Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Slovenci- neizobraženi, neumni ali trmasti?

Slovenci- neizobraženi, neumni ali trmasti?

Odgovor na objavo uporabnika
pametni452, 19.10.2021 ob 22:51

Odgovor na objavo uporabnika
Cmon, 19.10.2021 ob 19:21

Odgovor na objavo uporabnika
pametni452, 19.10.2021 ob 18:58

Narod z nizko precepljenostjo je predvsem pameten! Predvsem zato, ker pogledamo še drugo plat medalje. Dognanja nepodkupljenih strokovnjakov ne pridejo v javne medije in nam ne preostane nič drugega kot brskanje po spletu. Ampak nismo med najpametnejšimi. Indijci imajo zelo nizko stopnjo precepljenosti, pa tudi Japonci so že zdavnaj prekinili s cepivi in šli na Ivermektin. in podobno. Tako da ne gre samo za nezaupanje do laži-stroke, ampak za zdravo kmečko pamet.

In ravno o tem govorim. Pišeš kar neke informacije ko sploh niso resnične. Kaki nepodkupljeni strokovnjaki?

Vaš iverkmerin si pa lahko zataknete nekam ker dejansko nimate pojma zakaj se uporablja. Povzroča več škode kot koristi če ga uporabljaš iz omenjenih razlogov. Seveda pa maš te informacije iz fb novic in anticepilskih forumov in strani.

Za Cmon: Na podlagi lažne študije je WHO vzea Ivermektin iz prodaje, da je lahko plasirala nepreizkušen zvarek z zavajajočim imenom cepivo. Z 20. 10. 2021 se prekine uporaba kovid cepiv na podlagi ukaza GHWC. Vtipkaj Global Health & Wellness Consortium, da ti splet nadomesti pomanjkljivo enostransko poročanje javnih medijev. Kovid zvarki gredo v uničenje kot je predpisano za uničenje strupenih snovi. Ivermektin je ponovno preizkušen in če je prijel pred objavo lažne študije, bo prijel tudi zdaj.

Danes smo 21ga. A so cepiva proti covidu že prepovedali?

vprasanje za C’mon…

koliksna je povprecna starost umrlega za covidom v EU?

Koliksna je srednja starost umrlega za kovidom v EU?

Koliksna je stopnja ozdravljivosti od covida v starosti pod 65 let?

Za odgovore… mocno boglonej.

 

http://www.oecd.org/skills/piaac/Skills-Matter-Slovenia-Slovenian-Version.pdf

 

Cmon, jaz sem že obupala. Ne moreš dopovedat, pa konec.

Odgovor na objavo uporabnika
samo vprasam, 21.10.2021 ob 23:50

Danes smo 21ga. A so cepiva proti covidu že prepovedali?

Dobra, ja.

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 22.10.2021 ob 02:12

vprasanje za C’mon…

koliksna je povprecna starost umrlega za covidom v EU?

Koliksna je srednja starost umrlega za kovidom v EU?

Koliksna je stopnja ozdravljivosti od covida v starosti pod 65 let?

Za odgovore… mocno boglonej.

 

Torej je tebi vseeno če oseba umre neglede na starost? Umirajo pa tudi mlajši. Pa ne gre se samo za umrljivost, kovid lahko pusti resne posledice. Malo si poglej komu so mogli presadit pljuča in koliko so bili stari. Res žalostno da take pokaš ko pa ne veš kdaj boš pomoč rabil tudi ti.

anonimno, zopet ti? Spet nic ne dokazes pa kar nekaj … samo da nekaj reces.

Ampak res… ti ime Katja kaj pove?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 22.10.2021 ob 12:14

anonimno, zopet ti? Spet nic ne dokazes pa kar nekaj … samo da nekaj reces.

Ampak res… ti ime Katja kaj pove?

Kaj zaj temo spreminjaš. Če si taki mačo pol mi odgovori če ne pa spizdi.

Ja pa kaj ti je? Zopet napadas osebnost, ne poves pa nicesar. Zopet cepetas in dokazujes, da tebi in tvoji propagandi ni mar za umiranje sila maldih. In seveda po doktrini (….) to ocitas drugim.

Poglej, a si UPAS odgovoriti na moja vprasanja, ni neverjetni…anonimni…C’mon?

Je pa res, da ne racunam na tvoj odgovor, ker ti doktrina ne dovoljuje delovati z dokazi pac pa le z moralisticno propagando.

za konec: umiri se … in zacni razmisljati kot moralno in ne le politicno odgovorna oseba.

Importantly, it appears the bulk of those who face termination are not low-level staffers or new hires, but in many cases scientists and nuclear engineers who have worked at one of America’s most sensitive and advanced defense facilities for decades.
Dozens Of Top Nuclear Scientists With “Highest Security Clearances” Being Fired From Los Alamos Lab After Vax Mandate
https://www.zerohedge.com/covid-19/dozens-top-nuclear-scientists-highest-security-clearances-being-fired-los-alamos-lab-after

 

Na kratko: Los Alamos je eden najpomembnejsih laboratorijev v ZDA in tam ni tako ogromnoveliko zaposlenih. Vsekakor pa so izredno pametni ljudje, ja, nekoc je bil tam tudi en Slovenec.

Je pac le dokaz, da biti “necepljen” ni le domena nizko inteligencnih ljudi kot radi propagirajo nasi nam propagandisti.

Propagirajo…dokazejo pa nic.

Odgovor na objavo uporabnika
Cmon, 19.10.2021 ob 18:18

Dejstvo je da smo najslabši v Evropi glede precepljenost. Vse ostale države živijo praktično normalno brez omejitev imajo 90% precepljenost, bolnišnice so v normalnih kapacitetah. Mi smo komaj pri polovici. Bolnišnice so hitro polnijo. Nevem v čem je problem. Ja res je da smo ljudje izgubili vso zaupanje v institucije tako politike kot zdravstva in to čist razumem. Razumem da ljudje več ne zaupajo ker nas je država tolikokrat pustila na cedilu. Niste edini. Ampak ali je res vredno bit tako zelo trmast in prepričan v anticepilstvo, zanikanje itd.. Pač nevem ali je vredno tega da se ponovi lansko leto? Ljudje imate že toliko informacij glede cepiv in virusov in

omejenost na vseh ravneh, intelektualno pa tudi teritorialna majhnost haha

Evropa ima butalske že dovolj.

 

Najslabši v EU nismo. Povej mi eno državo, ki ima 90% precepljenost. Še 80% jih skoraj ni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
no dej no dej, 18.01.2022 ob 17:46

 

Najslabši v EU nismo. Povej mi eno državo, ki ima 90% precepljenost. Še 80% jih skoraj ni.

 

 

 

Ne morš verjet. No tako: 89% ima Portugalska, Španija, Danska 80%, ostale vse pod 75%.  Manj kot mi imajo še 3 države ( če odštejemo bivšo jugo).

 

New Report

Close