‘njena desna roka’!! To naj sama uredi – kakor se znajde. Ve tudi, da mora bit urejena, da mora imet kaj toplega na krožniku. Da moram imet zjutraj na svojih policah v omari čisto perilo.
Ve marsikaj, kar je samo njena naloga!! Tako kot jaz vem, kaj so moje naloge!!

In dokler upošteva ta (od nekdaj) znana pravila, ji ne bo nič hudega.
V ves ta obzir in razumevanje spadajo tudi razne bolezni, slab dan, nesreča…. Imam jo rad, dokler in ker se se trudi . Enako jaz!!

Če (!!) pa bi začela jezikat in forsirat neko enakopravnost, ji pa gredo takoj vse
ugodnosti. Mislim, da jih ima ONA zdaj več, kot jaz!!

Imava jih oba, jasno!! Samo jaz bom mnogo, mnogo lažje preživel brez nje!! Če gledamo samo materialno in realistično!!

Zdaj pa kokodakajte naprej………………….[/quote]
Še M od moškega nisi,če je pametna bo kmalu sama šla!!!!

OK še en komentar dodam, ker se mi res ne da z vami ukvarjat!!

Moja ženska niti slučanjo ni samo gospodinja. Tudi z mojim denarjem (ne vsem) lahko razpolaga.
Ve pa, da zato jaz doma ne bom ‘njena desna roka’!! To naj sama uredi – kakor se znajde. Ve tudi, da mora bit urejena, da mora imet kaj toplega na krožniku. Da moram imet zjutraj na svojih policah v omari čisto perilo.
Ve marsikaj, kar je samo njena naloga!! Tako kot jaz vem, kaj so moje naloge!!

In dokler upošteva ta (od nekdaj) znana pravila, ji ne bo nič hudega.
V ves ta obzir in razumevanje spadajo tudi razne bolezni, slab dan, nesreča…. Imam jo rad, dokler in ker se se trudi . Enako jaz!!

Če (!!) pa bi začela jezikat in forsirat neko enakopravnost, ji pa gredo takoj vse
ugodnosti. Mislim, da jih ima ONA zdaj več, kot jaz!!

Imava jih oba, jasno!! Samo jaz bom mnogo, mnogo lažje preživel brez nje!! Če gledamo samo materialno in realistično!!

Zdaj pa kokodakajte naprej………………….[/quote]

Temu sem se pa od srca nasmejala. A tudi taki primerki obstajajo? V resnici po moje nimaš ženske, tole so pa samo tvoje sanje, kako bi po tvoje moralo biti:)

Ne morem verjeti, kaj berem …
Midva si vso delo deliva – ni izključno moških ali izključno ženskih opravil.
Tudi stroške si deliva.
Zaslužen denar je naš – ni moj, ni njegov, ampak je naš – od vseh treh – mene, njega in sinka.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke: http://www.mojalbum.com/marsha.

Ti si pa sploh ena zblojena baba……….hahaha——— kar deli na tri…….hahaha

Očitno ti oba tok k riti prineseta in zadovoljita……..da se še strinjaš!

KAJ PA TI??? Zakaj visiš tukaj?

Se pravi on se brazilsko depilira po riti in jajcih, ti si pa briješ brado…on šiva strgane štumfe, ti pa šraufaš avto…

Zaslužen denar je vaš?? Še dobr da nimate psa….le kaj bi on z njim…??

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Se pravi on se brazilsko depilira po riti in jajcih, ti si pa briješ brado…on šiva strgane štumfe, ti pa šraufaš avto…

Zaslužen denar je vaš?? Še dobr da nimate psa….le kaj bi on z njim…??[/quote]

Teoretik…

A se ti zajebavaš? Vsak porabi kolikor je pač potrebno??? A se sploh zavedaš kako gromozanske so lahko razlike med enim in drugim partnerjem, kar se tiče potreb..???[/quote]

Madona, koliko let… mesecev…tednov… oz. bo kar dni je trajala tvoja najdaljša veza? Pa saj spoznaš osebo, pa si ja najdeš nekoga s podobnimi cilji in določene stvari na normalni ravni dorečeš. V partnerstvu je denar pomemben, je pa pomembnega še vse kaj druga tudi. Pa saj si ne boste nesli vsega keša s sabo v grob. Normalno je, da je denar skupen. Malce je nerodno, če ima tip 10000 jurjov plače, bejba pa 600 in ima bejba bistveno več prostega časa, pa bo čakala do 10-ih zvečer, da bosta vsak svoj krompir olupala za večerjo. Bo že verjetno samoumevno kaj več doma postorila. Pa ne iz obveznosti, ker ji je to potrebno, ker konec koncev tudi ona lahko reče, pa idi delat za jurja, pa sam opravi polovico gospodinjskih del, temveč zato, ker bo enostavno imela več časa in ji enostavno ne bo pretežko, zato pa se to imenuje partnerstvo. Pa kake pare nekateri služite, da se tak napihujete?? Ljubi bog z dvema jurjema ste samo malo boljši revčki, ne pa bogovi za po rokah nosit ali celo ne vem kaki sposobneži! 🙂


meni je pa popolnoma jasno da tebe zgoraj navedene stvari pac osrecujejo dosti bolj, kot bi te sploh lahko skupno zivljenje ali druzina. ker bi bil verjetno konec sveta ce bi se moral odpovedat novemu fotoaparatu zato da bi froc lahko sel v solo v naravi.
naredi si uslugo in ostani samski.

