Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenska UDBA in milicija delita podatke kot bonbone

Slovenska UDBA in milicija delita podatke kot bonbone

[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21150438_1717984511843287_3022216187268959970_n.jpg?oh=bedc6bfd013788b17190a538e6fa0802&oe=5ADEBCC6[/img]

Vidiš, deževnik, tukaj se uči, kaj pomenijo kultura dialoga, argumentacija in pismenost. 😛

Vidiš, deževnik, tukaj se uči, kaj pomenijo kultura dialoga, argumentacija in pismenost. 😛
[/quote]


[/quote]

Na enem drugem forumu je precej bolj odkrit (vulgaren), kjer bi nekega moškega v rit, če bi imel roza krilo na sebi..(Kaj mi bo baba, če mi pa ti nastaviš oblečen v roza krilo???)


kakšno skorpucalo, vsaki dan 24 ur eno in isto trolanje–le ponavljaj se – junaški kurirček,,plačanec,
janšev podrepnik


kakšno skorpucalo, vsaki dan 24 ur eno in isto trolanje–le ponavljaj se – junaški kurirček,,plačanec,
janšev podrepnik
[/quote]

Junaške kurirčke so kar partizani imeli med vojno, jasno, danes bi lahkov takem primeru govorili o zeli hudi zlorabi otrok v vojaške namene kar je vojni zločin…no, poboji otrok, so tudi, en tak preventiven je bila lata 1942 v Iški. Plačan pa za izražanje mojega mnenja za sedaj še nisem bil, očitno imaš neke teorije zarote, nemara celo preganjavico kot stalin? S em, da se on vsaj ni skrival za anonimnostjo…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Z levimi in desnimi skrajneži bo kmalu konec in bo zavladala NSi in Violeta, edini normalni stranki v Sloveniji.

Ti veliko veš -a si jim blizu*?

New Report

Close