Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Slovenci- neizobraženi, neumni ali trmasti?

Slovenci- neizobraženi, neumni ali trmasti?

Dejstvo je da smo najslabši v Evropi glede precepljenost. Vse ostale države živijo praktično normalno brez omejitev imajo 90% precepljenost, bolnišnice so v normalnih kapacitetah. Mi smo komaj pri polovici. Bolnišnice so hitro polnijo. Nevem v čem je problem. Ja res je da smo ljudje izgubili vso zaupanje v institucije tako politike kot zdravstva in to čist razumem. Razumem da ljudje več ne zaupajo ker nas je država tolikokrat pustila na cedilu. Niste edini. Ampak ali je res vredno bit tako zelo trmast in prepričan v anticepilstvo, zanikanje itd.. Pač nevem ali je vredno tega da se ponovi lansko leto? Ljudje imate že toliko informacij glede cepiv in virusov in

* da nadaljujem ker nevem zakaj mi ni do konca poslalo haha (vsaj meni)

Pač nevem zakaj še ljudje verjamete rajši fb člankom spisanih od ljudi ki nimajo niti osnov teh tem kot pa nekih znanstvenih dognanj.

Pa lep pozdrav

18 razlogov, zakaj se ne bom cepil

Narod z nizko precepljenostjo je predvsem pameten! Predvsem zato, ker pogledamo še drugo plat medalje. Dognanja nepodkupljenih strokovnjakov ne pridejo v javne medije in nam ne preostane nič drugega kot brskanje po spletu. Ampak nismo med najpametnejšimi. Indijci imajo zelo nizko stopnjo precepljenosti, pa tudi Japonci so že zdavnaj prekinili s cepivi in šli na Ivermektin. in podobno. Tako da ne gre samo za nezaupanje do laži-stroke, ampak za zdravo kmečko pamet.

Odgovor na objavo uporabnika
pametni452, 19.10.2021 ob 18:58

Narod z nizko precepljenostjo je predvsem pameten! Predvsem zato, ker pogledamo še drugo plat medalje. Dognanja nepodkupljenih strokovnjakov ne pridejo v javne medije in nam ne preostane nič drugega kot brskanje po spletu. Ampak nismo med najpametnejšimi. Indijci imajo zelo nizko stopnjo precepljenosti, pa tudi Japonci so že zdavnaj prekinili s cepivi in šli na Ivermektin. in podobno. Tako da ne gre samo za nezaupanje do laži-stroke, ampak za zdravo kmečko pamet.

In ravno o tem govorim. Pišeš kar neke informacije ko sploh niso resnične. Kaki nepodkupljeni strokovnjaki?

Vaš iverkmerin si pa lahko zataknete nekam ker dejansko nimate pojma zakaj se uporablja. Povzroča več škode kot koristi če ga uporabljaš iz omenjenih razlogov. Seveda pa maš te informacije iz fb novic in anticepilskih forumov in strani.

C’mon

Jest pa cist zastopm tvojo bolecino.

Zaščitene je treba zaščititi pred nezaščitenimi tako, da se nezaščitene prisili v uporabo zaščite, ki ni zaščitila zaščitenih.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 19.10.2021 ob 19:52

C’mon

Jest pa cist zastopm tvojo bolecino.

Zaščitene je treba zaščititi pred nezaščitenimi tako, da se nezaščitene prisili v uporabo zaščite, ki ni zaščitila zaščitenih.

Muahaha, super super. Le na žalost to ni šala,  temveč resnica.

Cmon,  od kooood tebi … ah, nimam volje. Vse tako omejeno.

Blednica, hvala za link. Saj že vse vem, je pa tu lepo vse strnjeno in dokumentirano. Danke 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 19.10.2021 ob 20:14

Muahaha, super super. Le na žalost to ni šala,  temveč resnica.

Cmon,  od kooood tebi … ah, nimam volje. Vse tako omejeno.

Blednica, hvala za link. Saj že vse vem, je pa tu lepo vse strnjeno in dokumentirano. Danke 🙂

Ja kod vidim nisem jaz ki je omejen.

Ja potem pa nezaščiteni ležijo v bolnici na zunajtelesnem krvnem obtoku, priklopljeni na respirator.

Od kod vidis, da nisi omejen?

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 19.10.2021 ob 20:24

Od kod vidis, da nisi omejen?

Ja vidim da nisem jaz tisti ki je haha. To da pišeš o stvareh o katerih nimaš pojma niti ne osnove, baza tega pa so nepreverjene informacije, fb, članki izvzeti iz straneh ki so že znani po teorijah zarot itd (npr bitchute) To je zame omejenost.

Haha, nic nisem pisala, le vprasam od kod se vidi, da nisi omejen. Za to ne rabim fb-ja in ne rabim biti doktor. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 19.10.2021 ob 20:34

Haha, nic nisem pisala, le vprasam od kod se vidi, da nisi omejen. Za to ne rabim fb-ja in ne rabim biti doktor. 😀

Zgleda, da je sebe najtežje videti v pravi luči. Verjetno se zato ne vidiš. Rešitev je, da vprašaš druge. Ti bodo povedali. 😆

Kaksno zarnico torej naj uporabim? Prosim, ti mi povej!

