Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenija ima talent- negledljivo

Slovenija ima talent- negledljivo

Sem gledala prejšnjo nedeljo. Pa to je v dejanskem času popolnoma negledljivo. 45 min oddaje in ura in 15 min reklam.

Danes ne bom gledala, mogoče jutri ogled nazaj s prevrtevanjem reklam.

Jaz gledam za nazaj. Prevrtim si reklame in oddajo si ogledam v piclih 15 minutah…brez reklam in brezveznikov.

Negledljivo, tako kot vrazje dolgocasne  gospodinje.

Ne gledam, se pa spomnim iz preteklih sezon, da Klašnja ni prav besedno spretna, zato ne vem, kako so jo lahko izbrali za žirantko.

Komplet žirija je kar nekaj.

Iz sezone v sezono slabše z nekaj redkimi izjemami, ki so zares talenti. Ne mislim samo natreniran šov, al pa neke pjevalke. Super mi je bila super deklica iz rejniške družine, ki je sama naštudirala in izvedla odličen nastoo. Slabo mi je, ko poslušam nosljato petje ala Vovk, pa še kar nekaj odličnih je bili.

Občasno so komentatorji žaljivi in pogosto pristranski.

Talentov je že zdavnaj zmanjkalo.  Ne letos, že pred nekaj sezonami.

Tako kot je zmanjkalo kandidatov za Ljubezen na deželi.  In kandidatov za Kmetijo.

 

Povsod se ponavljajo neke stare face, ki se šlepajo iz šova v šov, no, na Talentih še to ne, ne vem iz katerih šolskih telovadnic in FB profilov poberejo te netalentirane osebke, ki guncajo afne pred kamero.

 

Tudi danes katastrofa. Kaj en Žigan dela. Mori bi biti res amaterski talenti, ne pa ljudje, ki so se že nekaj udejstvovali. Pa npr. Od Nuše sin. Se malo pa bo še Pahor prišel, ker ne bo več predsednik bil.

Harfistka in pevka sta bili poslušljivi in gledljivi, ostali, o maj got bi rekla vnukica.

Ne vem o čem govoriš, ampak ni pomembno.  Najbrž opisuješ današnjo oddajo Talentov.

 

 

Fant iz Srbije fenomen- svetovni. Pa zlati gumb Marjetke in harfistki.

Odgovor na objavo uporabnika
Vassa, 24.10.2021 ob 22:23

Fant iz Srbije fenomen- svetovni. Pa zlati gumb Marjetke in harfistki.

Marko iz Srbije je po moje favorit tudi na finalu, uni dve harfistki sta okej, in zelo dober je tisti free raper ali kaj že. Takole repat na naključne besede je zelo zelo težko. Vse pohvale.

Sem pa gledala za nazaj, brez reklam in ostalih bedarij. Vse skupaj 20 min. Tako se da.

Včasih gledam, ampak za nazaj, preskočim reklame in v večini tudi komentarje žirantov.

Talente, če se jih gleda, se jih gleda za nazaj. Dobre pol ure za nazaj, da preskakuješ oglase. Če ti je oddaja negledljiva, je pa enostavno ne gledaš.

Kako enostavne rešitve, brez slabe volje in kazanja mišic za ekranom.

ma dejansko, da gre človeku na bruhanje.

Ne vem kako je lahko Marjetka žirantka, če pa poje kot ena tropska papiga. Pa je kao pevka al kaj? In ona bi ocenjevala pevce in jim dajala NE.

Odgovor na objavo uporabnika
ojojjj, 24.10.2021 ob 18:08

Sem gledala prejšnjo nedeljo. Pa to je v dejanskem času popolnoma negledljivo. 45 min oddaje in ura in 15 min reklam.

Danes ne bom gledala, mogoče jutri ogled nazaj s prevrtevanjem reklam.

NEvem kaj ste tolk preseneceni? Od kdaj je pa taka šund oddaja veljala za kvalitetno in reprezentativno? Instant shovi za nedeljski vecer, kjer se kazejo ” biseri”, ki bi radi na brzino zasluzl. Ko jim zal enkrat uspe, se pojavijo v vseh ostalih bv oddajah in se selijo iz tv na vsako vasko procesijo, vi pa jih z buljenjem placujete. Ker je tega tolk, imas obcutek, da Slovenija polna samih samooklicamih talentov, v resnici pa gre za en sam kič.

Tezko še danes najdes kaksno res gledljivo oddajo ali film. Grem rajs ven ali preberem kaksno knjigo.

Tisti Marko iz Srbije je bil TOP!

Slovenci smo se pa očitno že izpeli….

Mene so izgubili takoj, ko so začeli propagirati LGBT. Ker tip ni mel pojma o petju, samo preoblekel se je. Zalti gumb my ass, od takrat ne gledam, ker je brezveze.

Jaz gledam Supertalent na hrvaški tv, miljonkrat bolje!

Boljši talenti in žirija!

Gledam za nazaj, ker so tam tudi reklame dolge za popppp…t

Odgovor na objavo uporabnika
ni več zanimivo, 24.10.2021 ob 20:24

Talentov je že zdavnaj zmanjkalo.  Ne letos, že pred nekaj sezonami.

Tako kot je zmanjkalo kandidatov za Ljubezen na deželi.  In kandidatov za Kmetijo.

 

Povsod se ponavljajo neke stare face, ki se šlepajo iz šova v šov, no, na Talentih še to ne, ne vem iz katerih šolskih telovadnic in FB profilov poberejo te netalentirane osebke, ki guncajo afne pred kamero.

 

NO ja, glede “šlepanja” kandidatov v šov -primer Ljubezen po domače – domžalčanka Danica, ki je bila že v prejšnjem šovu: šlo  je za usmiljenje, ker verjetno Franci ni prejel nobenega pisma, pa so se dogovorili, da bo tale šla noter, posnela nekaj kadrov z njim in malo denarja še potegnila za zraven -saj plačano igrajo.  Ker je pa res nehigienično, da bi si en tak toliko starejšo izbral, ko se vidi, da je dečko precej obupan….  Samo zobe si naj porihta poba, pa bo dobil sebi primerno dekle. Je res iskre, pošten, neizdelan, pozoren, nepokvarjen – POP TV plačajte mu protetiko, pa bo dobil punc, kolikor bo hotel.

Isto Joži Lesiček za Miroslava. Da se malo scenarij  zavede, da ni monotono, ker je gospa brez dlake na jeziku, pa je prišla na stara leta malo uživat v “šove”, pa šđe malo zaslužit za zraven. Je fasa stara, resnično.

 

Glede SLOTalentov: Klašnjeva se obnaša kot nepotešena najstnica. Z očmi dobesedno požira mladce,  se vidi, da je nepotešena, ji že iz oči ven gleda 🙂 ; včeraj unega mladega Srba,ki je prišel v Slovenijo in ki je sicer res odličon zapel  Princeov komad.

 

Bizi ala Bizovičar je pa še najbolj  iskren, spontan in direkt pove- je pač stand up komik.

Čakarmiš – odloči, kakor se mu tisti dan zahoče. Ker je  odločujoči odgovorni il padre te licenčne oddaje, ne samo žirant 🙂

Une gospodinje smo pa predelali že v drugih temah. Nehigiensko preseravanje sedaj in predvajanje tega v časih korone, ko mnogi izgubljajo službe, zapirajo podjetja, gien out of business, gospe se pa samo več ali manj nalivajo s šampanjčki in vinčkom – tako kot v vseh origninalnih drugih oddajah  – reklama za pijančevanje med takimi izpostavkljenimi “gospodinjami”; ki to sploh niso 🙂

New Report

Close