Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenci,ki nočejo odpreti oči

Slovenci,ki nočejo odpreti oči

Slovenci so narod,ki je podlegel zvijači, kot mnogi drugi narodi po svetu.

Vem, da težko berete tisto o čemer dnevno sploh ne razmišljate.

To pa je seveda ključno za zvijačo, da se lahko odvije nad narodom.

Narod, ki ne misli je narod brez prihodnosti.

———————————————————–

.

.

.

.

.

Republika Slovenija, kot matična korporacija, glavno podjetje, ki regulira vsa podjetja v njej in pod njo je glavni akter in odločevalec podrejenih podjetij.

Kot glavna korporacija si lasti odločanje o obstoju drugih podjetij znotraj nje. Če kdo želi imeti podjetje v Republiki Sloveniji mu mora najprej to dovoliti matična korporacija Republika Slovenija.

Če ima podjetje dovoljenje, da posluje ob enem tudi postane dolžnik matični korporaciji RS. Takšno podjetje je dolžno plačati davke glavni korporaciji (Republika Slovenija).

Preprosto zato, ker podjetje, ki je bilo ustanovljeno v RS deluje na prostoru RS. RS mu omogoča poslovanje.

——————————————-

.

.

.

.

.

.

.

Narod, ki pa je lastnik dežele Slovenija je tako tisti, ki dopušča, da Republika Slovenija, kot korporacija in glavna korporacija deluje na njegovem področju, saj se tudi Republika Slovenija poziva na deželo in kraje v njej in si s tem daje naslov, piše naslov, kraj svojega delovanja ter tudi od kod do kod sega njeno poslovanje.

Vendar s tem, ko se izvaja zvijača nad narodom, narod, ki si lasti področje in deželo na katero se poziva RS ne prejema davkov od nje.

Če RS, kot glavna korporacija za dovoljenje korporacijam pod njo za poslovanje na svojem teritoriju zahteva plačilo od njih pa narod ne zahteva plačilo za uporabnino teritorija od RS.

 

Tako se dogaja, da podjetja, ki so na teritoriju RS njej plačujejo deleže od svojega profita, RS pa ne plačuje deleža od svojega profita narodu za uporabo narodnega teritorija za svoje poslovanje.

ZBUDITE SE

 

Noben narod na splošno ne misli.

Par procentov jih misli, vse ostalo pa sledi kot zabita čreda, nekim javnim mnenjem in medijem.

A potem naj naredimo vsi samomor, da ne bomo več v tej korporaciji Republiki Sloveniji?
On a dark desert highwayCool wind in my hairWarm smell of colitasRising up through the airUp ahead in the distanceI saw a shimmering lightMy head grew heavy and my sight grew dimI had to stop for the night
There she stood in the doorwayI heard the mission bellAnd I was thinking to myself“This could be Heaven or this could be Hell”Then she lit up a candleAnd she showed me the wayThere were voices down the corridorI thought I heard them say
Welcome to the Hotel CaliforniaSuch a lovely place (such a lovely place)Such a lovely facePlenty of room at the Hotel CaliforniaAny time of year (any time of year)You can find it here
Her mind is Tiffany-twistedShe got the Mercedes BenzShe got a lot of pretty, pretty boysThat she calls friendsHow they dance in the courtyardSweet summer sweatSome dance to rememberSome dance to forget
So I called up the Captain“Please bring me my wine”He said, ‘We haven’t had that spirit hereSince 1969″And still those voices are calling from far awayWake you up in the middle of the nightJust to hear them say
Welcome to the Hotel CaliforniaSuch a lovely place (such a lovely place)Such a lovely faceThey livin’ it up at the Hotel CaliforniaWhat a nice surprise (what a nice surprise)Bring your alibis
Mirrors on the ceilingThe pink champagne on iceAnd she said, ‘We are all just prisoners hereOf our own device”And in the master’s chambersThey gathered for the feastThey stab it with their steely knivesBut they just can’t kill the beast
Last thing I remember, I wasRunning for the doorI had to find the passage backTo the place I was before“Relax, ” said the night man“We are programmed to receive
You can check out any time you like
but you can never leave”

Seveda Republika Slovenija plačuje narodu.

