Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Slovenija sterilni otok brez virusa sredi okužene Evrope

Slovenija sterilni otok brez virusa sredi okužene Evrope

Jaz se tudi počutim ogroženo in veliko ljudi, ki jih srečujem podobno.
Kateri mednarodni, tuj naslov je pravi?
Tudi sama bi rada vedela odgovor na to vprašanje.
[/quote]morda BBC,ali neki podobnega .

morda BBC,ali neki podobnega .
[/quote]

Dobra zamisel.
Ni pa vedno uspešna oz. navadno ni uspešna, ker se v takih primerih hiše obrnejo na kakšnega svojega lokalnega novinarskega sodelavca (iz Slovenije ali povezanega z interesi Slovenije).

Dobra zamisel.
Ni pa vedno uspešna oz. navadno ni uspešna, ker se v takih primerih hiše obrnejo na kakšnega svojega lokalnega novinarskega sodelavca (iz Slovenije ali povezanega z interesi Slovenije).
[/quote]

iz Slovenije ali povezanega z interesi Slovenije ,ki to seveda v tem primeru niso … ampak se razumemo


Baba hudičeva, ki že 14 dni histerizira in panicira tule gor, zdaj iz mojih besed razbere “strah”???
Pa to ne moreš verjet, kakšne nedojebane češplje to gnijejo po naši državi!!!!!

Pejd se ti pripravit in se izoliraj v sobo, zatesni vse razpoke, zapri vsa okna, potem pa si napelji cev iz avtomobilske izpušne cevi in GAVZNI ŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Viharni, saj vemo, da te je strah.. Ne paničari s svojim kopunjenjem, ker kikirikat ntako ali tako e moreš.

Kaj sta letela preko Istanbula (Turkish), Frankfurta (Lufthansa), Moskve (Aeroflota)…?
Kdo ve?
Predvidevam da je Turkish.
Vse najboljse tistim, ki so sedeli zraven njiju. Upam, da imajo vsaj imena ljudi, ki so nevede sedeli zraven da jih kontaktirajo če se bodo počutili slabo in testirajo tudi če so prišli le iz Istanbula.
[/quote]

Turčija je prekinila vse lete v Italijo.
Kaj sta Korošča danes priletela iz Istanbula?
Kaj sta Primorca, ki sta priletela pred dnevi iz Japonske in nista počakala posebnega leta rudi šla preko Istanbula?
Turkish pazi se Slovenije!

Viharni, saj vemo, da te je strah.. Ne paničari s svojim kopunjenjem, ker kikirikat ntako ali tako e moreš.
[/quote]

Zanimivo, da obtožujete Viharnega frustracij…..
1. Obtožba, da je komentar napisal nekdo, katerega sami določite, da ga je.
2. Odpiranje teme, ker se nek bebo počuti ogroženega, čeprav:
– ni nikogar v SLO, ki bi imel simptome, ki so značilni za bolezen in tudi med testiranimi ni nikogar z okužbo
– itak cele dneve visite v svojih luknjah in nimate možnosti za okužbo.

Kot bi bral Norotv, tam vsi krulite o drugih, medtem ko kuhate svoj drekasti golaž.

Dobra zamisel.
Ni pa vedno uspešna oz. navadno ni uspešna, ker se v takih primerih hiše obrnejo na kakšnega svojega lokalnega novinarskega sodelavca (iz Slovenije ali povezanega z interesi Slovenije).
[/quote]ja jih mora bit več in predstavit tudi to dilemo o našem novinarstvu,

Hja, 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencem gre kriminalec na jetra, vi, sendvičarji pa ste se v preteklem tednu s trolanjem o virusu tudi do konca zasrali, kaj ti jaz morem, če te zdaj boli?