Nemogoče je babam (in tukaj ste same BABE čarovnice, zahojene, zanikrne in grdule nemogoče, da v RL funkcionirate!!), da vam en moški dopove

– ZAPRITE GOBCE in SPOŠTUJTE MOŠKE!

Imamo se dobro – ko bo kriza, boste pa cvillile na naših ramenih!!

Ko bi vam en skrajšel jezike, malo preusmeril vaše antene na dobroto do moških……….vaše pičurine spravil nazaj na ”se štiri’………

Potem bi tudi vsi lažje živeli!!


zdaj sem pa tvoji kar faus. zdajzdaj te bo pobral infarkt in te bo resena.
pa ni m jasno zakaj se tu razburjas zarad drugih ce imas baje tak ponizen biser doma. kaj si jo
s kambodze uvozil?

smisel partnerstva in družinskega življenja, pa mater, da sem rajši samska celo življenje. Bolano! Če te nikoli ni zraven, ko se lupi krompir, ko otrok raste, ko ga je treba sredi noči nahranit, it na družinski izlet, govorilne ure, odnesti smeti, napolniti praln stroj, okopat otroka, se igrat z njim, mu mogoče prebrat pravljico in še in še… pa zakaj za boga te sploh rabim?! Zagotovo ne zaradi unih pičlih fičnikov, ki nam jih privoščiš pa še to se ti zdi, da nam delaš uslugo. Pffff…. Sestopite že enkrat s svojih piedestalov, vi takozvani moški… pa saj niste od boga poklicani, da bi se vam klanjali od spred in od zad. Dokler vam pa mamice čajčke kuhajo, ženke ponižno služijo, ja… nekako še gre, ane. Mam enkrat ne bo več, žene se bojo pa (upam kmalu!) naveličale takšnega življenja…

Sredi noči se je ponovno oglasil en babji izrodek!!

Tako si uboga, da si ob tej uri sama, budna……….(če si v službi, si tako in tako ena izkoriščevalska lenoba) pa še kar otrešaš svoj strupen jezik!!

Uuu kaj vse si natapkala – kaj samo to delaš?? Nimaš delovnih navad, kajne? Nimaš nobenih ženskih kvalitet?! Si ena izmed mnogih sivih miši, kajne? Pa še nepismena…(piedestal…….in vse drugo).
Pa kateri moški bi upal s tabo med ljudi? Te predstavit prijateljem?

Mogoče en klošar? Ja! Nooo, njim pametuj, dokler te ne bodo zbrcali s klopce!!

Sredi noči se je ponovno oglasil en babji izrodek!!

Tako si uboga, da si ob tej uri sama, budna……….(če si v službi, si tako in tako ena izkoriščevalska lenoba) pa še kar otrešaš svoj strupen jezik!!

Uuu kaj vse si natapkala – kaj samo to delaš?? Nimaš delovnih navad, kajne? Nimaš nobenih ženskih kvalitet?! Si ena izmed mnogih sivih miši, kajne? Pa še nepismena…(piedestal…….in vse drugo).
Pa kateri moški bi upal s tabo med ljudi? Te predstavit prijateljem?

Mogoče en klošar? Ja! Nooo, njim pametuj, dokler te ne bodo zbrcali s klopce!![/quote]

Bad boy, razumem, da besniš, ker te oitno nobena ne mara, samo kaj ti to pomaga. Raje se pomiri, pojdi v knjižnico po kakšno knjigo o medsebojnih odnosih, pa boš mogoče čez par let postal sposoben partnerskega odnosa in družinskega življenja…

Joj, kako ste eni smotani … Napisala sem, da služiva za vso družino, ne vsak zase. Skupaj sva in zato si vse delimo. Ne služi pa samo on, niti ne samo jaz – oba sva podjetnika. In s kom bi še delila, če ne z najinim otrokom?
Oba znava pomiti posodo, očistiti hišo, prati perilo … pa tudi kositi travo, zamenjati gumo na avtu ipd.

“od sinka??” – da mi oba k riti prineseta? Mali je še v vrtcu … z mojim pa oba domov nosiva.

Se mi zdi, da eni samo čakate, da bo nekaj v vaši zvezi škripnilo in se boste razšli, nato pa bo ženi (takrat že bivši) šlo slabše kot vam in to vas bo skrajno zabavalo.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke: http://www.mojalbum.com/marsha.

New Report

Close