Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Slovenija prehitela Avstrijo – odprava ukrepov

Slovenija prehitela Avstrijo – odprava ukrepov

No vidite, zadnjič je Avstrija napovedala sproščanje skoraj vseh ukrepov, ampak šele 5.3.

Slovenija je pohitela ter ukrepe kar odpravila, pred Avstrijo.

Pa v Avstriji še ostane testiranje otrok, tudi po 5.3.

Kam pluje Avstrija s temi svojimi ukrepi? Zatirajo vse. Potem pa moraš cel teden čakat na magnetno resonanco. Na kakega kardiologa, nefrologa včasih celo 14 dni, ortopeda reci in piši tudi do 3 tedne. Ampak ukrepe pa še kar.

Levuharjem, to spet ne bo prav.

Pri nas se hitro bližajo volitve in je treba ljudem v rit zlest, čemu čudenje???

nova
Uredništvo priporoča

Odprl sem toplo vodo. Zakaj je voda pritekla topla?

Zakaj danes sije sonca?

Zakaj sem danes lahko šel na veliko potrebo?

Tako je odločila globoka država, nima Janša nič pri tem.

Meni je pa zabavno. POnavadi caplja Slovenija za Avstrijo. Tokrat pa Avstrija napovedala in Slovenija hop: pred njo :). Končno eno ukrepanje.

Zdej nam bo Janša še socialke zvišu

Odgovor na objavo uporabnika
Komunajzar šalabajzar, 22.02.2022 ob 08:49

Zdej nam bo Janša še socialke zvišu

Pa me samo to. Vam rdečuhom bo zvišal borčevske penzije.

jest cele dneve fajn devam na staršeusk čveku ampak se mi splača. ta rdečim se pa še pisat ne da

Volilni bonbončki se polnijo v malhi. Sprostitev skoraj vseh ukrepov, pa grelnii boni za  spomlad, socialni transferji gredo tudi gor, še plače naj gredo gor ob vseh podražitvah, pa bo predvolilna slika skoraj popolna.

Dajmo referendum, da bodo vsako leto volitve.

JANŠA bo povišal plače vsem, odpravil vse ukrepe v naslednjem tednu tudi v bolnicah ne bo treba več PCT- nikjer več, ker se bližajo volitve, bo vse obljubil-. Plače za zdravnike, med. sestre, učitelje, vsem v J razredu- VSEM BO OBLJUBIL VIŠJE PLAČE, ampak šele po 24. aprilu. Ko pa bo izvoljen (če bo) bo pa vse to požrl, ker itak ni denarja. Lejte ljudje, 40 milijard imamo dolga, 20 milijard je naredil JANŠA V ZADNJIH 2 LETIH!! Nafilav je vse fašistične bančne račune za nekaj let v naprej. Pozabite da bo kaj iz tega- JANŠA JE LAŽNIVEC!!

Eh, enkrat smo že bili na Euronews, no, Kacin je bil, ko smo prvi v Evropi slavili zmago nad virusom in odprli vse. Potem pa še prelet z letali. Pa zdaj spet, neverjetni smo.

Financiranje in naložbe

Pozdravljeni, sem gospod Marjan Tetičković, poslovnež. Strinjam se, da vam bom pomagal pri vseh vaših posojilih, financiranju in naložbah v znesku od 5.000 € do 10.000.000 € po stopnji 3 % na mesec in za obdobje od 1 do 30 let. prosim kontaktirajte me, če ste zainteresirani.E-pošta: [email protected]

WhatsApp: +38630762694

Viber: +38630762694

So v Avstriji že uvedli obvezno cepljenje? Od kdaj je to?

New Report

Close