Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek skušnjava

skušnjava

Po desetih letih sem srečala svojo prvo ljubezen. Iskre so skakale… kaj naj storim???

Hmmm nič kaj premišljevat..odvisno v kakšnem položaju si…ampak naredi tako kot ti srček poje…prisluhni mu….en mičkeno pa le premisli….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Si sama ali v zvezi? Če si sama – go for it! Če ne boš probala, ne boš nikoli vedela. Mogoče pa je on ta pravi in sta potrebovala čas!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

čaki a sam če je sama..a ni važno to..si srečna???? v vezi????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ker meni se zdi,da se tko kresalo ne bi..če bi vse štimalo.No ja res je le moje mnenje..mogoče se pa motim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, a se ne more kresat samo zaradi spominov? Sej veš, ko je pa bilo tako lepo, pa veliiiika ljubav, pa tako naprej…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pazi Lili spet moje mišlenje..ne nemore..če si srečen tukaj zdaj,če je to tisto pravo…ti še na kraj pameti ne pride..da bi mel čas pustiti se kresati..uhhh komplicirano napisano a vem da razumeš!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nič komplicirano,muca pravilno razmišljaš.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Počakaj še naslednjih 10 let in,če bodo ob ponovnem srečanju še vedno skakale…napiši roman.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

oh Lisjak…ti ti!!
Sm ziher,da te bo podpisal kot idejnega vodjo tega romana..čez 10 let mislim….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala…seveda,če je vse prav se kreše doma..ne pa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca! Razumem te! :)))
Sem samo preverjala, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

aja a ti mene preverjaš al kaj? hmmmmmmm to pa ni dobro…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne, lisjak, mislim, da mora zadevo takoj vzet v roke, dokler je še vroče. Čez deset let jo bo minil, saj si to mislil ?

Prepusti se ISKRENJU !

Čeprav je tukaj tema o sožitju hehe, al čakite kaj že piše, aha skušnjavi, moram vprašati Lili kako je z mojo ribo ?
Sori, ampak to pač moram vedet, da lahko mirno zaspim :))))
Moram vedet, al riba je, al ribe več ni, ja hudiča…………

Zajček sori! Sem bila včeraj zgodnja, hihihi…

Ribo imam. Danes ob 15:00 čakaj pri tvoji delikatesi. Ko vidiš črn avto s klimo, nastavi vrečo in poskusi ulovit ribo. Če ujameš, je tvoja. Če pa ne, potem ti pa buh pomagej :)))

Dobro jutro zajček in ostali!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hmm… sem v zvezi, pa on tud… samo… MEN SAMO SEKS PO GLAVI HODI!!!

hahaha ja sej lepo in prau..sexej..sam ne z bivšim….svojga privij do konca..boš vidla kaj ti bo hvaležen..izkoristi ga!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mislim, sej lahko kar oba, a je kej narobe?

Pol se pa odloči:))))))))))))))))

Čaki a da oba poseksa….hmmm bo božca pol še bolj zmešana…bolj bo še večja skšnjava..aja hmmm kaj pa če bi probal kar v trojčku?? aaa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, evo, vsega mam dost!
Pristajam tudi na trojčke…..
ma saj vidiš, eni tko hočjo…

hahha ja sej je bolj praktično a ni no.od obeh izcuzaš čist vse..hehehehehe

mater sm dons zlobna..eheheheh kaj mi pašeeee wauuuuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To ni zloba, lahko je le užitek, hehehe….
točno se mi je zfuzlalo…eh, pomlad:)))))))))))

New Report

Close