Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šlogarica Nikita …

Šlogarica Nikita …

… objavlja še VELIKI LJUBEZENSI HOROSKOP – SAMO ZA ŽENSKE 🙂

RIBI .
Moški , rojen v znamenju rib , je največji sanjač med vsemi nebesnimi znamenji.
Brez težav zna saditi rožice in to mu pri osvajanju žensk pogosto pride prav.
Sicer je zelo kavalirski , pozoren in nežen , a če se mu ženska samo malo zameri , ji bo , ker je silno občutljiv, kmalu obrnil hrbet ali pa se ji bo maščeval s kakšnim hitrim skokom čez plot. Sicer pa velja za očarljivega ljubimca , ki lahko žensko,če ga zna očarati , nenehno zasipa s pozornostmi in nežnostmi.

ribica Nikita veselo plava v akvariju – skupaj z ribjim gospodarjem

:)))))))))))

naprej..

Hi hi. Kaj pa zame? OVEN

… niso primerni partnerji za ženske , ki imajo šibko srce in se ne navdušujejo nad viharnimi ljubezenskimi trenutki.

Ovni so po naravi zelo strastni in temperamentni , a tudi precej nestanovitni . (ts, ts , ts….) Njihovo srce se zelo hitro ogreje , a potem se kasneje , žal , vse prevečkrat tudi nadvse hitro ohladi. Je pa res , da ni niti najmanj dolgočasen , nenehno prekipeva od nenavadnih domislic , svojo ljubljeno rad pogosto preseneča .

… hja , no , ti , ti Sebi … 😉

Prvi odstavek mi ni glih po volji, ampak drugi he he, drugi he he he.

Ni kaj, to sem jaz.

Niki HVALA

CMOKA

Čao

:)))))))))))))))))))

… ma , lepo , da sva se spoznala , cmoka nazaj

matr, kaj sem vse jest danes zamudil….. no celo šloanje p auno o pljubih.. je nekako napisano na moje jarčje srce ja… čeprov, tko kot seba pravi… tud prvi odstavk glih ni po volji… pa bo že držalo.. v določenih .. pozabljenih primerih….

Nikita je car!!!! cmoka!

…. Nikita pa carica , kvečjemu 🙂

.. kaj je Nikiti všeč , če jo fantje takole cmokajo 🙂 … nazaj !

uhhh

no ja – ampak škrat se ziher vsaj malček ne strinja, ker ma celo življenje okol sebe same ribe – aqvarium

ergo je ugotovil da je z ribami tko kot je to de facto v naravi: kolikor imaš vsrt rib tolko rib je (od sardelce do morskega psa)

škrat = butalski in = prepričan da to tko je, pa nej kdo reče kr če:)))

hehehehe vidim, da je nikitki slaba volja popustila :))))))))))))) evo še enga cmoka, da bo dalj držalo :)))))

In naprej ?

Ja, Saško, tebe je izpustila, ker najbrž ne
ve, ali si res jarac ali nisi, ali si oven ali nisi,
ali si – eh, čaki no, kaj je že novembra ??
Tehtnica si na vsak način, ampak ………..

Kaj pa ti tam delaš??

Jaz se zdaj odpravljam počasi proti domu, kuhat, jest, spat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ne, Mariči,
jaz sem uno,
ko te brez vprašat – piči !

A kaj delam tu?

Službujem :)))))))))

… je Saškota spustila , ker ga ni bilo – pa kaj češ šlogat nekomu , ki te ne posluša in te ne more takoj postavit na laž 🙂
No , pa ker sem samo še danes , ti bom vseeno šlogala , pa si boš bral in z ostalimi predebatiral , koliko ima šlogarca prav takrat , ko nje ne bo 🙂

Moški , rojen v tem znamenju , je angel in hudič obenem . ( ajme )
Zna biti božansko očarljiv in romantičen , a po drugi strani zna s svojimi strupenimi opazkami včasih koga tudi precej razočarati in užaliti. Po naravi je zelo temperamenten in strasten , dolgočasje naravnost prezira , zato izbranki njegovega srca ni ob njem nikdar dolgčas. Je pa res , da se mora za ceno živahnega in razburljivega življenja privaditi na njegovo občasno zoprno vzkipljivost in napade ljubosumja .

:)))))))
Nikita bi od Saškota čakala čisto kaj drugega , samo napade ljubosumja ne 😉

New Report

Close