Plačuje celotni javni in državni upravi. Tega je  veliko. Ostali so itak izmečki, poldržavljani.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5230, 04.12.2022 ob 13:37

Seveda Republika Slovenija plačuje narodu.

Plačuje celotni javni in državni upravi. Tega je  veliko. Ostali so itak izmečki, poldržavljani.

Republika Slovenija ne plačuje narodu , tako, da ne zavajaj trol.

Narod plačuje njej s tem, ko se narod ne zaveda, da je preslikan v njeno poslovanje skozi status državljana.

Ja, in kaj potem, če je to tako? Kakšno ureditev pa ti predlagaš, ko si tako prebujen?

Pustite mejl. Rezultati vidni zgoraj.

Socialko “korporacije Slovenije” pa z veseljem prejemaš. To ti ni odveč.

Naj vam nekaj malega pojasnim:

Večina ljudi pravi, da je država njihova. Ta država, ki pravijo, da je njihova naj bi bila po njihovem dojemanju Republika Slovenija.

Vendar večina njih nikoli ni razmišljala kaj dosti več od tega, kot to.

Ko ste, kot državljan zaposleni v eni izmed podjetij registriranih v RS ste tako tudi vi del poslovnih subjektov v njej. Kar pomeni, da podjetje v katerem ste zaposleni je primorano plačati davek od profita, zaslužka Republiki Sloveniji, prav tako pa vi, kot zaposleni. Kar je pošteno in pravično.

Vendar pa se glede na dojemanje čigava je država in kot je opisano zgoraj zgodi kasneje nekaj nelogičnega in sicer to, da pa državljani, ki si solastijo državo po njihovem verovanju ne prejmejo del profita od glavnega podjetja, ki pa je Republika Slovenija.

Ponovno preveč zapleteno?

Še enkrat:

Podjetje, ki je v Republiki Sloveniji in ima dovoljenje poslovati je dolžno del svojega dobička plačati, RS. Tisti, ki so zaposleni v podjetju pa tudi, saj so izpod tako, RS, kot podjetja v katerem so zaposleni. Vendar pa so v primeru, da so oni lastniki države ob enem tudi solastniki glavnega podjetja pod katerim vsa podjetja delujejo in tudi to podjetje ima profit. Tako bi morali po pravičnosti dobiti vsi solastniki sorazmerni delež profita od glavnega podjetja, kot ga prejemajo tudi vsi solastniki podjetij,ki delujejo na področju podjetja Republike Slovenije.

Republika Slovenija, kot podjetje ima namreč vsako leto profit. Ta profit naj bi bil tudi last solastnikov ali lastnika podjetja. Torej, komu se razdeli ta profit, kdo je lastnik?

Če narod ni lastnik podjetja Republika Slovenija, saj ne dobi solastniškega deleža profita na svoj bančni račun, kdo torej je resnični lastnik? Če pa je narod resnični lastnik tega omenjenega podjetja, kje je torej njegov vsakoletni profit iz poslovanja njegovega podjetja?

ZBUDITE SE

 

Ta profit, oziroma davki, ki jo plačujejo podjetja, bi naj ljudje dobili v obliki javnih storitev in državnih pomoči.

Pa o tem smo že debatirali, pa še vedno ne razumeš.

Ljudje ne dobijo profita direkt v žep, ampak posredno. Koliko dobijo, pa je odvisno od oblasti in koliko tega oblast sama zase pokrade.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Profesor Darwin, 04.12.2022 ob 14:00

Naj vam nekaj malega pojasnim:

Večina ljudi pravi, da je država njihova. Ta država, ki pravijo, da je njihova naj bi bila po njihovem dojemanju Republika Slovenija.

Vendar večina njih nikoli ni razmišljala kaj dosti več od tega, kot to.

Ko ste, kot državljan zaposleni v eni izmed podjetij registriranih v RS ste tako tudi vi del poslovnih subjektov v njej. Kar pomeni, da podjetje v katerem ste zaposleni je primorano plačati davek od profita, zaslužka Republiki Sloveniji, prav tako pa vi, kot zaposleni. Kar je pošteno in pravično.

Vendar pa se glede na dojemanje čigava je država in kot je opisano zgoraj zgodi kasneje nekaj nelogičnega in sicer to, da pa državljani, ki si solastijo državo po njihovem verovanju ne prejmejo del profita od glavnega podjetja, ki pa je Republika Slovenija.

