Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek slov. FINANCE

slov. FINANCE

Seba , k’me pa t’ku hvaleš ,me dam povab:)?
hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Upam

Doma bom kar sam zadeve popadenu he he. Te bom k bom kopalnico delu: zamenjava odtokov. polaganje ploščic itd

Jest tut

ja tu pa res nauš mel koristi od mene , čak a je kaj od večerje usatl ::)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne kaj dosti. Nič. Sem na shujševalni. Sem toliko lačen, da se mi še srat upira he he he

tja pa le pejt , da boš vsaj vedel v kakem stanju je ..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

vid’š to so prjatlji
šapa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:)))) šapa nazaj :))))

Še moja. Vsi za enega…

hehehehehe, matr… viš to je aperkat :))))))))))))

Štumpi.. če se slučajno mim mene kej peleš…. ne pozab no zavit … levo, al pa desno :)))

sranje :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

đumbus:) mam tele finance po službeni dolžnosti zmer pr rok, pa zadne čase gledam sam še tečaje – devizne in vratne ne de:)))

se rajš v gmajni potepam, ker jest vem kuko uradni mlini meljejo, pačas
pa vseprevečkrat površn ne de..

ma kej naj ti rečem . Minimundus – ja okej, ampak kaj ko bi najprej zrihtal tisto kar je mus (npr. Onkološki inštitut ne de…)

Se mi zdi ko lajna, psi lajajo karavana gre dalje

hja… če pomisliš na to.. da je lastnik projekta al kako že… Štumpiju dolžan denar, potem ga jest (Štumpija) čist razumem, da navija za minimundus. Čeprov sem tud jest izrazil nekaj pomislekov. Ampak, prjatli so prvo.. potem pa.. ostalo ne da :)))

hahahahahahah,si pa res nabrisan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj sem se že parkrat ,peljal sam na darila sem pozabil (ne zate ampak za telebajske),pa sem raje se francoza naredil, čeprav mi je bilo hudo
A’blubm da naslednjič bom 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ufff – ja, seveda no… jest nevednež ku spet poool info spustim pol pa takele nerodne spušam. Eko si Moj, si ne de:)) Me tkole lepo informiraš ku kak urad za informiranje…. doniš si zlat ne de

Štumfu pa od srca prvošim dober biznis!!!!!!!!!!!!!!!!!

ej… pi***** , ma kakšna darila… nimaš kaj nositi niti za mulce… samo ustavi se, pa bomo že :))))

res… naslednjič glej, da se ti guma predre prov mojem selu :)))

Ej , stari “Guma” ….to je dražje kot darila :)? hahahahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ma ne.. sej ni blo to tko 🙂 sam nisem hotel da dobiš napačen vtis o štumpiju, čeprov.. zdej premišljujem… sej hudiča… a se vidva še ne poznata :)?

Jani ma danes malo zmešane časovne pasove.. pa ne ve.. glih od kdaj je severnica na forumih med.overja :)))

no ja 😉 to se samo tko reče :))))))))))))) Ti se samo ustavi.. matr, prov veselim se že :)))

Jani ve, da je dolžan obiska Štumpiju… in se posipa s pepelom in obljublja, da bo to uredil v najkrajšem možnem času :)))))

Ni blema , držim te za JEZIK

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ziher za to ne veš, ko poznaš generacijo moja ne de:)

vem, vem da je štumfi kul kej ne bi clo tale butalc vidu kuko ga mate radi ne de, sem pa njegov glask že slišala (tvojga pa ne, ne de….)

se bomo že še tud u živo spoznal (verjetn prej Štumfija ku pa Se Ve koga ne de). Tko da srečanje ziher Bo – zvezde tko kažejo:)

škrat ma sicer dolg jeziček, ampak če bo ta prv moment čisto tiho, to sam pomen da je u šok padel ne de:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ma sem ku ta najhujš privatnik ku ste vsi Moji

Kako da ne pozna Stumpija:
-debelega-majhnega-grdega-smrdljivega-pokvarjenega-plešastega-škilastega-….uh še bi se dalo naštevat…

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

prov :))))

lep viken tebi in tvojim :))))))

New Report

Close