Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sladkarije

Sladkarije

Ampak, sladko….. mljask

hehehe me veseli….ti prvoščim ti uživaj…še zame prosim..

Dan Huber-Medo-Sašo! Ne smem ladkarij, ampak izdam ti eno veliko skrivnost, ki jo že veš…
“Od sladkega imam najraje sex!”
LP Hunert, lep vikend tudi tebi!

Metka

PS: napake, Hubert so posledica treme, ki jo imam pred teboj…Kdo ve zakaj, sem nekako sramežljiva. Sladkarije so ubijalska morija, pa še špeh delajo…a ne, pol smo pa kot eni fletkani medvedki, obloženi s piškotki, bombončki za polizat, male čokolade, ki jih pol samo svizec lahko zavije, pa mož odvije zvečer in reče:”Draga moja, tvoja koža je pa danes gladka, ma, si pa slatka!* Pod bradico imaš eno mišelinko, na bokih eno večjo mišelinko, med nogami si obložena štruca, kaj bo danes za večerjo muca?” Ona pa nazaj na smrt užaljeno:”Ah, dragi danes je pa polna luna, pij le vodo in več se bova med rjuhami valala, da bova tale šehek dol dala!”
Zjutraj pa:”Pa kje je že ta prekleta kava, dragaaaa?”
Ona pa:”Luna več ne sveti , lepi sončni so obeti, danes kosila ne bo, ker je na vrsti dietni obrok. To bo pa en keks in en orek seks!”
No, kaj boš pa na to odpisal?
LP

Metka

A kašen slanik ali kaj podobnega, pa bobi palčke, ki niso filane s čokolado, kašne so te slane zadeve???

Medo

Uauuuuuuuuu!

Metka vidim, da si pravi poznavalec sladkih navad in razvad, prav zaprav vidim iz tvojega pisanja, da si ti sama ena cela sladkarija za tistega ki mu dovoliš, da se sladka na tebi in v tebi. Drži da sladkarije niso samo na policah tgovin, tiste najboljše hodijo naokoli same po dveh nogah! Pa ponavadi niso tolk redilne kot une druge. Kako že pravijo? Sladki greh?
Ti pa si dal poplnoma novo idejo na mnoge teme na forumih in to je hujšanje. En sex in keks zvečer in ponovno zjutraj, receptu nič ne manjka! Če moraš pa še celo kožo polizati dvakrat na dan, je pa sploh to kar nekaj dela!

Veselo se posladkaj in veliko užitka tistiemu ki se sladka po tebi!!

P.S.
Nevem zakaj bi imela tremo pred mano???

Medo

oooooooo HUbert..ja od kje si se pa ti vzel..a tud delovno?

Glede na zgoraj omenjene različne ukuse, se mi zdi zelo primerna kombinacija sladkarij: po ukusu izbran in v topljivo sladkarijo prevlečen in filan okrogli bombonček v VZNEMIRJENEM popku. Bomobonček lahko obdeluješ samo z jezikom, če pa ti udide iz valujočega popka, ga pa loviš v prijetni okolici, samo toliko moraš paziti da ti ga miška ne poje (potem je konec igre). Ko bombonček kočno spusti svojo filo nikakor ne smeš dovoliti (ravno tako samo z jezikom), da fila steče v miško, je pa dovoljeno da kapljice prilezejo v njeno neposredno okolico. Če je vse tako kot se šika potem je potrebno kar nekja spretnosti, da ob vsem valovanju popkove okolice, to postoriš tako, da igra sladkarij preide v naslednjo fazo. V naslednji fazi vam bo absorbirani bombočenk še kako prišel prav, saj boste potrebovali veliko več energije, zato vam priporočam, da bombonček poližete do konca in ne puščate za sabo nobenih ostankov.

Če pa vam bobonček pade iz nadvse čudovite popkove okolice, pa ga hitro poberite z roko in ga vrnite na mesto in se delajte kot da vam je bombon pri sesanju preliva skočil v usta. Toda pazite, da ohranite ritem in tempo in za boga ne dvigajte glave pokonci, kajti to bi bil lahko znak da vam bombon ni všeč (pa čeprav vam je), posledice si potem pripišite sebi ker boste v nasljedni fazi lahko imeli težave!!!

Če pa ste uspeli bomboček absorbirati z lahkoto (popek je bil relativno miren), potem preidite raje na kašen slasten preliv garniran s sočnim sadjem ki pa ga lahko uvajate že precej višje od popka, tako da bo miška imela več časa za opazovanje dogajanja in se ji bodo bolj cedile sline.

P.S. med je sicer dobor in zdravo sladilo vendar mora biti precej tekoč in ne preveč sladek!

Medo

Tudi delavno, pa ne morem mimo foruma bemti!!!

Medo

Hubert, ko takole, zjutraj in to še v ponedeljek, berem tvoje bombončke… me prime da bi vzel dopust.

Mmmmmmm! Rum kokos čokoladni bonboni. Najprej previdno poližeš čokolado, nato pa na koncu malo ugrizneš, da priteče mmmmmm, tisti okus – nikoli ga ne pozabim.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ni treba dopusta samo par ur si vzemi.

Pozdrav

Medo

Dvomim, Hubert, da bi par ur zadostovalo. Po tvojem opisu sodeč, bi rabil vsaj en dan.

Kar pa koncu koncev tudi ni tako slabo (en dan), človek bi si v teh vremensko puščobnih dnevih to moral to privoščiti, saj zunaj tako ni kaj pametnega za počet.

Medo

Matr na zdej pa še jest sladko sanjam hehehehe njamsi njamsi….***********
oziroma nekaj lepooooooooo odsanjanega…na Hubert a viš!

Ja rum kokos je ta paravi za v popek, njammmm

Medo

casaliiiiiiiiiiiiii

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* CMOK!!

Hubert! Ja, za popek sem mislila, še posebno tisti rumček, ki ti ostane za na koncu, da ga posrkaš ven. Mmmmmmm.
p.s. eden me je odjavil. Kaj se dogaja?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

AJMEEE !!!!
MEDOOOOO !!!!

čist preč lisička

Si pa tako zavpila kot da ti sladke kapljice lezejo po trebuščku navzdol!!!!

Medo

Ja , sej to je , ker mam zelo razvito domišljijo – pa še Bacha sem ravno poslušala:)
lisička

Hmmmm, ob taki muziki je potrebno dajtati povdarke ob primernem ritmu, recimo ko bomboček beži is popka (hitri ritmi), ko ga ustaviš z jezikom (počasni takti), ko zaslišiš forte (močneje pritisneš z jezikom) …………bobni zelo blizu miške….

Medo

Bobni tu nimajo kaj iskati !
V mislih sem imela orgelske koncerte !
Medo , poskusi kdaj , boš videl , kakšen učinek ima ta glasba na psiho in posledično na vse ostalo dogajanje :))

Velja, daj mi kašen predlog za nabavo CD-ja???

Medo

Vse

New Report

Close