Ponovno preveč zapleteno?

Še enkrat:

Podjetje, ki je v Republiki Sloveniji in ima dovoljenje poslovati je dolžno del svojega dobička plačati, RS. Tisti, ki so zaposleni v podjetju pa tudi, saj so izpod tako, RS, kot podjetja v katerem so zaposleni. Vendar pa so v primeru, da so oni lastniki države ob enem tudi solastniki glavnega podjetja pod katerim vsa podjetja delujejo in tudi to podjetje ima profit. Tako bi morali po pravičnosti dobiti vsi solastniki sorazmerni delež profita od glavnega podjetja, kot ga prejemajo tudi vsi solastniki podjetij,ki delujejo na področju podjetja Republike Slovenije.

Republika Slovenija, kot podjetje ima namreč vsako leto profit. Ta profit naj bi bil tudi last solastnikov ali lastnika podjetja. Torej, komu se razdeli ta profit, kdo je lastnik?

Če narod ni lastnik podjetja Republika Slovenija, saj ne dobi solastniškega deleža profita na svoj bančni račun, kdo torej je resnični lastnik? Če pa je narod resnični lastnik tega omenjenega podjetja, kje je torej njegov vsakoletni profit iz poslovanja njegovega podjetja?

ZBUDITE SE

 

Razmišljaš komunistično. Pač ustvari socialno podjetje, pa določi delež plače in delež letnega dobička med zaposlene.

Ustanovi zadrugo. Premakni se kaj.

Napiši rešitve, ne problema. O problemu si že milijonkrat pisal.

A po tvoje naj bi vladala anarhija? Ukinemo vsa ministrstva, predsednika itn.?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 04.12.2022 ob 14:05

Razmišljaš komunistično. Pač ustvari socialno podjetje, pa določi delež plače in delež letnega dobička med zaposlene.

Ustanovi zadrugo. Premakni se kaj.

Napiši rešitve, ne problema. O problemu si že milijonkrat pisal.

A po tvoje naj bi vladala anarhija? Ukinemo vsa ministrstva, predsednika itn.?

 

 

trol odidi iz teme please

Nekje sem enkrat bral, da je družbena hierarhija zgrajena na osnovi psihopatije.

Kaj imajo veze davki, dobički in kdo komu kaj plačuje? A niso denar samo neke naprintane številke brez kritja? Če plačuješ z naprintanimi ciframi brez podlage, plačuješ torej z ničem. Če plačuješ nič, potem nisi nič oškodovan.

Naslov veliko pove

Zakaj bi bila trol.

Vedno te sprašujem po rešitvi, še celo dajem predloge, ti mi pa rečeš trill in jutri bo nova tema na isto temo.

Mal si že kot Šnelca.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 04.12.2022 ob 16:46

Zakaj bi bila trol.

Vedno te sprašujem po rešitvi, še celo dajem predloge, ti mi pa rečeš trill in jutri bo nova tema na isto temo.

Mal si že kot Šnelca.

V komentarjih se odzivaš s traparijami, kar pomeni, da se kažeš, kot trap ob enem pa to velja za trolanje.

Ne vidim smisla, da bi se s trapom pogovarjal zdravo razumsko. Saj to preprosto ni mogoče.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Profesor Darwin, 04.12.2022 ob 17:01

V komentarjih se odzivaš s traparijami, kar pomeni, da se kažeš, kot trap ob enem pa to velja za trolanje.

Ne vidim smisla, da bi se s trapom pogovarjal zdravo razumsko. Saj to preprosto ni mogoče.

 

Ok, prebrala sem tvojo objavo. In o čem bi morala zdaj razmišljat? O vstopu v politiko?

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 04.12.2022 ob 17:58

Ok, prebrala sem tvojo objavo. In o čem bi morala zdaj razmišljat? O vstopu v politiko?

Ti lahko razmišljaš o čemer hočeš.

