Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenci neprijazni nekulturni, mi je rekel neki Hrvat

slovenci neprijazni nekulturni, mi je rekel neki Hrvat

In kaj je tuki tolk čudnga? Je že imel razlog za to, se ti ne zdi? Čeprav je tud on butast če je to izjavil kot za vse Slovence, pač posploševanje. Se pa strinjam da so eni Slovenci res neprijazni, kultura na dnu, primitivni….ni da ni. Zadost je da sam ta forum preletiš pa ti je vse jasn.

No, jaz pa se nekaj časa že vozim s kranjsko registrsko tablico in ne vem, ali se ljudje tako nerazgledani, da ne razumejo ali nočejo razumeti, da to še ne pomeni, da sem iz Kranja. Slovenci, kdo pa drug.

Kar je še bolj bizarno in debilno, posplošujejo to na “žabarje”. Velikokrat se na območju, kjer je pogosta policijska kontrola, vozim po omejitvi ali maksimalno malenkost več. Odkar imam to oznako, se je že nekajkrat zgodilo, da me je kdo z vso agresijo prehiteval in kot norec trobil. Enkrat sem kje parkirala in preden odprem vrata, slišim: žabarka!

Zanimivo, da prej z MB- registracijo več let nisem imela težav.

Slovenci ne potrebujemo tujega sovražnika, smo sami sebi največji. Razdeljeni na štajerce, žabarje, leve in desne, bogate in revne, študente in upokojence, ne opazimo svojih naravnih pokrajinskih danosti, tujcem takoj vse stišimo in se prilagodimo … Seveda, ko so v igri finančne koristi, pa si lezemo v rit. Še znotraj ene male pokrajine se delimo na denimo Mariborčane, vsi ostali so kmetavzi.

Res pa je, da so slabi in umazani ljudje tudi drugod, kar pojdite malo ven.

Drži. Se strinjam.

Italijani in Avstrijci pa sploh ne marajo slovencev

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Italija in Avstrija tudi, 16.08.2019 ob 08:12

Italijani in Avstrijci pa sploh ne marajo slovencev

TO sem videl

Hrvati naj bodo tiho in prijazni, dokler jim Slovenci rešujemo turizem. Naj si predstavljajo poletje brez enega Slovenca ! Bi bilo finančno zelo drugačno od sedanjih.

Odgovor na objavo uporabnika
dokler jim, 11.09.2023 ob 08:17

Hrvati naj bodo tiho in prijazni, dokler jim Slovenci rešujemo turizem. Naj si predstavljajo poletje brez enega Slovenca ! Bi bilo finančno zelo drugačno od sedanjih.

 

Seveda bi bila razlika. Kot pravijo “ovi ludi Slovenci” trošijo precej več kot šparavni Nemci in vzhodnjaki sploh.

 

Meni je enkrat rekel hrvaški policist, da oni tudi pomagajo. Ne samo da kaznjavajo.

To je bilo davnega leta 2019

New Report

Close