Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek slov. FINANCE

slov. FINANCE

ali ima kdo od vas na mizi Slov. finace ?

Na zadnji strani : Naslov : LJUBLJANA BO IMELA SVOJ MINIMUNDUS

kAJ PRAVITE NA TO SE VAM ZDI TO ZANIMIVO ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

20 let za Avstrijci

ih.. jest jih nimam, zanimivo.. hmmmmmm, dokler časa ma Ljubljana vse prej kot urejen promet, pa en kup drugih neurejenih stvari.. je minimundus… mislim, a ti to resno?

Jani pa n’č ne verjame :))))

Projekt ,je star res malo manj kot 14 let , vendar v tistemu sistemu , ga takratna vlada ni podpirala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja, meni je blo lepo videt to v Avstriji. Zanimivo.. Konec koncev, bi res lahko naredili kaj takega tudi tuki. Jaz sem za !

V tem projektu ima Stumpi, veliko prstov vmes

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Prvo naj vlada ceste spuca, pa lačne nafila pa še bi lahko našteval

Baje so bili že Avgusta 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripravljeni na ZIMO ::)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To je tako kot tista z indijanci. K so že pet let sekali drva in pol vprašajo belca kakšna zima bo. Pet let je bila mila. Belec jih je skoz opazoval. Na koncu je pa rekel, da bo huda ker indijanci že pet let sekajo drva

hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sicer bi pa lahko ministri za kaj prjel. Vsak soseda za j.j.a in bi pred parlamentom enga užičkega zaplesali he he he

Sliko z madam z great bubis ( alo alo) he he

Ne od L’CLARKA…(alo alo)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

stumpi :)))) to mi deli :)))) a bo kej za prjatlne pa to :))))) mislim pol enkrat… zabave ?

Ja, zabaval se boš v minimundusu. Pa še karto boš plačal he he

Ja sam MOL (mestna občina LJ.)mora dat še priglasitev , ker tu se ne ve kdo pije kdo plača. (hočem reči vse je odvisno od zemlje)
Koliko bo občina udeležena 10 -15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ali bo dala zemljo v najem ali pa odprodala

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Vem pravi naslov: SIMŠIČ he he. Ne v3em če boste na vrsto pršli. Stadion bo t prvi he he he

Od zadaj he he he

pred tem mora še gondola (za na grad)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa cone za parkirat povečat, seveda da ne pozabim na tramvaj

kolker jet poznam našega Štumpija…. če bo mel kej prstov zraven…. ga bo s kakšnim denarjem treba … posiliti :))

ti želim, da ti uspe zastavljeno.. ma kaj ti ne bo.. sej ti tko vse, česar se lotiš 🙂

Od lastnika projekta , čakam na denar že nekaj let , in če mu to uspe , bom tudi jaz dobil svoje nazaj ali kak, krajček v tej pogači

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Fejst fant ta Štumpi

no viš 🙂 držim pesti, da ti uspe 🙂

aha, počak da ga spoznaš 🙂

New Report

Close