Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SLO obala

SLO obala

Avtor pod več nicki…hahaha.
[/quote]

Nisem jaz avtor tega preverznega posta.

Moja usta so res lepa.. In jaz to pišem, simpatična bejba, in ne avtor, kot ga je nekdo zgoraj obsodil.
Garač, ne piši tu gor postov, vidiš da so tukaj sami norci in te takoj obsodijo, da si repliciraš poste sam sebi.
ti kar idi na morje in tam kakšno simpatično najdi, ki ti bo z veseljem namazala hrbet. Če ne s kremo, pa s palico.. hehehehe

S palico po hrbtu pa res ne bi hotel. Bi raje jaz z mojo palico tolker, če je že potreba po tolčenju :))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

A res ni nobene?

Bom spremenil nic, ker ta ni ravno uspešen, v sonček sije.

Bom spremenil nic, ker ta ni ravno uspešen, v sonček sije.
[/quote]

No, drage dame….

Ponudba je še aktivna, še posebej sedaj, ko tako nažiga sonce.

Torej pogoj je samo da te maže, ko si zaželiš?
In kaj konkretno je v zameno? Vožnja? Hrana? Prenočišče?
Ali še kakšne usluge?
Ti je vseeno za izgled in starost?
Kakšen si pa ti? Star? Mlad? Lep? Čuden?
Pa za koliko časa si mislil?
Nisem lepa (sem pa pametna ;-), dovolj stara, a ne več mlada… časa nimam prav veliko… a za kakšen dan bi pa šlo… pa ne zato, ker bi si želela kakšnih protiuslug… (imam za hrano, posteljo, avto)…. ampak ker razumem kako je, če je človek sam… če nimaš nikogar, ki bi te namazal po hrbtu… in nikogar za družbo.
Torej če si prijetna družba, da se te da “prenašati” vsaj krajši čas… se lahko zmeniva…

Mogoče nisem pravega nicka izbral. Obljubim, da ne bomo garali. Samo lenarjenje in uživanje na soncu. In to zanjo, vse gratis.
[/quote]
bo tako zelo GRATIS ??? Pica, kepca sladoleda in bencin hahahahahahaha.

Torej pogoj je samo da te maže, ko si zaželiš?
In kaj konkretno je v zameno? Vožnja? Hrana? Prenočišče?
Ali še kakšne usluge?
Ti je vseeno za izgled in starost?
Kakšen si pa ti? Star? Mlad? Lep? Čuden?
Pa za koliko časa si mislil?
Nisem lepa (sem pa pametna ;-), dovolj stara, a ne več mlada… časa nimam prav veliko… a za kakšen dan bi pa šlo… pa ne zato, ker bi si želela kakšnih protiuslug… (imam za hrano, posteljo, avto)…. ampak ker razumem kako je, če je človek sam… če nimaš nikogar, ki bi te namazal po hrbtu… in nikogar za družbo.
Torej če si prijetna družba, da se te da “prenašati” vsaj krajši čas… se lahko zmeniva…
[/quote]

Glede na to, da sem vitek, lepe postave, pameten in prav nič težaka, pričakujem tudi sebi enako.
Starost do max 50, ker meni še mnogo manjka do tam. Kaj vse spada v gratis, se je potrebno dogovoriti. Vsekakor prevoz, hrana pijača. …..

veš kva, če si sam s sabo pišeš, se lahko tudi sam mažeš. Je prou al ne? 😉

Ne pišem sam s sabo in po hrbtu se tudi ne morem sam mazati 🙂 Pol boš ti kriva, ko me bo opeklo.

Ne pišem sam s sabo in po hrbtu se tudi ne morem sam mazati 🙂 Pol boš ti kriva, ko me bo opeklo.
[/quote]
Saj si že rjav. 🙂 Sam da ne boš ratal rjast, pazi. Je treba rokice uporabljat. Ne sam jokcat.

Dec maže žensko, ne obratno, haloo :-))

Ne pišem sam s sabo in po hrbtu se tudi ne morem sam mazati 🙂 Pol boš ti kriva, ko me bo opeklo.
[/quote]
Saj si že rjav. 🙂 Sam da ne boš ratal rjast, pazi. Je treba rokice uporabljat. Ne sam jokcat.

Dec maže žensko, ne obratno, haloo :-))
[/quote]

Kdo pa moškega maže? Meni žensko ni problem namazat 😉


Saj si že rjav. 🙂 Sam da ne boš ratal rjast, pazi. Je treba rokice uporabljat. Ne sam jokcat.