Za narod pa bi bilo dobro,da bi razmislil o tem kakšna zvijača se odvija na njegovi zemlji in kako to zemljo in vse kar je na njej vključno z njim nekdo črpa v lastno korist in ne narodovo. Na kako pritlehen in ogaben način tako narodu krade pa se narod tega ne zaveda. Narod sestavljajo posamezniki in ko se narodu krade se krade posameznikom. Narod ni en človek ampak ga sestavlja več ljudi. Ker sem sam človek in s tem posameznik, eden izmed naroda pa je moja DOLŽNOST po vesti, da narodu odkrivam zločin, ki se izvaja nad njim. Če sem jaz tisti, ki opazi me moja vest terja, da jaz opozorim ali opozarjam. Prav tako, kot si želim ali bi si posameznik želel, da je narod složen in skrbi za posameznikovo dobro in mu je mar zanj tako, kot za skupno narodovo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
Profesor Darwin, 04.12.2022 ob 18:32

Ti lahko razmišljaš o čemer hočeš.

Za narod pa bi bilo dobro,da bi razmislil o tem kakšna zvijača se odvija na njegovi zemlji in kako to zemljo in vse kar je na njej vključno z njim nekdo črpa v lastno korist in ne narodovo. Na kako pritlehen in ogaben način tako narodu krade pa se narod tega ne zaveda. Narod sestavljajo posamezniki in ko se narodu krade se krade posameznikom. Narod ni en človek ampak ga sestavlja več ljudi. Ker sem sam človek in s tem posameznik, eden izmed naroda pa je moja DOLŽNOST po vesti, da narodu odkrivam zločin, ki se izvaja nad njim. Če sem jaz tisti, ki opazi me moja vest terja, da jaz opozorim ali opozarjam. Prav tako, kot si želim ali bi si posameznik želel, da je narod složen in skrbi za posameznikovo dobro in mu je mar zanj tako, kot za skupno narodovo dobro.

In kaj naj? Dam jutri odpoved? Odprem svoj firmo in začnem še jaz krast? Trenutno pač nimam 7.500 € na lagerju.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 04.12.2022 ob 18:34

In kaj naj? Dam jutri odpoved? Odprem svoj firmo in začnem še jaz krast? Trenutno pač nimam 7.500 € na lagerju.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 04.12.2022. ob 16:46

Zakaj bi bila trol.

Vedno te sprašujem po rešitvi, še celo dajem predloge, ti mi pa rečeš trill in jutri bo nova tema na isto temo.

Mal si že kot Šnelca.

V komentarjih se odzivaš s traparijami, kar pomeni, da se kažeš, kot trap ob enem pa to velja za trolanje.

Ne vidim smisla, da bi se s trapom pogovarjal zdravo razumsko. Saj to preprosto ni mogoče.

Odgovor na objavo uporabnika
Profesor Darwin, 04.12.2022 ob 13:40

Republika Slovenija ne plačuje narodu , tako, da ne zavajaj trol.

Narod plačuje njej s tem, ko se narod ne zaveda, da je preslikan v njeno poslovanje skozi status državljana.

Obstaja pol naroda, ki od države dobi več, kot državi plača

in druge zaničevane pol naroda, ki vse to časti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5230, 05.12.2022 ob 13:25

Obstaja pol naroda, ki od države dobi več, kot državi plača

in druge zaničevane pol naroda, ki vse to časti.

Da bi se pa ti kdaj vprašalo, da mogoče le svoje kar mu že tako pripada nazaj dobi ti pa ne pade na pamet kajne?

RS naj bi bila inkorporirana leta 1994 ,kar pomeni, da od tistega leta vsekakor posluje,kot poslovni subjekt.

Pa se vprašaj , koliko dobička je v teh letih skupno že imela in koliko bi bila dolžna državljanom, če bi jim poplačala sorazmerni delež. Seveda bi bilo to morda komplicirano izvedeti ali pa tudi ne. Vsekakor pa, ČE ljudje smatrajo, da je država njihova in jim je tako rečeno bi se lahko v zdravem razumu povprašali,  kje je njihov delež dobičkov največje korporacije v njihovi deželi katere solastniki so.

