Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenki lezbijki sta se poročili

slovenki lezbijki sta se poročili

Tema poročenima … želim uspešen zakon.

Dobro, zate bi bilo presenetljivo, če bi kaj drugega napisal.


Kateri del partnerke si pa potem v fračo tlačiš? Bolne ste, pa lahko obračaš na vse pretege.

Ce mene vprasate normalno to ni in nikoli ne bo, isto je pri pedrih. Ne postajamo odprta druzba, ampak totalno zblojena druzba. Zal.

Da moderatorji brišejo odgovore butastih ksenofobov.

Bejž no, pred resnico se boste skrili z brisanjem, bo potem kaj drugačna?

Bejž no, pred resnico se boste skrili z brisanjem, bo potem kaj drugačna?
[/quote]

Kdo pa tebi kaj govori? A si se prepoznal kot ksenofob? Resnica je da se imata radi in sta se poročili, ostalo je plod razmišljanj v glavi bolanih posameznikov.

Kdo pa tebi kaj govori? A si se prepoznal kot ksenofob? Resnica je da se imata radi in sta se poročili, ostalo je plod razmišljanj v glavi bolanih posameznikov.
[/quote]Resnica je da sta bolni v glavo, druga resnica pač ne more obstajat.

No, saj tudi pri Špartancih, ki so itak prakticirali gejestvo, so žensko na poročno noč opremili z na kratko postriženimi lasmi ter je oblekli v moška oblačila. Najbrž je bilo tako mladcu bolj domače in lažje, ko je prvič v življenju seksal z žensko in izven vojašnice. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kdo pa tebi kaj govori? A si se prepoznal kot ksenofob? Resnica je da se imata radi in sta se poročili, ostalo je plod razmišljanj v glavi bolanih posameznikov.
[/quote]
Jaz imam tudi rada imam svojega psa pa se ne poročim z njim, ker pravijo da to ni normalno….

Jaz sem pa mislila, da se gre o domačih gejih in lezbah.

Viharni se je pa v tej temi izdal, da ne zna seksati drugače, kot z nabijanjem. Sicer se ne bi spraševal, kaj počnejo lezbijke v postelji. Očitno nima o seksu pojma. Seveda je v posledici tega njegova partnerka spolno nepotešena, nezadovoljna, mogoče ga celo zato vara, on pa tu zliva frustracije. Saj je ubogi revež. Hudo je, ko moški misli, da je seks samo nabijanje.

Tudi jaz sem istospolno usmerjena in imam rada ženstvene ženske. Tudi nobenih pripomočkov ne uporabljam, ker želim čutiti njo, njeno nežnost, občutek na koži…

ko jih jebe, oz. naj se jebejo med sabo…, starejši ljudje iz mojih otroških let bi reagirali tako, ko bi izvedli za takšno novico…., jooooojjj, aaa reeejss, jaaaa, kaj čmo, se prekrižali in rekli, buh jim požegnej…

Če so lezbijke ali geji, si ne morejo pomagat. Naj se imajo radi , a ni potrebe po tako glasnem in hrupnem dokazovanju. To nabijanje po medijih, dokazovanje množicam, kako so srečni, ne, veza med istospolnima in javno razkazovanje , poroke, to je samo prisilno in zlagano dokazovanje o sreči. Enkrat se bo nekomu ftrgalo, pa še nekomu……..itd in vrnilo se bo na začetek, to je skrivannje ljubrzni.

Ker meni je smešno, da se poročita dve babi ali dva deca.
[/quote]

Meni pa tragično, da so na svetu taki zagovedani zarukanci kot ti.

V članku piše, da se dan pred poroko nista videli in da niti nista vedeli, kako se bo druga oblekla. Torej je obstajala možnost, da se pojavita obe v nevestini obleki:)) Ali pa obe v moški obleki. Sicer pa jaz tega ne verjamem. Tega, da nista vedeli, namreč. Seveda sta se dogovorili, katera bo v kaj oblečena.

To bo najbrž zato, ker so ti tista ta možačasta.

Meni pa tragično, da so na svetu taki zagovedani zarukanci kot ti.
[/quote]

Nimaš ti v glavi nič pošlihtano?

Nimaš ti v glavi nič pošlihtano?
[/quote]

To vprašanje raje zastavi samo sebi.

To vprašanje raje zastavi samo sebi.
[/quote]

Smiliš se mi. Pojdi raje na svež zrak, danes je tako lep dan.

Tako hetero ste, pa tako nesrečni. Ja, moje sožalje no.

tudi homoseksualna populacija se med seboj vara, zboli za spolnimi boleznimi.


Kateri del partnerke si pa potem v fračo tlačiš? Bolne ste, pa lahko obračaš na vse pretege.
[/quote]
Njene prstke. Sicer mi pa bolj paše kaj drugega (draženje ščegetavčka) kot da mi kdo kaj notri tišči. Tudi samozadovoljevala se nikoli nisem tako, da bi si kaj vstavljala notri.

New Report

Close