Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci pozor, redarji na hrvaškem pobirajo brisače, blazine in ležalnike na plažah!

Slovenci pozor, redarji na hrvaškem pobirajo brisače, blazine in ležalnike na plažah!

To ti tudi jaz potrdim. V Slo je par m od obale javni prostor po zakonu in privatne plaže ne moreš imeti.
Oz. da se popravim – lahko imaš tudi ograjeno, dokler ne bo šlo to komu toliko v nos, da pokliče policijo oz. inšpektorje. Potem pa sledi lahko sodna bitka – a dokler ne bo spremenjen zakon, je rezultat znan. Zavlačuje se pa seveda vedno lahko.
[/quote]

Na, zdaj jo boš pa spet na obrate spravil….. Ta revca ga v vsaki temi “tera do konca” :-))))
[/quote]

Ja, saj. Zdaj čakam povabilo na ogled.

Z največjim veseljem.
[/quote]

Jaz pa niti slučajno nisem tako neumna, da bi si zastrupljala pljuča.
[/quote]

Nobene potrebe, če se takole cmariš.

Jaz pa niti slučajno nisem tako neumna, da bi si zastrupljala pljuča.
[/quote]

Nobene potrebe, če se takole cmariš.
[/quote]

dobra :)))


V teh dneh nimam plana biti na slovenski obali.

Nisem nikjer napisala, da si lažnivka, ampak, da je zagraditev obale po zakonu nedovoljena.
[/quote]

Ok, če bi sprejela vabilo, bi se lahko prepričala, da je vse črno na belem. Če nočeš, pač nič.
Uživaj!
[/quote]

Pa kje hudiča naj te obišče?
Nisi napisala na kateri kliniki si zaprta in če so dovoljeni obiski!
Potrebuje več informacij.

Hm….kaj je to “bluzit”?? Jaz govorim slovensko, pa ti??
Sploh ne mislim debatirat na tvojem nivoju, ker očitno ti veš bolje od mene kaj sem kupila in kaj ne 😛
Vem, da te boli kot večino Slovencev ampak jaz nisem kriva za tvojo bedo. In ne, ne moreš zaiti na MOJO plažo, imam kar lepo ograjeno. Če boš preskočila ograjo, je pa to kaznivo dejanje in veš kaj sledi. Aja, skrivna pa ni, mi ni treba nič skrivat, sem drago plačala.
Aja, kaj je pa to “lapat” ???
[/quote]

Ne. Pač ne.

Za*ukala si svojo zgodbico tam, kjer si naložila, da imaš vikend na slovenski obali. Za kjerkoli drugje bi me še lahko nategnila, ker pač nisem ekspert za hrvaško zakonodajo. Slovensko obalo pa poznam kot lasten žep in tu ograjene plaže ni.
[/quote]

verjetno tisti kamni zloženi v krog že štejejo za “lastno, ograjeno plažo” 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

želim si, da bi enako postopali redarji v naših toplicah; prav zmrazi te ko vidiš horde nekulturnih Ljubljančanov, gorenjcev ter Koprčanov, kako si zjutraj na bazenu razprostrejo brisače potem pa zasedeni ležalniki samevajo cel dan folk pa spi v hotelski sobi; gorenjce še bi nekako razumel, verjetno si jih sušijo na ležalnikih, Ljubljančani , oni so zgolj arogantni in zabiti , žal

Ah dragi moji, pojdite nekam daleč, pa vsega tega ne boste videli. Trenutno dopustu jem na Tajskem, nobene gneče ni na plaži, pa v morju, ob bazenih……, brisače za plažo menjajo 2x na dan. So prijazni, ustrežljivi. Cene za hrano in pijačo se gibajo tam od 30 bratov dalje, menjava eur, bati 38,50 torej jemo in pijemo za drobiž, le v letalo sedež in si tu v raju. Pridite!

Popolnoma pravilno! Tu ni govora o kakšni kraji! Ljudje so dneve in dneve puščali čez noč svoje stvari na plaži in tako okupirali “svoj plac”.. Plaža je javen prostor! Dogajalo se je in ne poredko, da so samevale brisače in ležalke v najlepši senci tja do enajstih dopoldne in še dlje, ljudje z majhnimi otroki bi se do takrat že stokrat nakopali. Kdor hoče dober prostor v senci, naj zjutraj prej vstane! Čisto prav so naredili, da so egoistom brez primere stopili na prste. Skrajni čas, da so naredili red.

Smeti, ki ostanejo od prejšnjega dne ali ponočevanja je treba pospravit.

New Report

Close