Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus SLOVENSKA UČITELJICA SE NI ŽELELA TESTIRATI; ZATO SO JI POLICISTI PREPOVEDALI VSTOP V ŠOLO!!!

SLOVENSKA UČITELJICA SE NI ŽELELA TESTIRATI; ZATO SO JI POLICISTI PREPOVEDALI VSTOP V ŠOLO!!!

Zato ker je na jutubu pokazno da so na teh stvareh črvi model. ČRVI!!!! ČRNI ČRVI!!!!!! MODEEEEEEEL!!!!!

Skoraj sami bedaki na kubik!?

Naj povem, kaj si jaz mislim. Če imate pomislek pred tem, da vas kdo testira, vam dam prav in zato niste ne nenormalni ne brez racionalne pameti in tako naprej.
Sicer pa tako sem sam imel pomisleke pred tem, ko so učitelji mene testirali in se znašali v šolah nad nami, kot da so bogovi. Kaj je to karma sedaj, da vas testi grizejo nazaj? Sicer so drugačne vrste testi ampak testi. Tukaj seveda polno učiteljev z zdravim razumom ima pomisleke, da nekaj ni prav, še vedno pa mnogo teh učiteljev nima enakega zdravorazumskega pomisleka med tem ko milijone otrok vsakodnevno testirajo na znanje in se jim morajo otroci dokazovati, kot, da od tu izhaja njihova vrednost. Ja mogoče karma , kdo ve…
[/quote]

… v življenju sem bolj malo testirala svoje učence, sem jih kvečjemu pripravljala na vsakodnevno delo in letne izpite in to precej uspešno. Delam namreč v glasbeni šoli. Tam smo na istem, kar se množičnega testiranja tiče, zato se pač vržem v isti koš z osnovno šolo.

Nekaj ni prav in to kar se mene tiče zagotovo ni karma, ki jo eni tako radi prikazujejo.

… v življenju sem bolj malo testirala svoje učence, sem jih kvečjemu pripravljala na vsakodnevno delo in letne izpite in to precej uspešno. Delam namreč v glasbeni šoli. Tam smo na istem, kar se množičnega testiranja tiče, zato se pač vržem v isti koš z osnovno šolo.

Nekaj ni prav in to kar se mene tiče zagotovo ni karma, ki jo eni tako radi prikazujejo.
[/quote]

Če ste učiteljica, pa tudi če za glasbo bi nekako kar morali razumeti na kaj sem namigoval ali pa tudi ne. S tem, ko se v šoli nekoga ocenjuje za reči, za katere ga morda sploh ne zanimajo ali ga še ne zanimajo in mu te ocene določajo, kako pomemben bo v družbi in še naprej v življenju ga dobesedno žigosate, kot nezadostnega, zadostnega, dobrega, prav dobrega, odličnega. Ker se tega učitelji NE ZAVEDAJO KAJ DEJANSKO počnejo pa sem omenil, da se jim morda vrača karma. Tako sedaj, “ni” pomembno, da si človek, da si srčen, ali si poln znanja, dobra mama, dober oče, sestra, brat, sodelavec, nekomu uzor ali več otrokom vzor ampak ali si cepljen in testiran. Tako za mnoge učitelje nekoč morda otrok ni bil pomemben ali trpi in ga doma morda mama in oče ali družba prej ali slej zaničuje morda zaradi ocene, ki mu jo je nek učitelj dal. Če sem malenkost prostaški, koji kur. mora nek otrok trpeti zaradi neke butaste ocene, ker mu ni šlo denimo v glavo kdaj je šel Hitler lulat ali pa kdaj je Prešeren prvo pesem zapisal. Kaj se je Hitler tudi v svojem življenju obremenjeval z nami ali Prešeren z vami ali menoj in dobil po riti, če se ni zapolnil kdaj sem jst prvo žogo v gol brcnil?
Program je umeten in umeten program lahko naredi veliko slabega živemu človeku v živem življenju.
Tako, kot ocene, ki so mnogim otežile življenje, ker se je gledalo na to in ne kaj drugega pa je morda potem nekaterim prav tako uspelo ali so dokazali, da so talenti izredni talenti ali celo geniji na nekaterih področjih in s tem dokazali, da ocene v šoli in samo ocenjevanje niso prava vrednota ampak tisto, kar človek nosi v sebi in nekoč da svetu, da svet kaj od tega ima ali pa tudi ne.
Kaj pa pomaga nam danes ko imamo pa toliko učenjakov na papirjih ter toliko tepcev, v realnosti, ki nam krojijo življenje in to samo zato, ker drugi tepec njihove zapovedi s silo forsira in sili tretjim?