 

Država – KORPORACIJA

Objavil/a matej rukav, dne 2021-01-30 ob 23:26:07

Država – KORPORACIJA

 

Država: Republika Slovenija

(stanje na 30.01.2021)

–       Ima teritorij, določen z državnimi mejami, ki mejijo z Italijo, Hrvaško, Madžarsko in Avstrijo

–       Površina: 20.271 km²

–       Glavno mesto: Ljubljana

–       Valuta: Euro (€)

–       Uradni jezik: Slovenščina

–       Ima svojo zastavo in grb

–       Ima svojo himno: Zdravljica

–       Politična ureditev: parlamentarna demokracija

–       Ima temeljni dokument: Ustava

–       Prebivalstvo: 2.094.060 (ocena 2019)

–       Ima predsednika republike: Borut Pahor

–       Članica mednarodnih organizacij: OZN, EU, NATO, STO, MSMIK…

 

 

Korporacija: REPUBLIKA SLOVENIJA

 

–       Podjetje: REPUBLIKA SLOVENIJA

–       D-U-N-S© številka: 67-294-9935 po UPIK® Rekord

–       Naslov: Gregorčičeva ulica 20, 1000 Ljubljana

–       Dejavnost: vladna industrija

–       Število zaposlenih: 617

 

Povzeto po https://www.bizi.si/REPUBLIKA-SLOVENIJA/ :

–       Dolgo ime PRS: REPUBLIKA SLOVENIJA

–       Naslov: Gregorčičeva ulica 20

–       Naselje: Ljubljana

–       Pošta: 1000 Ljubljana

–       Občina: Ljubljana

–       Upravna enota: Ljubljana

–       Matična številka: 5854814000

–       Davčna številka: 17659957

–       Davčni zavezanec: NE

–       Pravno organizacijska oblika: Republika Slovenija

–       Število zaposlenih: ni vpisa – 0

–       Registrski organ: Uprava RS za javna plačila

–       Datum vpisa: 19.9.1994

–       Vrsta lastnine: državna lastnina

–       Ustanovitelj: ni vpisan

–       Zakoniti zastopniki: zastopnik ni vpisan

–       Dejavnosti SKD: 084.110 – Splošna dejavnost javne uprave

 

Vir: https://www.bizi.si/REPUBLIKA-SLOVENIJA/

 

Vir:https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.republika_slovenija.6baa95b9de78bd9ba1588a23a727018e.html

 

Vir: https://www.leinumber.com/leicert/?lei=485100000LWQHIX4XX88

 

Vir: https://www.rodnazemlja.eu/single-post/gospod-predsednik-ali-ste-direktor-korporacije-republika-slovenija

 

Na podlagi ugotovljenih dejstev se torej pojavljajo naslednja vprašanja:

–       Državljani RS imajo svojo državo?

–       Kaj je država in kaj je korporacija – je to deljena administracija, se vodi dvojno knjigovodstvo?

–       Je predsednik države tako tudi direktor korporacije?

–    Kakšno je razmerje med državo in korporacijo in kakšno vlogo imajo v tem državljani, kako to na njih posledično vpliva?

–       Davkoplačevalci plačujejo davek državi ali korporaciji?

–       Gre javno premoženje v privatno?

–       Kakšni so interesi države in kakšni so interesi korporacije?

–       Je korporacija del države, deluje v imenu države?

–       Kakšno vlogo imajo tukaj državni organi – predsednik, vlada, ministrstva in drugi?

–       Nam vodijo/usmerjajo javni interesi, ali privatni/zasebni interesi?

–       Kdo odloča: državljani, država, banke, zasebni interesi, mednarodne organizacije?

–       So kakšne skrite pogodbe?

–       Je Republika Slovenija suverena država?

–       Kakšno vlogo ima jurisdikcija, je korporacija izven jurisdikcije, si piše svojo jurisdikcijo?

–       Je to legitimno, transparentno, zakonito?

–       Kdo ogovarja za morebitne škode, povzročene slovenskemu narodu, državljanu?

-Je bila javnost o tem obveščena, se jo je vprašalo za mnenje?

–   Obstajajo zasebni interesi, kateri preko KORPORACIJE črpajo javne finance, torej posledično tudi premoženje prebivalstva?

–     Je državljan svoboden ali (novodobni) suženj?

–     Glede na dejstvo da je naslov KORPORACIJE Gregorčičeva 20, 1000 Ljubljana (kjer je tudi sedež Generalnega sekreteriata Vlade Republike Slovenija), je posledično Vlada RS omenjena KORPORACIJA?

( https://publishwall.si/matej.rukav/post/580500/drzava-korporacija )

( https://forum.over.net/forum/tema/narod-ne-odpre-oci-in-se-med-seboj-za-cent-postrani-gleda-23023948/ )

New Report

Close