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 19.10.2021 ob 20:41

Kaksno zarnico torej naj uporabim? Prosim, ti mi povej!

Glede na to kaj pišeš pa kako pišeš, ti žal nobena žarnica ne more pomagat.

Omg 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Cmon, 19.10.2021 ob 20:43

Glede na to kaj pišeš pa kako pišeš, ti žal nobena žarnica ne more pomagat.

Dobra🤣😂😆

Odgovor na objavo uporabnika
Se slabo, 19.10.2021 ob 20:47

Dobra🤣😂😆

Res je, dobro me je, jokam v kotu. Ima potencial za komedijanta!

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 19.10.2021 ob 21:11

Res je, dobro me je, jokam v kotu. Ima potencial za komedijanta!

Men dol visi al jokaš al se smeješ, pač povedal sem to kar je res, samo da si vi tega ne priznate. Nevem kaj še ti naj. 😏

Odgovor na objavo uporabnika
Cmon, 19.10.2021 ob 21:21

Men dol visi al jokaš al se smeješ, pač povedal sem to kar je res, samo da si vi tega ne priznate. Nevem kaj še ti naj. 😏

Ampak … Žarnica mi vseeno pomaga, ni tema, bolje vidim. Torej lazes, da mi nobena zarnica ne more pomagat.  Si pa res biser, kako sele odreagiras, ko te nekdo res izzove, ma si predstavljam.

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 19.10.2021 ob 22:08

Ampak … Žarnica mi vseeno pomaga, ni tema, bolje vidim. Torej lazes, da mi nobena zarnica ne more pomagat.  Si pa res biser, kako sele odreagiras, ko te nekdo res izzove, ma si predstavljam.

Ja lahko poskusiš. Se ne bojim izziva.😉

Odgovor na objavo uporabnika
Cmon, 19.10.2021 ob 19:21

In ravno o tem govorim. Pišeš kar neke informacije ko sploh niso resnične. Kaki nepodkupljeni strokovnjaki?

Vaš iverkmerin si pa lahko zataknete nekam ker dejansko nimate pojma zakaj se uporablja. Povzroča več škode kot koristi če ga uporabljaš iz omenjenih razlogov. Seveda pa maš te informacije iz fb novic in anticepilskih forumov in strani.

Za Cmon: Na podlagi lažne študije je WHO vzea Ivermektin iz prodaje, da je lahko plasirala nepreizkušen zvarek z zavajajočim imenom cepivo. Z 20. 10. 2021 se prekine uporaba kovid cepiv na podlagi ukaza GHWC. Vtipkaj Global Health & Wellness Consortium, da ti splet nadomesti pomanjkljivo enostransko poročanje javnih medijev. Kovid zvarki gredo v uničenje kot je predpisano za uničenje strupenih snovi. Ivermektin je ponovno preizkušen in če je prijel pred objavo lažne študije, bo prijel tudi zdaj.

Odlicno, z veseljem. Pa igrajva… Izzivam te… Da si enkrat vzames cas ter se prisilis res prebrati zgornji link z 18 točkami, da odpres tudi kaksen podlink in po svoje razisces kaksno zahtevo. Zelim, da razumes sumnicavost in se na koncu vprasas ali so ljudje, ki dvomijo res tako zelo nori kot trdis in so v skrbeh brez razloga.  Ne boj se, ni link od FB-ja . Sprejmes? 🙃

Odgovor na objavo uporabnika
pametni452, 19.10.2021 ob 22:51

Za Cmon: Na podlagi lažne študije je WHO vzea Ivermektin iz prodaje, da je lahko plasirala nepreizkušen zvarek z zavajajočim imenom cepivo. Z 20. 10. 2021 se prekine uporaba kovid cepiv na podlagi ukaza GHWC. Vtipkaj Global Health & Wellness Consortium, da ti splet nadomesti pomanjkljivo enostransko poročanje javnih medijev. Kovid zvarki gredo v uničenje kot je predpisano za uničenje strupenih snovi. Ivermektin je ponovno preizkušen in če je prijel pred objavo lažne študije, bo prijel tudi zdaj.

Upam, da dobijo barabe, ki zlorabljajo ime. Potem pa lahko objavijo vse budale, ki to širijo.

Pa datum ste potegnili iz katere luknje? Analne mogoče?

Za Iverkmerin so v bistvu dokazali da ne igra nobene vloge v zdravljenju Covid 19. Je sicer zelo učinkovito zdravilo proti parazitom. V študijah ki so jih najprej naredili so bile narejene “in vitro” kar pomeni poskusi v laboratorijh zunaj organizma. Kasneje se je izkazalo da ni primeren za zdravljenje virusnih okužb dihal.

New Report

Close