Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba vest mi načenja živce

Slaba vest mi načenja živce

Če je devica Marija brezmadežno spočela, daj še ti. Tko je naredila moja kolegica. Vsi ji verjamemo. Lej sveti duh 8n to, a misliš, da ga ni? Kaj pa če boš noseča ali sexaš ali ne? Vsaj sexaj

Glej?

Pusti kaj ti reče cerkev, še bolj kaj ti reče mama in uživaj mladost, ker če ne ti bo na stara leta žal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno796, 21.05.2023 ob 15:30

Poseksaj župnika in vse ti bo odpuščeno!

Dovolite da se predstavim, sem pater Sebastijan. 😁

nova
Uredništvo priporoča

Težavo imaš, a ne tam kjer misliš. Vsako normalno mater skrbi in postavlja otroku meje in zahteve. Vsak otrok naj bi enkrat odrasel in sprejemal svoje odločitve. Morda je napočil čas, da tvoja vest preneha biti podaljšana roka matere in postane tvoja odrasla vest. In če ti tvoja lastna vest pravi, da ni prav, da si z nekom intimen le zato, da ti ne bi pobegnil, potem ji v bodoče prisluhni.

In prav tu vidim tvojo zagato: strah pred zapuščenostjo. Nekaj v zvezi s tem strahom, bi bilo dobro narediti. Ni dobro, da te v odločitvah vodi ta strah – strah, da bo zbežal, če mune daš, strah, kaj bo mati rekla, strah iti k spovedi  … Če želiš iti k zakramentu, naj bo to, kaj si bo mislil duhovnik nepomembno. Spoved je vrnitev k Bogu, ne k dobremu počutju župnika.

Eno zdravamarijo z moje strani dobiš.

V starih časih se je za zakon štel spolni odnos. To vse ostalo (poroko) so si šele čez leta izmislil, da bodo imeli pregled nad “poročenimi” ki bi prešuštvovali.

Lep zakon vama želim! (Dokler traja)

New Report

Close