Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija ima talent

Slovenija ima talent

Lllejte, SIT ima iigrače.

Vsak sit je za njih izziv, zakaj? Ni dovolj kandidatov. Zapolnijo z raznoraznimi skupinami, klubi, društvi…povabijo, ker so npr. zanimivi, tako malo za popestritev, poglejte si violinistko, je kar en svoj program naredila malo po nareku, kaj ona potrebuje sit, dejte ga no. Vse skup otročje.

A ni že leni zmagal Luka Sešek. Pa kaj bo letos spet on največji talent.
To je noro.

ocitno smo ze vse talente v sloveniji prezvekali, tak da je cas za nov krog – in sesek je spet na vrsti. V naslenji oddaji bo lina kurduzovic, cez tri tedne pa bojo dunkin devils, maja keuc, iac palma itd itd itd.. in krog bo sklenjen ;))))

Ja kar Kmetijo poglej..sami znani obrazi, ki so že bili po barih, kmetijah ali survivorjih…. Premalo nas je kot kaže…

In zakva tale Pop že vnaprej pove, da bodo tazlati knofi? A ne bi pol še zmagovalca povedal?

Jože Kralj bi mogu prit na talente spet, bi blo vsaj mal zanimivo :))

Meni je delovalo zelo žalostno, da se je prišel pokazati ubogi človek brez zob, kako on je pikantni čili.
Tako žalostno je bilo, da se človek prav vpraša, kje so meje okusa.
Ali ni nobene avdicije ali izbora izmed prijavljenih.

On me pa spominja na kakšnega brezposelnega, ki prosi in prosi, da bi ga sprejeli na delo, a ga vedno zbova zavrnejo.
Mar ni to žalostno ?


človek se že deset let lajha po vseh možnih reality šovih. še na ljubezen po domače je bil in je prvi letel

Le zakaj moraj vsi peti v tujem jeziku, posnemati pevce iz tujine, to za moje pojme ni noben talent.
Če še tako lepo pojejo, je izgovarjava daleč od pravilne.

Zame je zadeva izgubila ves smisel tistega trenutka, ko se jim tudi skrivati ni več dalo, da talente “nanovačijo” iz kroga svojih poznanstev, učencev, sodelavcev ipd. Če je bilo to v prvih sezonah še nekako skrito in si mislil, da se ljudje dejansko sami prijavljajo, zdaj povsem odkrito nastopajo učenci od ene in druge, da ne bi pozabili sorodstva (Raayeva sestrica v prejšnji sezoni). To seveda grozno zamaje vidik objektivnosti celega glasovanja.

New Report

Close