Dec maže žensko, ne obratno, haloo :-))
[/quote]

Kdo pa moškega maže? Meni žensko ni problem namazat 😉
[/quote]

Ja, ženska pa res ne. A da si uniči polakirane nohte pa prstke.? Potem je vsa razbolela in fuč in zaspi k top, to je hud napor mazanje. 😉 Kaj misliš, ne moreš tako žensk mučit.


Se strinjam!
Ma mažejo se bolj ženske, moški hmm, redko katerega vidim.

Pa ne žge sedaj še…čeprav je toplo! :))

Senca je pa itak že ob 11h zaželjena, tudi brez kreme!

Jaz se bolj malo mažem, raje senca!
[/quote]

Samo še to. Če si debelušne postave tak takoj odpadeš, s kremo ali brez.
[/quote]
Hude bejbe imajo pa rade pomebnost in dolžino v moških spodnjicah …

Samo še to. Če si debelušne postave tak takoj odpadeš, s kremo ali brez.
[/quote]
Hude bejbe imajo pa rade pomebnost in dolžino v moških spodnjicah …
[/quote]

Dolžina je že res pomombna, ampak tu je govora o povsem drugem !!!!! Ne mešaj.

1000 ogledov, pa še nobene kandidatke :(((((((((((((((((

Nič ne bo :((((((((((

Samo še to. Če si debelušne postave tak takoj odpadeš, s kremo ali brez.
[/quote]
Hude bejbe imajo pa rade pomebnost in dolžino v moških spodnjicah …
[/quote]

spet eden s pobožno željo…


Hude bejbe imajo pa rade pomebnost in dolžino v moških spodnjicah …
[/quote]

spet eden s pobožno željo…
[/quote]
Ja, eni si mislijo, da, če imajo velikega lulčka, imajo vse :)))))))))))))))

Joj, sonce nabija 100 na uro in nobene, da bi me namazala. Niti v vodo si ne upan, da me ne opali. Srkam pivo pod borovcem ;)))))))

Torej pogoj je samo da te maže, ko si zaželiš?
In kaj konkretno je v zameno? Vožnja? Hrana? Prenočišče?
Ali še kakšne usluge?
Ti je vseeno za izgled in starost?
Kakšen si pa ti? Star? Mlad? Lep? Čuden?
Pa za koliko časa si mislil?
Nisem lepa (sem pa pametna ;-), dovolj stara, a ne več mlada… časa nimam prav veliko… a za kakšen dan bi pa šlo… pa ne zato, ker bi si želela kakšnih protiuslug… (imam za hrano, posteljo, avto)…. ampak ker razumem kako je, če je človek sam… če nimaš nikogar, ki bi te namazal po hrbtu… in nikogar za družbo.
Torej če si prijetna družba, da se te da “prenašati” vsaj krajši čas… se lahko zmeniva…
[/quote]

Bom kar jaz odgovoril. Glede na tvoj videz, odpadeš že v štartu. Ponudba velja za luštne punce oz. vsaj povprečno luštne. Menda ja ne misliš, da bo vlačil s sabo kup sala na dveh nogah? Kiti so že v morju.

Torej pogoj je samo da te maže, ko si zaželiš?
In kaj konkretno je v zameno? Vožnja? Hrana? Prenočišče?
Ali še kakšne usluge?
Ti je vseeno za izgled in starost?
Kakšen si pa ti? Star? Mlad? Lep? Čuden?
Pa za koliko časa si mislil?
Nisem lepa (sem pa pametna ;-), dovolj stara, a ne več mlada… časa nimam prav veliko… a za kakšen dan bi pa šlo… pa ne zato, ker bi si želela kakšnih protiuslug… (imam za hrano, posteljo, avto)…. ampak ker razumem kako je, če je človek sam… če nimaš nikogar, ki bi te namazal po hrbtu… in nikogar za družbo.
Torej če si prijetna družba, da se te da “prenašati” vsaj krajši čas… se lahko zmeniva…
[/quote]

Bom kar jaz odgovoril. Glede na tvoj videz, odpadeš že v štartu. Ponudba velja za luštne punce oz. vsaj povprečno luštne. Menda ja ne misliš, da bo vlačil s sabo kup sala na dveh nogah? Kiti so že v morju.
[/quote]

Kje je pa slika?

Bom kar jaz odgovoril. Glede na tvoj videz, odpadeš že v štartu. Ponudba velja za luštne punce oz. vsaj povprečno luštne. Menda ja ne misliš, da bo vlačil s sabo kup sala na dveh nogah? Kiti so že v morju.
[/quote]

Kje je pa slika?
[/quote]
To pa samo na privat način.

New Report

Close