Pa še enkrat, počakajmo 3 dni in bomo videli, kako se bo situacije lotil Veliki vodja.
[/quote]

Očitno je 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev preneumnih, da bi opazilo, da niso ostali nič boljši od velikega J. (Zakaj misliš, da mi IJJ predstavlja politika, ki bi ga volil, kaj šele da bi bil moj vodaj ali celo Vodja).
ZA novo vlado morajo najprej sploh oddati svoje glasove lažnjivi poslanci – ni nujno da bodo zares glaosovali za novo vladso.

Na forumih pa nismo trolali, ampak je šlo samo zato, da se vlada v trenutku ko bi se morala ni odzvala odločno in primerno, ampak so samo na hitro povedali, vse ok, nič bat in speezdili na vikend oddih oz. se ukvarjali sami s seboj (ali bo nova vlada ali nove volitve, kdo s kom in za koliko).

Viharni, saj vemo, da te je strah.. Ne paničari s svojim kopunjenjem, ker kikirikat ntako ali tako e moreš.
[/quote]

Dej, crkn že. Aj prov?

Je že v italijanski Gorici, še malo pa bo pri nas. Če ga bodo zaznali. 🙂

Virusa ni samo v najbolj nerazvitih državah Afrike, Južne Amerike in… Slovenije. Skratka, samo v državah tretjega sveta, kjer se jim gladko fučka za ljudi in njihove bolezni. V teh državah so ljudje že navajeni, da se morajo sami pobrigat zase, ker ne daj bože, da zbolijo, lahko samo crknejo, če nimajo dovolj močnega imunskega sistema, da jo odnesejo brez praske.

Ma je že!!!! Vsakodnevno slovenci dol, oni gor. Vsakodnevno!!! Nehajte že enkrat orgazmirat s temi napovedmi in grožnjami, da boste lahko bili potem pametni, da vi ste pa vedeli, da bo tako. Je že tu. Le da mi mislimo, da je gripa al pa viroza. In ni dvakrat za rečt, da smo ga prav mi italijanom prinesli s temi kazinoji, ki jih tudi poševnookci obiskujejo.


Prav imajo tisti, ki verjamemo, da ZAENKRAT nimamo okuženega ne vem kaj omenjaš zdravnike v tem segmentu, a misliš, da bi bili tiho če bi imeli okuženega v izolaciji, ne ga srat no.
Da provokatorji in paničarji že 14 dni iz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preverjenih virov kot so, baje, govori se, kolega mi je povedal trdijo, da imamo cel kup obolelih samo, da se to skriva, to bo za te ljudi kot češnja na torti, uspelo jim je oni so imeli prav, čeprav bo morda danes, jutri ali čez čas okužen morda 1-2 bo to njihova zmaga za katero so se trudili dobra dva tedna s širjenjem svoje resnice oz laži.
[/quote]
Ni logično, da nimamo okuženih. Glede na to, da smo poleg Italije in da lahko iz okuženega območja, karikirano povedano, pljuneš v Slovenijo. Poleg tega ste videli, da so Slovenci razkropljeni povsod po svetu, 6 na križarki na japonskem, 10 na križarki v Mehiki, 10 tu, 10 tam, koliko jih je potovalo v preteklih dneh po Aziji itd.
Še v Severni Koreji, ki je “hermetično zaprta”, imajo virus, samo mi ga nimamo.
Namesto, da bi se v začetni fazi, ko virus ni razširjen, trudili, da naredijo čim več testov, magari za brezveze, samo da se čim prej odkrije potencialno žarišče, prekine morebitno nekontrolirano širjenje, se oni na vse kriplje trudijo narediti čim manj testov. Meni je to neverjetno! Nerazumljivo!

A je mogoče, da ljudje dejansko verjamete, da so nad obupno reakcijo države zgroženi samo ljubitelji puklastega kriminalca, bodočega premierja? Jaz nikoli nisem volila za preprodajalca orožja, pa ne morem doumeti, da naša država ne dela ničesar, nima nobenega pravega načrta, ni mask, ni karanten, ničesar.