Zamislite si malo. Če nekaj počneš večino življenja to še ne pomeni, da si počel nekaj prav.

Saj nimaš izbire. Recimo prodajalec na tržnici, se mora testirati tedensko (vsakič pred prodajo, test velja 7 dni). Če testa nima, ga v primeru kontrole inšpektorja / inšpektorice lahko doleti kazen. In to ne “samo” 400 €, ampak kot pravna oseba tudi 4.000 €. Zdaj pa izzivaj srečo

Saj nimaš izbire. Recimo prodajalec na tržnici, se mora testirati tedensko (vsakič pred prodajo, test velja 7 dni). Če testa nima, ga v primeru kontrole inšpektorja / inšpektorice lahko doleti kazen. In to ne “samo” 400 €, ampak kot pravna oseba tudi 4.000 €. Zdaj pa izzivaj srečo
[/quote]

To samo kaže, da živimo v idiotizmu in da se ljudje temu idiotizmu ne uprejo. Nikomur izmed nas ni dovoljeno, da izdeluje evre ampak le redkim izbrancem, ki odločajo o vsem tem. Ker potem takem ni v človeški moči, da stori te evre, katere kazen zahteva pa se smatra sama kazen za nečloveško. Kar kaže, da en človek skozi iluzijo inštitucije drugemu nalaga nečloveško kazen. Če kdo hoče to kazen poplačati pa je primoran, da se PRODA nekemu ali nečemu, da tiste evre lahko dobi in plača kazen. Zato je taka vrsta kazni v veljavi, da vedno znova zasužnjuje ogromno ljudi, tako njihovo telo, kot duh, saj sta neločljiva dokler je človek živ.
ZBUDITE SE

Po prebranem razumem, zakaj je imel Hitler odprto pot.

Kašno pot je imel pa odprto? Saj ni Hitler pobijal in streljal tisoče ali jih zaplinjeval ampak naj bi to počeli posamezniki, ki so samo sledili ukazom.

Kašno pot je imel pa odprto? Saj ni Hitler pobijal in streljal tisoče ali jih zaplinjeval ampak naj bi to počeli posamezniki, ki so samo sledili ukazom.
[/quote]
Stari nehaj pohat in se pober v svojo čumnato.


Stari nehaj pohat in se pober v svojo čumnato.
[/quote]

Ti boš meni narekoval kaj bom jst v kuhinji počel ali ne. Ti nehj pohat, pečt, smradit itd.

Me zanima kaj ona naredi ko učenec zavrne da bo naredil domačo nalogo.

A se je spet oglasil en multinični SDS-ov plačani trolček? Dejte se mal’ bolj potruditi, ker vas iz aviona zagledam.

Testirati se ali ne v to se ne bom vtikala. Sprašujem se nekaj drugega, vsi vemo da so hitri testi nezanesljivi, torej kaj smo naredili s tem, da se testiramo z njimi.? Nič, ker je razultat lahko napačen in nas zavede. Če se že testiramo se bi morali z 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesljivimi testi, ker 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je samo smrt :))

Lahk sam rečm: BRAVO za bojevnico Svetlobe, spoštovanja vredn. Ni pustila čredi poslušnih ovc v šoli da jo pohodjo. Moj poklon. Če bi VEČINA učiteljev tko delala, bi bla zadeva zaključena.
Zakaj bi sploh moral zdrav človk dokazovat da je zdrav???

Lahk sam rečm: BRAVO za bojevnico Svetlobe, spoštovanja vredn. Ni pustila čredi poslušnih ovc v šoli da jo pohodjo. Moj poklon. Če bi VEČINA učiteljev tko delala, bi bla zadeva zaključena.
Zakaj bi sploh moral zdrav človk dokazovat da je zdrav???
[/quote]
Ker je v tej zblojeni družbi biti zdrav postalo zločin.

To kar se dogaja je čisti F A Š I Z E M!!!
Jao kakšni ljudje učijo naše otroke, niti malo možgan ne znajo uporabiti, groza res.
Ta učiteljica je HEROJ in upam in ji priporočam, DA VLOŽI TOŽBO PROTI DRŽAVI!!!!
Lahko tudi zbiramo denar za njo, da bo primer sodne prakse, kaj se ne sme dogajati, ČIM PREJ JE TREBA VLOŽITI TOŽBO, DA JI NISO DOVOLILI OPRAVJATI DELA!!
Imela je potrdilo zdravnika da je zdrava in to VELJA VEČ KOT K U R Č E V PCR test!!!

