Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slabo mi je ob pogledu na nosečnice

Slabo mi je ob pogledu na nosečnice

Sita sem fotografij vseh napol golih nosečnic, odetih v neke prosojne rjuhe, ki jih objavljajo ženske zadnje čase. Samo odprem Facebook, že se mi prikažejo iz raznih skupin ali reklamnih profilov fotografov.

 

Tudi sama sem bila noseča in rodila da ne bo pomote, ampak mi na kraj pameti ni padlo, da bi to objavljala javnosti in se blamirala.

 

Mislite, da vam ljudje iskreno všečkajo fotografije, na katerih ste vsaj nekatere s 30 kilami plus, dvojnim podbradkom in odebeljeno ritjo? Zadaj se vam smejijo.

 

Neokusne ste!

 

Nosečnica je na fotografijah lahko zelo lepa, a to kar jih večina objavlja zdaj je neokusno.

Če se ti take stvari “ponujajo”, se ti zato, ker jih odpiraš. A še nisi dojela, kaj ti npr. FB ponuja, ko ga odpreš?

nova
Uredništvo priporoča

Mah!! Seksualiziranje nosečnosti je res perverzno! (Po moje nisi tega mislila, ampak vseeno, yuck!)

Meni tudi suhe oblečene nosečnice niso preveč všeč, ampak nisem tip, lol.

    Mislim, kako moraš biti nor, prfukjen ali zadet ter nadovan samega sebe, da se greš slikat s svojim bojlerjem, dvema podbradkoma in ovalno ritjo. Dajte ljudje, še posebej babe no, zakaj si delate sramoto pred celim svetom.

A poklicati oz. odpreti moraš pa pod mus? Saj tule je tudi polno tekam, a vsako klikneš in odpreš? Sicer nimam Fb oz. Meta, ampak to je isto kot z Insto (no saj sta v žlahti ☺), ponudijo ti pod nos tematike, katerim večinoma slediš oz. odpiraš. Verjetno si stalnica tovrstnih tematik, pa ti jih pol takoj na pladnju ponudijo, ko odpreš Fb. ☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
Parodija, 21.03.2022 ob 07:01

A poklicati oz. odpreti moraš pa pod mus? Saj tule je tudi polno tekam, a vsako klikneš in odpreš? Sicer nimam Fb oz. Meta, ampak to je isto kot z Insto (no saj sta v žlahti ☺), ponudijo ti pod nos tematike, katerim večinoma slediš oz. odpiraš. Verjetno si stalnica tovrstnih tematik, pa ti jih pol takoj na pladnju ponudijo, ko odpreš Fb. ☺☺☺

poklikati*

in samo še čakam,kdaj pridejo fotk, ko je dete še napol notri,napol zunaj….

Pacientke v glavo.

In vem,da se bo tukaj oglasilo nekaj takih,ki to počnejo. Prostakinje.

A res nimate druzga dela? Klikat na FB, IG in drugje slike, ob katerih vam je slabo? A to počnete v svojem lajfu? Revčki.

saj ne piše povsod…pozor, grda breja krava

Odgovor na objavo uporabnika
preden klikneš ne veš de ti bo slabo, 21.03.2022 ob 07:28

saj ne piše povsod…pozor, grda breja krava

Ja pol si pa rajš inštalirajte kakšno od animal apps. ☺☺☺

Jaz pa mislim, da bi se kakšna GRENIVKA takoj fotografirala noseča in objavljala to lepoto.

Odgovor na objavo uporabnika
res so vulgarne, 21.03.2022 ob 07:18

in samo še čakam,kdaj pridejo fotk, ko je dete še napol notri,napol zunaj….

Pacientke v glavo.

In vem,da se bo tukaj oglasilo nekaj takih,ki to počnejo. Prostakinje.

Glede na to, kako se, predvsem ženske, fotografirajo in objavljajo na FB in IG, jaz samo še čakam, da bodo začele dobesedno ritne luknje kazati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pinja498, 20.03.2022 ob 23:51

Sita sem fotografij vseh napol golih nosečnic, odetih v neke prosojne rjuhe, ki jih objavljajo ženske zadnje čase. Samo odprem Facebook, že se mi prikažejo iz raznih skupin ali reklamnih profilov fotografov.

 

Tudi sama sem bila noseča in rodila da ne bo pomote, ampak mi na kraj pameti ni padlo, da bi to objavljala javnosti in se blamirala.

 

Mislite, da vam ljudje iskreno všečkajo fotografije, na katerih ste vsaj nekatere s 30 kilami plus, dvojnim podbradkom in odebeljeno ritjo? Zadaj se vam smejijo.