Če je že pred letom ali dvema slovenska vojska imela čevlje, ki so se odpirali po šivih v snegu na urjenju na snegu v tujini, pa zarjavela stara oprema po 30 let in več, veliko za na odpis ne pa sploh še za v uporabo marsikaj, ni zalog niti osnovnega sanitetnega materiala – potem se lahko res lahko vprašamo, kam je šel ves denar, kdo vse se je z njim okoristil tudi za vse to. Od osamosvojitve Slovenije je zarjavelo in spalo na lovorikah vse na teh področjih, popolnoma. Smo bosa in gola država, dobesedno. In za povrh uradno še brez okuženih s CO-VID19. Scearij za horror movie.

Edino kar bo res, virus ne bo izbiral ne med levimi in desnimi, bogatimi in revnimi, vplivnimi in osamljenim…
Držat moramo skupaj.

Prihaja svetovna recesija, ker so bile prekinjene dobavne verige in bo padla potrošnja prebivalstva zaradi panike in odpovedi javnih prireditev, vendar sem skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da bodo pri nas ponovno vsi krivili Janeza Janšo, za nastalo situacijo, v kolikor mu uspe sestaviti vlado.

Potem bodo spet vsi osredotočeni na očrnitev Janše, namesto da bi stopili skupaj, se povezali, zavzeli in bi izšli iz te krize prvi, s tem pa bi si tudi povrnili svetovni ugled.

Janša naj raje dobro pazi na svoje zdravje, tudi on spada že v rizično skupino starostnikov, ki jih virus najbolj prizadene.

Janšo pred virusi ščitijo trije tipi imunskih celic:
1. zamerljivost
2. zagrenjenost
3. sovražnost

Povezuje jih lipidna ovojnica maščevalnosti.

V Gorici prvi primer.

Podatki na Kitajskem sicer kažejo, da je smrtnost virusa okoli 3,6 odstotna.
Za primerjavo, smrtnost gripe je 0,1 odstotna.

spadamo vsi,eni pa ste naivni.

Janšo pred virusi ščitijo trije tipi imunskih celic:
1. zamerljivost
2. zagrenjenost
3. sovražnost

Povezuje jih lipidna ovojnica maščevalnosti.
[/quote]
Kratko in jedrnato 🙂


Meni se je kozlalo, ko je rekla, da bi ju najraje objela, za preostanek Slovenije, ki ni imela te sreče, da bi šla na križarjenje na Japonsko, pa ne delajo nič, nula, nizba!! Dva iz naftalina potegnjena šotora, NI mask, NI razkužil, kot da smo v Sudanu pred 1. sv. vojno, ne v Evropski uniji v 21 stoletju.
[/quote]
Pa saj smo še na slabšem kot v srednjem veku. Takrat vsaj NIJZ in tv niso imeli, da bi jim srali klamfe po glavi.
Kar smo dobili zaščitne opreme in tega ni bilo malo je pokradena s strani zdravstvene elite za lastno uporabo nekaj pa tudi za drag denar prodana prijateljem prijateljev.
Saj ste videli posnetke iz časa španske gripe. Navadne platnene ali bombažne maske, lahko si jih zašijemo in si jih tudi bomo morali, znotraj kos s 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} alkoholom prepojenega blaga za še popolnejšo notranjo dezinfekcijo pa 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vodka, dokler tudi te ne zmanjka.
Ta pobožni molit k vsem vašim bogovom pa ne v cerkvah, mošejah, templjih in podobnih septičnih jamah pač pa doma.
Ostali lahko tudi preklinjamo ali počnemo kaj drugega, tudi doma.
Eni bodo preživeli, eni umrli eni se pa še okužili ne bodo, tako je bilo v navadi pri vseh epidemijah in pandemijah kar jih pomni to ubožno človeštvo.

Procent ne pove kaj veliko. Gripa (H1N1) leta 2010 je imela 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost in 18 tisoč umrlih.
Leta 2018 je ista gripa (Španska gripa) imela nižjo 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost in 50 milijonov umrlih.

New Report

Close