Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba vest pri orgazmu

Slaba vest pri orgazmu

Oh ti draga Siva miška!

Tole si pa tako srčkano napisala.
Očitno si kar poišlihtana od znotraj.
Zato bo tvoje delo veliko lažje.
Verjamem, da žariš, na nek način.
Zavedati se svoje ženskosti, svoje strastne narave, je velik blagoslov.
Prepoznati to v sebi. Ženska, ki to zna in zmore, mmmmm, moški imajo radi to vibracijo.

Zato, tvoje delo niti ni tako težko.
Iz Sive miške se prelevi v Strastno mačko.
Pojdi k frizerju, spremeni frizurco, barvo, dolžino…
Spremeni svoj stil oblačenja.
Nabildala si boš svojo samozavest.
Vpiši se v kakšen klub, krožek, društvo…v skladu s svojimi talenti…
Svojo notranjost in zunanjost spravi v harmonijo!
San ni tako težko.
Če boš potrebovala pomoč, pa se javi draga.

In naj te opogumijo izjave, ki jih je pred tabo napisal Moški, tudi takšni so, verjemi.
Sedaj pa veselo na delo.
Naj ti uspe.
Držim pesti zate! Zmoreš itak!

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

No vidiš draga, tudi Patrik se pridružuje….
Bomo še kakšno društvo pozitivcev kar tukaj ustanovili.
Super! Jeeeeeee….:)

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

ja…jaz bi vse dal za eno tako miško…RESNO…
samo če ni premlada zame.)?

Jest mam pa obratn problemčič. Moški mi pravijo, da sm popolna. Lepa. Znam se uredit. Koketirat. Ulovit. Dobit, kar želim. Vse to znam. Zakaj pa se potem počutim tok prazna? Nič več nima smisla. Vsa ta darila, vsa pozornost, vse je brez veze. Imam občutk, da so z mano sam zarad tega, ker sm lepa. Jaz pa bi zdaj rada več…Kako to obrnt?

Draga Popolna!

Zanimivi smo ljudje mar ne? Najprej se trudimo, da si nekaj pridobimo. Ko to dobimo, imamo, posedujemo, pa bi želeli nekaj drugega. Ja, pestro je naše življenje.

Kaj narediti v tvojem primeru?
Zelo preprosto draga.
Tudi zate je modro vzpostaviti harmonijo med zunanjim, kjer razturaš in notranjim, kar si malo zanemarila.
Torej ti priporočam, da se lotiš sebe. Svojega karakterja. Da poiščeš znotraj sebe tvojo lepoto. Žar.
Tako se boš sestavila. Postala celovita. Z vajo se vse da veš. Tudi ti zmoreš.
Imaš morda za odtenek težje delo, kot Siva miška…ampak, kjer je volja, tam je pot.
In Pot je zmeraj Cilj.
Deluj. Če ne bo šlo, pa kar pokliči.
Skupaj nam je lažje.

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

HVALA!
Tako zelo sem hvaležna. Irena. Patrik. Grem v akcijo. Pa ni vrabec, da mi ne uspe. Jaz to zmorem. O hvaaalaaaaaa….po dolgem času sem spet srečna….

A da zmorm? Bom poklicala. Hvala. Kr vrjameš vame. Zmorm. Zmorm. Zmorm. Zmorm……

na pa mi zbežala siva miška….v akcijo.))

Tu sem Patrik, še zmeraj tu….in bom. Naj se lotim sebe. Naj se dvignem. Potem boš imel veliko več od mene. Hvala ti. Morda pa res, enkrat…:)

Lahko ti pomagam poleteti…se dvigniti, kajti ti imaš eno krilo zlomljeno….ti ANGEL..
Potrebuješ pa dva krila, zato se me primi…objemi me, predno odletim.)

New Report

Close