Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sladoled

Sladoled

Mogoče že jutri ko bomo šli še v Citypark kupovat. Moram res preverit , če je tako dober kot pravite tukaj.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Imaš kakšen dober recept za dober sladoled? Imam tisto mašinco doma, pa mi je zmanjkalo idej.

Lili bo pa danes jedla sladoled :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Bom pogledal doma, s tem se bolj žena ukvarja. Jaz sem antitalent za dogajanje v kuhinji.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Oj Lili vrži notri sadje..dodaj malo arome.malo mlekeca pa kakšen vanilin sladkorček..pa maš sladoled.Sej mašina sama dela..ti samo zmeči noter…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ja, samo včasih je tako vodeno, bljak

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

mlekec..pa smetana draga moja…naredita čudeže…,pa raje sveže sadje ne zamrznene..ta daje ogromno vode!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kaj mi lahko lepo prosim poveste .. kje in za koliko kupit malega siptarja za delat sladoljed? ….. kuhinje kot veste niso ravno razkosne s prostorom .. no vsaj moja ne … tako, da naj bo “prirocen” :):)))

bzz bzz

hehehe jest poznam enega….kam ti ga lahko pošljem?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha … pa z baklavami ga je treba futrat … a 😉

hihihihihihi veš da..madona ej ko jih zagledam mi je že slabo..baklave mislim…sej kr teče vse od njih bljek…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pa sladko je tisto .. kar tece …. pa saj je fino, ce se mal cedi pa tece :):)))

uu prekrasno mislim če teče pa če se cedi..ampak mene baklave na pogled niso osvojile..v sam okus pa me niso pripravile tvegat…tko da sam na pogled je tle moje: bljek…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest tut – bljak .Mastno pa tko sladko, da mi gre na bruhanje.
Jest bi rajši en temni gozdiček, njamsi.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hihihi a res? Tud jest sam ne baklavo!!Pa gozdička tud ne…jaz bi………..khm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Le kaj bi ti ? Hmm, nč od hrane, a ne, ampak …….

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

pol pa sploh ne veste kaj so baklave … baklava pod A sploh ni mastna … tisto, kar tece in se cedi pa je sladka voda …. ja saj ….pol pa obesajo na veliki zvon, da videz ni pomemben ….

Samo ta voda je tko grooooooooooooooooznooooooooooo
sladka, da je bljak.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmm hja le kaj poglej temo lizala bi…njamsiiiii mam jeziček čist suh!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jep…tud jest tko pravim..bljek..no sej človek včasih zamiži pa vseen v usta vzame…….ampak vse tud ni za požret!! Sploh pa sladka voda..bljek…men bolj na sol vleče….aha!!
na slano me uloviš..čaki enkrat je en moj forumski kolega rekel ja madona a ni koza..heheh nisem koza ..hja no včasih tud…ampak slano paše..sladko bljek!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, vem. Smetana mora bit, pa tista ta najbolj mastna. Bljak, ko pomislim na vso maščobo. Ampak sladoled… njami… se mi že sline cedijo!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

To, čebelica, to.
Zajček ima rad baklave !!!

ps.a, poročila ne dobim ?

Na mojem travniku so lepe rožice. Pisane, cvetoče in dišeče……vse pa so za mojo čebelico !!!!

neeeee mastna rastlinska je zakon….probaj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

poročilo??’ hmmmmm…nekej smrdi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, sem probala. Samo še rastlinsko tolčem!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close