 

Neokusne ste!

 

Oh to bi bil pa pogled zame,ne pa skoz tele posušene babe gledat. Zarad mene tud če jih ma 100 preveč.

Pa imaš do neke mere prav, po moje.

Tako ali tako je preveč nekih kazanj svojih nosečnosti in ljubezni s strani ljudi, ki ne veš kaj hočejo.

Nosečnice so lahko tudi zelo lepe, samo to je stvar intime, ne razkazovanja.  Je pa potrebno vedeti, da so ljudje, ki so javne osebe in to nekak delajo, da ostanejo na ogledu, je le del promocije in nekako drugače ne gre, če si javna oseba si javna v vsem….ostali pa nekateri, ki snemajo vsak poljub, doma pa ni intime in snemajo svoje drage žene in može in varajo in se dlajo slavni in bogati, svoje drage starše opisujejo, da so umrli, ki jih v domu ostarelih prej niso obiskali več let in so sami hirali med tujimi ljudmi….imaš sicer prav, smao glej kdo in zakaj

Meni se na srečo take fotografije ne prikazujejo. Sem pa enkrat spremljala enega fotografa, ki je med drugim res imel take fotografije. Nosečnice v minimalističnem prosojnem čipkastem spodnjem perilu, ki so pozirale v snegu. Ena je imela čevlje z visoko peto in platformo in stala na ledu. Druga v minimalističnem perilu stala sredi nekega mostu, vidi se, da jo zebe, nobene estetike na fotografiji, samo sprašuješ se, kako se je ta gola nosečnica znašla tam. Ena je imela še pancerje in smuči, druga je pozirala z derezami in cepinom, kako pleza po zaledeneli steni – v črnih prosojnih tangicah, modrčku in s trebuhom 6+ mesecev. Pa fak no, kdo si želi tak spomin na nosečnost?? Pa kdo sploh dovoli, da se to objavi javno??

Ne bi vedela, nisem na FB. Priporočam tudi tebi.

Ja sam res, jst sm zanč vidla nosečnico in sem skor bruhala.

A si lubosumna, ker si sama tako nevšečna in se nisi upala tako slikat.

Aja pa nvn od kje ti podatek da se zredijo za 30+ kg. Vsaj te, ki jih poznam se niso in tudi jaz ne v nobeni nosečnosti. 30 je že pretirana številka mogoce pri 2 ali več otrok ne pri enem.

 

Kaj pa vem…Men to deluje da je nekdo ljubosumen. Ce nisi ena lencuga se ne zredis glih 30 kil haha in si prav lepa nosecka in se potem lahko slikas. Vsak ki pa pise da so nosecnice ogabne imate pa vec kot ocitno neke resne komplekse:)

Pač živimo v svetu, kjer velja pravilo, da se ni zgodilo, če nisi objavil. Ljudje so željni všečkov. To so njihove male zmage.

 

Meni pa gre na bruhanje, ko vidim na cesti nenosečo debelo žensko s 30 kilami preveč pa dvojnim podbradkom. Fuj, zakaj si delate sramoto in sploh hodite še ven iz hiše! Ljudje se vam smejijo za hrbtom.

p.s. Upam, da boš dojela.

Sama sem noseca in, da vidim, da sem zaradi tega grda? Prav, pa naj bom grda. Mi pa pod srcem raste novo zivljenje, nekaj neprecenljivega. In, da zenske pisete taksne komentarje, ojoj, zares zalostno. Upam, da niste to taksne, ki ne morete ali pa s tezavo zanosite in stresate svojo jezo na tiste, ki so imele to sreco, da so videle ta plusek. Ce pa temu je tako, drzim pesti, da bo vas plusek cim prej tukaj!!

Res so zoprne in odbijajoče. Mogoče so všeč možu in žlahti, drugim pa ne verjamem.  Posiljujejo druge ljudi s svojo podobo, ki ni nič novega in neprivlačna. Marsikdo se jim smeji, marsikdo misli da so blesave, marsikatera pa iz hinavščine reče, kako so lepe. Dejte no dejte s tem nehat. Tako kot bi nekdo objavil slike iz kolonoskopije ali operacije  gležnja.

Res je, da se s temi objavami včasih pretirava na polno. Preko vse meje pa greste tudi posamezniki, ki tako grdo zmerjate nosečnice. Kakšna je bila vaša mama, ko vas je nosila? Suha, fit princesa do dne poroda? A sploh razmišljate, kaj lapate? Groza!

New Report

Close