Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenke in “masaža vagine” – bi si upale?

slovenke in “masaža vagine” – bi si upale?

a se ni tvoja žena ravno vrnila z ene take masaže?[/quote]

Tudi tako bi se lahko reklo ja, me čedalje manj moti…

In kolikšna je cena takšne masaže? 😀

Haha, dobri so tej raznorazni guruji, s čakrami fino napletejo zgodbice naivnim ženskam, ki še plačajo, da jim masirajo vagine. Hja, to je zame isto kot če gre moški k prostitutki in plača, da mu ga ‘zmasira’. Za nekatere ni to nič takšnega, za mnoge pa nesprejemljivo.

Urška Č. je tudi izvajala takšne masaže in kaj vse se je izcimilo, ko je prišlo v javnost 😛

Jaz bi šla, mi je vagina malo zaspala, mogoče pa bi ji s tem pomagala, daj naslov, grem takoj!

Avtorica, povej kje izvajajo masažo in kakšna cena je – bi podaril svoji ljubici. Se mi zdi ful zanimivo.

masiranje vagine je masaža oh isploh profesionalno in strokovno, odpira čakre in še kar je tega hudiča. gre moški na masažo, ne sex in ne k prostitutki, da mu ga zmasira, profesionalno, strokovno, odpira čakre itd….je pa baraba, prasec, se hodi kurbat h kurbam in še kar je tehga.

dvoličnost ali se samo meni zdi?

Masaža vagine? To pomeni, da ti mora s prsti ali čim drugim prodirat not. Če pomislim, da maser vsaki ženski šari s prsti v vagino, mi je res bljak tole.
Drugo je, če ti masira klitoris, sramne ustnice in tam okoli- ampak temu predelu se ne reče vagina.

Nisem bila še nikoli ne čem takšnem.
Bi pa poskusila. Pred nekaj meseci bi sama zase rekla, da mi je nek tak tretman nujno potreben. Pa sem imela doma moža, ki se je do onemogolosti trudil prebuditi moj libido, pa se stvari nekaj let niso premaknile iz mrtve točke. Ne glede na to, kar je naredil. Da sva se premaknila iz mesta, je bil potreben hud premik v moji glavi.

Nima prav nobene veze, kako to imenujete. Erotična masaža, plačan seks, prostitucija. Bolj je beseda vulgarna in ponižujoča, bolj si ljudje dvigujejo svojo moralno superiornost pod krinko neke idiotske zavrtosti, ki je pogojena z krščansko vzgojo (tukaj mislim najslabši vidik), ki ji je osnovni cilj zatirati spolni nagon, ga fokusirati izključno na zakonsko zvezo in še tam zatirati vse, kar je koliko toliko odprtega. Če bi bili ljudje bolj odkriti do sebe, ne bi bilo toliko travm zaradi varanj.

Midva nisva nikoli iskala nobenih izhodov v izvenzakonskih aferah. Sem pa 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da bi se moj mož brez težav strinjal, da si privoščim takšno ˝masažo˝. Ga bom danes kar povprašala o tem.

mene pa najbolj rajcajo taki dotiki, ki sami po sebi ne pomenijo nič seksualnega, npr. poslovni stisk roke, pregled pri zdravniku…

in pa seveda moški, ki delujejo, kot da mislijo na same resne stvari in ne na sex

potem jim seveda malo pomagam v tej smeri in si sama postežem 🙂

kakšna taka masaža je meni vse preveč eksplicitna

zavrta sm, kaj naj 😉

To ni nobena “praksa”, gre za navadno prostitucijo, zavito v celofan. Tako kot erotična masaža.

Seveda ne dvomim, da za avtorico ni bilo prijetno, o tem sploh ni debate. Samo ne vem, zakaj je potem ljudi, ki jim pač ni do tega, da jim tujci proti plačilu šarijo po telesu, treba ozmerjati za zavrte in polne predsodkov.
In ne, to ni isto, kot če ti gre zobar z roko v usta. Je kateri pri tem mogoče že prišlo?[/quote]

Podpis. In če gre samo za profesionalno masažo, zakaj zavraga potem to povezuješ in sprašuješ o zavrtosti v sexu? Si že sama povezala s sexom, zato ne nakladaj sama sebi in poskušat to prodat še nam. Normalnim ljudem pač ni do tega, da glih vsakemu kekcu plačaš da se izživlja nad tvojo p*****, vse skupaj zakamuflirano in poimenovano masaža. Če je to zate spolna zavrtost………….. Ali sprašuješ zato, ker ne moreš verjeti, kako glupost si plačala in sedaj iščeš tolažbo ter čakaš, da ti bomo vsi ploskali?

sem bila včeraj res nora izkušnja. maser je bil pa Đoni olagunson.

Glede na to, da hodim na masaze v tajski salon, ker me noben ded noce, ne zna, nima interesa da bi me res zmasiral, se lahko probam to. Bom vsaj vedla kak orgazm zgleda. Ker to kar jaz srečujem so egoistični laznivi pokvarjeni psihiči….

Morda pa se midva ujameva, v ljubezni je vse mogoče. Teh negativnih lastnosti pa tudi nimam, edino nisem ravno za žuranje, če si ti bolj taka, potem se žal ne bo izšlo.

Lp

Da dobro računa.

Profesionalen pomeni gol. Navadno z napol stoječim.

Vljudno te naprošam, da v bodoče uporabljaš za te, tiste Slovenke, veliko začetnico.
Čeprav kaže, da slovenščina ni tvoj materni jezik, ti bralci tega ne bomo tolerirali.
Blogerka takva ili onakva.

za te zdeve, vsak razume za kaj gre, ali je mala ali velika, v glavnem, da je masaža:)

Porodila se mi je ideja, da bi napotil punco. Je malo zategnjena tam spodaj. Kaj pravite, je kak korenjak, ki bi svoji privoščil kaj takšnega?

Moj kolega, ki se ukvarja z marketingom vedno reče: večjo bedarijo kot prodaš ljudem, zapakirano v nekaj večjega, več zaslužiš. In ne moreš verjet kaj vse folk kupuje!
Verjamem pa da je to neka “renesansa” za tiste ženske, ki seksajo samo zaradi reprodukcije.

New Report

Close