Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenka se je poročila v Afriko

slovenka se je poročila v Afriko

Odgovor na objavo uporabnika
OMB, 31.03.2022 ob 11:21

OMG, take slovenke pa res ni treba, da prispevajo k dvigu natalitete🤬

Prispevala bo k dvigu ganske natalitete. 😉

Saj  danes smo pa pod povprečjem, samo ena šestina tem na forumu  je odprtih izkljucno z namenom pljuvanja po ženskah.

Kar tako naprej.

Če se šta baba še keda prikaže v Slovenj Gradco, dobi kislino v ksiht.

Odgovor na objavo uporabnika
tipično za slovenko, 31.03.2022 ob 11:25

Odgovor na objavo uporabnika
a se slo nataliteta manjša, 31.03.2022 ob 11:04

https://onaplus.delo.si/natasa-slovenka-porocena-z-afriskim-samanom-pocelila-sem-svojo-duso

 

Pocelil ji je dušo hahahahahhahaha. A ona res to verjame al… Pocelil ji je pičketino s črno mambo.

 

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
slovenke in Afrikanci, 12.05.2022 ob 21:13

🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tisa_R007, 31.03.2022 ob 11:52

Če bi se poročila z Afričanom, ki ni šaman, je sigurno ne bi intervjuvali za Ono plus ali Ono. One plus ne berem, ampak vsakič, ko slučajno kaj slišim o tej reviji ali vidim njeno naslovnico, je vsebina povezana z nekimi šamani, newage zdravilci in raznoraznimi mešalci megle ala Savina Atai.

Pred časom sem celo prebrala en članek o Slovenki, ki živi v Andih in opisuje lokalno indijansko prebivalstvo. Vse opisano izjemno romantično in pozitivno, zelo prikladno je pa izpustila npr. dejstvo, da gre za izredno patriarhalno družbo itd. To naj bi bila revija, namenjena ženskam? Češ, našle boste svoj mir, če se preselite na drug konec sveta, v nek odročen kraj, živite po starem, brez tehnologije, brez izobrazbe, ste gospodinje, imate ogromno odgovornosti, dejansko držite celotno družbo pokonci in imate hkrati manj pravic kot ženske v naših krajih pred več kot 300 leti.

Sramota za uredništvo, ki svojo revijo trži kot revijo namenjeno ženskam.

Ne hvala, ne kupim.

 

Se popolnoma strinjam.s tabo! V pismih bralcev pa samo jamranje starejših upokojencev, ki nimajo drugega dela, kot da pišejo neke stare zgodbe nesrečnih ljudi ali pa še vedno vlečejo ven zgodovino izpred osemdesetih let.Potem pa glavni intervjuji na štirih straneh nekih jasnovidk in lari fari napovedovalcev vremena za pol leta naprej in takih bedastoč.

Drugače tam je razvit sex turizem. Pač manj razvite države, potem se pa na takšen način poročijo z neko žensko iz Evrope ali ZDA. To je njihov cilj iz bede. Znane države po tem so Afriške države, Dominikanska republika (moški), Filipini, Tajska (ženske)…

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 31.03.2022 ob 16:50

Prispevala bo k dvigu ganske natalitete. 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
ni edina ki ima afrikanca, 31.03.2022 ob 11:46

kar nekaj slovenk je po Afr. https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/60fe9a9dbcdfa/v-afriki-sem-naredila-univerzo-zivljenja

 

 

 

kekci janezi imate premajhnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9640, 31.03.2022 ob 16:40

Bila sem v začetku štiridesetih let, ko se mi je začel oglašati občutek praznine. Dejansko sem imela vse, družino, moža, otroke, zelo dobro smo živeli, pa vendar … Kot da bi vedela, da me čaka velika zgodba. Velika ljubezen. 

 

Zgleda kot da je imela kot se po domače reče polno rit vsega in se je odločila zavrečt družino in iti v neznano. Take žalostne stvari bi bilo bolje da se ne bi pisale.

joj joj

v slo pa jugoslovanske!!      🙂

Odgovor na objavo uporabnika
kekci jokcajte!!!!!, 20.10.2022 ob 14:56

kekci janezi imate premajhnega.

 

 

 

hahhahahhaha

Odgovor na objavo uporabnika
zahvaljujoč slovenkam, 31.03.2022 ob 13:41

v slo je vse več narodno mešanih potomcev, to je jasno kot beli dan

 

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da ja, 31.03.2022 ob 14:40

Itak da ja. Peezdo ji je zafilal in pocelil.😄😄

.😄😄

slovenček ni

 

slov. p čketino        🙂

Afričan ima nekaj česar slovenček nima!

Hudo je,  le v kateri duhovni sekti je bila,  bilo bi zanimivo izvedeti. Potrebovala bo še pomoč.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 31.03.2022 ob 15:25

Če je tam našla svojo srečo,… Zakaj pa ne?

Poznam tako zgodbo, skoraj identično. Nazadnje jo je brcnil z otrokom vred, ker si je našel novo turist ko. Živela pa sta srečna v koči iz blata do prve ljubezni  ki je prišla iznenada v njegove hlače. Se pa ljubezen do njega ni ohladila, ker ga spremlja po fbju in tko dalje..brez slojevitih detajlov.

In kaj? Te moški, črnci, vsaj znajo s svojim orodjem ravnati. Ne pa vi slovenčki.

slovenski homoseksualci je ne morejo zadovoljiti zato je slovenka šla drugam.

New Report

Close