Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenke se lahko skrijete pred britankami!

Slovenke se lahko skrijete pred britankami!

Ti se skrij pred ostalimi slovenci in ne špukaj po svojem frisu.Zdaj,a res ti misliš,da so vse v UK tako oj in hoj,me smo pa tako za en k***.
Verjetno si nekaj od ene naših slabo izkušnjo imel,zdaj pa na polno kar po vseh in vse v en koš mečeš.Verjemi,tudi ta Angležinja ni sam med in mleko!Je samo človek,kot smo mi vsi,tako s svojimi minusi in plusi!
Streznitev še pride in vedno pride,ta rožnata očala,bodo tudi tebi enkrat dol z nosu padla!

Bravo, Bravo! Vse je boljš kot Slovenka!![/quote]

japajde. sam enkrat bi me udaril, pa se ne bi več zbudil. res me zanima, kakšne kure sta imela, pametnjakoviča???

Bravo, Bravo! Vse je boljš kot Slovenka!![/quote]

japajde. sam enkrat bi me udaril, pa se ne bi več zbudil. res me zanima, kakšne kure sta imela, pametnjakoviča???[/quote]

Tako vsaka reče. Ko pa prvič dobi batine, pa v jok in na drevo 😀

japajde. sam enkrat bi me udaril, pa se ne bi več zbudil. res me zanima, kakšne kure sta imela, pametnjakoviča???[/quote]

Tako vsaka reče. Ko pa prvič dobi batine, pa v jok in na drevo :D[/quote]
ja itak :p

Tudi jaz sem opazila njihovo veliko samozavest, ki je pri nas zlepa ne srečaš. Predvsem v izboru oblačil, s katerimi so znale zelo pokazati svoje velike (PRE)obilne obline. Samozavestne so tudi v izbiri barvnih kombinacijah in neskladnih materialih.
Sicer pa, ja, uživaj.

Točno tako, treba je vse po spisku haha[/quote]

SEM NA SPISKU?[/quote]

Ne vem, bi te moral videt…:)))

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Evo, še en ego je masturbiral…samo, ni mu prišlo.

Enjoy!

hudičevo se motiš

saj poznaš tiste besede tako mlada pa že slovenka ali tako mlada pa vec slovenka

Oh, še en zafrustriranc brez jajc!

hudičevo se motiš

saj poznaš tiste besede tako mlada pa že slovenka ali tako mlada pa vec slovenka[/quote]

Kaj dela Bosanec v Sloveniji?
-Išče delo
Kaj dela Slovenec v Bosni?
-Išče očeta

New Report

Close