Kaj pa naj bi testirali, kokakolo ali kar si izmisliš, pa je pozitivno
Samo naviješ čez 25 ali 30sekvenc, kar ti butli namenoma počno in dobiš še pozitivni dr3k.
Za takle keš, brez dela, to počno

Da pa potegnejo skoraj možgane ven, kar možganovino tudi so, se pa ne sekirajo.
Mi pa v vrste in davaj, otroke pa samotestirat, da ne bodo odgovarjali, ko bodo poškodovani.

Kaj pa naj bi testirali, kokakolo ali kar si izmisliš, pa je pozitivno
Samo naviješ čez 25 ali 30sekvenc, kar ti butli namenoma počno in dobiš še pozitivni dr3k.
Za takle keš, brez dela, to počno

Da pa potegnejo skoraj možgane ven, kar možganovino tudi so, se pa ne sekirajo.
Mi pa v vrste in davaj, otroke pa samotestirat, da ne bodo odgovarjali, ko bodo poškodovani.
[/quote]
zakaj potem nimamo dnevno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozitivnih testov če zaradi števila ciklov lahko vse postane pozitivno?

nobody ima vas rad…
poglejte, to kar se dogaja je dejansko rezultat nasega obnasanja.
“He who gives his freedom for safety gets none of them.”
Thomas Jefferson
Pa prav lep in soncen pozdrav
nobody


Ker je v tej zblojeni družbi biti zdrav postalo zločin.
[/quote]

Res je. Dans če si zdrav, si kaznovan. Tes kam smo pršli.


zakaj potem nimamo dnevno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozitivnih testov če zaradi števila ciklov lahko vse postane pozitivno?
[/quote]
Ker potem fašizem več ne bi imel smisla.
Čemu zapiranje in nagobčniki in testiranje še vnaprej, če smo vsi pozitivni ?


Ker je v tej zblojeni družbi biti zdrav postalo zločin.
[/quote]

Zadetek v polno. Bravo

Kaj pa naj bi testirali, kokakolo ali kar si izmisliš, pa je pozitivno
Samo naviješ čez 25 ali 30sekvenc, kar ti butli namenoma počno in dobiš še pozitivni dr3k.
Za takle keš, brez dela, to počno

Da pa potegnejo skoraj možgane ven, kar možganovino tudi so, se pa ne sekirajo.
Mi pa v vrste in davaj, otroke pa samotestirat, da ne bodo odgovarjali, ko bodo poškodovani.
[/quote]

res je kar praviš, samo da pri nas delajo na sekvenci 45, kar je nedopustno in to delajo samo zato, da je več pozitivnih. Sicer so pa številke prirejene, vsaki dan zdaj umetno zmanjšujejo, kar so prej umetno povečevali. Dokler se ne boste cepili bodo to počeli. Pa še nekaj, ne sovražite zdravnikov, ker oni niso nič krivi. Večina sploh ne ve kaj se dogaja, ker so odrinjeni od vsega tega. Zraven te mafije so samo tile, ki nastopajo po TV- hišah in to delajo za dober denar. ZAPOMNITE SI TE FRISE, KO BO TEGA KONEC, JIH ČAKA TOČNO TAKŠNO SOJENJE KOT SO GA IZVEDLI V BUKAREŠTI PRED 30 LETI- ja, hitro in učinkovito ŠUS V GLAVO!

Pravilno – mogl bi ji dat se odpoved in podobno zmetat iz sole vso mularijo, ki se nebo samotestirala. Pa bo hitro mir, ampak b drzavi neskoncnih pravic, bomo imel se naprej anarhijo 🙂


Na pregledih za službo nas redno testirajo. Pa v pravilniku imamo da nas lahko testirajo na droge ali alkohol. Pa vsak policaj ti lahko da pihat alkotest na cesti čeprav nisi pil. A to je pa v redu? Pa nisem zasledila nekih uporov na ta testiranja.
[/quote]
Zakaj pa poslancev ne smejo testirat na alkohol in droge?
Da o Junckerju ne govotim.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/obveznega-testiranja-funkcionarjev-na-prepovedane-droge-ne-bo.html

New Report

Close