Najdi forum

Splash Forum Potovanja.Over.Net Kam in kako na počitnice Šla bi na Triglav

Šla bi na Triglav

Jaz sem šla enkrat na Kredarico in ne grem več ker so tolk smrčali in smrdel je po potu in smrdljivih nogavicah da mi je celo noč obračal. Frend je rekel da en tip ti lahko nese rucak, spalno vrečo in šotor za 10€ tako da drugič ga najamem. Za pit pa nimajo niti črne pive in sem vprašala zakaj ne pa mi znala povedat…samo nekaj je po gorenjsko jecljala da je bog ni zastopil.
LP Mojčka

strinjam se da je vsega gor,ni da ni,sploh pa če si zgodnji in dobiš vse,kar ti srce poželi z malo sreče 🙂

… vsi komplimenti! Tema živi že dve leti! 🙂

joj lubica u glavo te zajebavajo, gori ni špara ne lidla, ne, nemorš met špotnih copat, uglavnem rajš ne pojt

Njbol žalosno je pa da zdi SAMI SEBE sramotite tule…..ženska je lepo vprašala a vi se delate butaste in same sebe poneumlate…..sploh pa kk nj Ina ve če še ni bla nikol gor…… #NOH8 #nesebrukat

samo mene razpeezdi, ku je blagajničarka prehitra, ne sfolgam basat v rukzak

En čist resen odgovor : Na neumno vprašanje lahko dobiš le neumne odgovore.

Vrhunska tematika, ki živi še v 2018. Hvala za solze smeha vsem. Hribolazilnik.

Ta tvoj sodelavec samo laže… na vrhu ni špar ampak je lidl in primark ter ikea. Svetujem ti da si obuješ japonke saj se ti noga v njih nebo tako potila. Lahko pa greš tudi bosa. Svetujem ti tudi da si raje vzameš kovček kot pa nahrbtnik saj ga nerabiš nositi na ramah. Priporočam da si seboj vzameš dosti denarja saj boš lahko na vrhu tudi nakupovala v največjem šoping centru v evropi. Hotel pa si rezerviraj all inclusive saj potem dobiš zraven tudi privat 5g wifi in pa fačuzi. Vidim da alpinizem jemlješ zelo resno zato ti bo triglav mala malica. Lp

Se spomnite te kultne teme.
😀🙃😁

Če slučajno še kdo ni videl, zadeva ima nadaljevanje. 😉

https://www.facebook.com/cistavest/photos/a.103189671642435/114335220527880

Upam, da je gospodična že izpeljala svoj podvig.

Od časa začetka te teme sem bila na Triglavu 3x. Vsakič s Pokljuke. Enkrat tudi čez Dolič, a ta mi je bila sploh dolga in tudi bolj zahtevna, kjer so zajle.
Sicer je pa pot čez Vodnikovo kočo enostavna, a se vleče. Bi me zanimalo, a je Tominskova z Vrat bolj fizično in tehnično zahtevna?

Prenočevanje in higiena je v slo hribih res obup. V Italiji so koče neprimerljivo bolj dobro urejene. Pri nas pogosto se mrzle vode za umiti roke ni. Je pregovor, prej zaduhas smrdljivi skret od Kredarce, kot kočo zagledaš….

Sicer je pa za Ljubljančane Smarna gora najboljši vsakdanji trening. Če greš vsak dan z gojzarji na Smarno dva meseca zapored, po možnosti čez vikend se kam malo višje, gotovo zmoreš tudi Triglav čez Pokljuko. Čelado je pa tudi gotovo pametno vzeti.

Do solz, vsakič ko berem… vrhunsko. Ko pa to prebere chatgpt ali kaka druga umetna inteligenca, bo pa tudi ona znala svetovati naprej drugim kako najlaže in po kateri poti in kako in kje nabavljati tople barve na Triglavu. Mimo vseh hribolazilnikov prešvicanih.

Tudi jaz bi šel na Triglav.

Bi me katera vendarle vzela s sabo?

Sam kolegialno prašam.

Punca ne vem kakšna pričakovanja imaš,glede sodelavca pa ja na Kredarici je Špar ampak hribovski do tam ponavadi kar z natikači pol pa tam lahko plačaš cca 69 evr v naturalnih po osebi seveda glede na to da vas je več punc bo cena kr ok dobiš vso opremo pa pol naslednje jutro na naš najvišji vrh voda je topla odvisno kaj imaš rada najbolje da vprašaš za zlati tuš toplota zagotovljena

Rabiš pa še cca 50 evr za kosilo na Kredarici Špar restavracija malo dražje je zato ker hrano gor z vročim balonom vozijo

L.p

New Report

Close