Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SLOVENCI NISMO POSLOVENČENI NEMCI

SLOVENCI NISMO POSLOVENČENI NEMCI

Da, Slovenci imamo precej primesi, kar je razumljivo, že sama geografska lega potrjuje te domneve, tudi kulinarika, narodne noše, glasba. Torej gre za majhen narod, ki se nahaja na stičišču oz. prepihu večih različnih kultur, torej germanska, romanska, ogrska in balkanska. Tako da smo tudi gensko oplemeniteni z vsemi omenjenimi narodi, vendar glavna podstat je zahodnoslovanska.

To potrjuje tudi moja avtosomna DNA analiza, sorodnike imam razpršene v severozahodni evropski prostor, vzhodni, južni… Eden izmed najbolj mešanih narodov so pa Turki, kar lahko vidimo tudi iz njihove Y-DNA distribucije haplogrup.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11144515&start=120

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Torej gre za majhen narod, ki se nahaja na stičišču oz. prepihu večih različnih kultur, torej germanska, romanska, ogrska in balkanska.

Ha, ha, ha, kakšna pa je balkanska kultura? Ali pa ogrska?

Mar ni njihova “kultura”:

– pleni
– napadi
– muči
– požgi (prezime Palikuča)
– siluj (prezime Milo šević)
– ubi ga, nije ti brat

Vesel oče

Ugani, kakšna hrana gre najbolj v promet pri zadovoljevanju slovenskih apetitov, potem ti bo jasna značilna balkanska kulinarika. A so to kranjske klobase in potica? Figo, to so čevapčiči, pleskavice, ražnjiči, ajvar, kebabi, bureki… 😉 A vrtimo samo slovensko narodnozabavno glasbo na radijskih postajah? Figo, čutiti je močan vpliv predvsem hrvaških popevk in tudi popularnost bendov iz Bosne in Srbije….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja,že, ampak to še ni kultura!

Vesel oče

Ki rad je bavarske jedi:

https://www.google.com/search?safe=off&rlz=1C1HLDY_slSI716SI716&q=schweinshaxen&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiyseG8_o7jAhXwwosKHVTHC4YQsAR6BAgFEAE

Dokler smo bili pritepenci iz ruskih step, je bilo vse v redu. Ko pa se odkrije, da smo avtohtoni že kakih 20 000 let, je treba hitro udarit po Slovencu. Toliko stockholmskega sindroma kot ga ima ta narod, ga nima noben. Tistih 1000 let, se krepko pozna na naši psihi. Vsi so več vredni od nas. Takorekoč je sramota biti Slovnec. To se jasno vidi na tem forumu.
Vsak narod je avtohton na svojem ozemlju, kar dokazuje genetika, in vsak narod dobi primesi od drugje. Isto je s Slovenci, a zaradi tujih dodatkov to ne pomeni, da nismo avtohtoni.

A niso slovani prišli na “naše” območje v 5. in 6. stoletju? Pol bo to mal manj kot pa 20 000 let

A niso slovani prišli na “naše” območje v 5. in 6. stoletju? Pol bo to mal manj kot pa 20 000 let
[/quote]

To je zakrpatska teorija, pravljica, ki se je komot vrže na smetišče zgodovine. Genetske raziskave prikazujeja drugačno sliko.

Slovenke, srbkinje, bosanke pa vsa vmesna kložnja so posiljevale nemške vojake, misliš rečt.

Ugani, kakšna hrana gre najbolj v promet pri zadovoljevanju slovenskih apetitov, potem ti bo jasna značilna balkanska kulinarika. A so to kranjske klobase in potica? Figo, to so čevapčiči, pleskavice, ražnjiči, ajvar, kebabi, bureki… 😉 A vrtimo samo slovensko narodnozabavno glasbo na radijskih postajah? Figo, čutiti je močan vpliv predvsem hrvaških popevk in tudi popularnost bendov iz Bosne in Srbije….
[/quote]

To je zarad marksistov ki vsiljujejo sebi sorodno kulturo.

Poglej Šarca v obraz pa poslušaj kak ne zna govorit pa upam da maš oči, da v tem vidiš Veliko Srbijo. Pol se pa spomni, da tip ni bil niti malo izvoljen na mesto predsednika vlade, pa najdeš kontrolirano opozicijo, tovariša Janšo. To so vse marksisti. Uničujejo nas že 80 let. Najbolj nesposobni nepismeni okupatorji kjerkoli.

Sami veste da niste lih dobrodošli pa da vam nikol ne bo ratal genocid, jaz ne vem zakaj se tolko trudite. Nič ne morte pridobit. Nikol neboš srečen tu. Čisto brezveze gušiš. Samo odplaknil te bo čas ko drisko.

To je na trdo katoliški narod ki je šel v jarke ko vietnamci.

Slovenci smo mešančki.

Si vis pacem, para bellum.

To je zarad marksistov ki vsiljujejo sebi sorodno kulturo.

Poglej Šarca v obraz pa poslušaj kak ne zna govorit pa upam da maš oči, da v tem vidiš Veliko Srbijo. Pol se pa spomni, da tip ni bil niti malo izvoljen na mesto predsednika vlade, pa najdeš kontrolirano opozicijo, tovariša Janšo. To so vse marksisti. Uničujejo nas že 80 let. Najbolj nesposobni nepismeni okupatorji kjerkoli.

Sami veste da niste lih dobrodošli pa da vam nikol ne bo ratal genocid, jaz ne vem zakaj se tolko trudite. Nič ne morte pridobit. Nikol neboš srečen tu. Čisto brezveze gušiš. Samo odplaknil te bo čas ko drisko.

To je na trdo katoliški narod ki je šel v jarke ko vietnamci.
[/quote]

Za zelo majhen srednjeevropski kontinentalen narod, obkrožen z velikimi nacijami, je logična posledica – mešanje!

DNA
https://pastebin.com/FDaCQXxc

Eastern European: 1920(2) – 1950(1)
French & German : 1800(6) – 1860(4)
Greek & Balkan : 1740(8) – 1830(5)
Italian : 1710(8+) – 1830(5)
Scandinavian : 1710(8+) – 1800(6)
British & Irish : 1710(8+) – 1800(6)

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vaš link

Še malo, pa bomo podobni perzijcem, vključno s celo Evropo, ker je več ali manj samo incest tam doli, ki ne nenormalno hitro množi. Nori so podatki o genski enakosti pri ekspanziji prebivalstva zadnjih 50 let, če greš gledati doli na jug države. Bolj, če jih noben ne vidi.

Še malo, pa bomo podobni perzijcem, vključno s celo Evropo, ker je več ali manj samo incest tam doli, ki ne nenormalno hitro množi. Nori so podatki o genski enakosti pri ekspanziji prebivalstva zadnjih 50 let, če greš gledati doli na jug države. Bolj, če jih noben ne vidi.
[/quote]

Zato ker imajo dovoljene poroke med sestričnami in bratranci.

Saj se bodo sami izločili iz genetskega bazena.

Si vis pacem, para bellum.

Zato ker imajo dovoljene poroke med sestričnami in bratranci.

Saj se bodo sami izločili iz genetskega bazena.
[/quote]

Res je, ampak za kaksno ceno. Oglej si ta dokumentarec.

Vaš link

Dovoljeno gor ali dol, kako so sploh lahko nekomu spolno privlačni sorodniki, mi sploh ni jasno.

Slovenci smo d best (nismo ne podalpski Hrvati, niti bećki konjušari)

New Report

Close