Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenski moški se žensk bojijo

Slovenski moški se žensk bojijo

Bili bi z žensko, a zato, da imajo dolocene ugodnosti, da niso samski. Ni pa predanega odnosa, tega ni. Kot da se bojijo. Cesa?
Delajo po navodilih zene, cakajo, da jih kam premakne, to je pa to.

Kje na svetu ste srecale moske, ki dajo v odnos tudi svoje srce in duso, ki so konstruktivni protagonisti odnosa?

Kakšne pa ti klatiš ?

Sam dam vse v odnos, je pa problem v tem, da se bojim narediti začetni korak in potem velikokrat izvisim.

Tudi telesno mislim. Da se privije k zenski, lice se dotika lica itd. Takih stvari se (nekateri) moski bojijo. Zna kdo razloziti, zakaj?

Pri takih zenskah, kot so tu na monu, še dobro da je kakšen bedak, da je s kakšno….

Kaj se kar naprej na nas, slovenčke obešate? Pač smo seronje, pa kaj? Kaj pa imaš od tega, da si pravi moški? Same stroške in probleme. Saj imate po Sloveniji polno južnjakov, pa naj vam oni nudijo tisto, kar vam manjka. Saj se stalno hvalijo, da vas kavsajo, potem naj vam pa še nudijo srce, dušo, pripadnost, polno denarnico in vse ostalo, kar od pravih moških potrebujete. Tisti, ki te kavsa, naj pa še za vse ostalo poskrbi. Zakaj bi morali slovenčki?

Zakaj ne maram slovenk? Ker ste zafrustrirane, zahtevne vse bi nekaj rade pa nič dale…no ja mogoče noge narazen ampak tukaj se konča.

Ne vem, bi pisal kot slovencelj, ali kot slovenček… ženske, punce… ves svet je vaš oder.

večino teh feministk niso vredne mojega lica, raje ga naslonim na moško lice in objem haha

Slovenke imajo samo germansko ukazovalnost, nimajo pa njihove finančne stabilnosti. Z ta del, naj bi poskrbel partner.Slatko sanjajte še naprej, realnost je popolnoma drugačna.Če smo enakopravni vsak poskrbi zase, partner je samo nadgradnja samega sebe.

Vidis, jaz pa ne srecam taksne samske zenske, in sem pac z nekom v zvezi, ki je ravno nasprotje tega, kar ti opisujes, tako da bom v kratkem potegnil crto in zakljucil.

Sicer spoznavam dosti zensk na nivoju, ampak vecina je zasedenih, ali pa se nekako ne znajo potruditi, da bi zacetna faza prerasla v kaj resnejsega.. vecina teh odnosov je kar nekaj. Npr.kava, potem sms-i, mogoce cez mesec, dva zopet kava, kljub temu, da ze recimo vidi po prvi kavi, da so prave energije, privlacnost, razmisljanje, hobiji. Skratka ena velika zalost, ceprav pri taksnih zenskah vidim tezavo v prezahtevnih sluzbah.. po drugi strani se vedno najde cas za partnerja.

Tistih neiznajdljivih, jamrajocih, custveno neinteligentnih – povprecnih zensk, ki pricakujejo, da bo moski poskrbel za vse, je kolikor zelis, ampak raje bom/sem sam, kot pa v odnosu z nekom, ki je custveno hladen, ne zna uporabljati glave – razmisljati kriticno, ter se v zivlj.znajti.

obstajajo pa tudi izjeme

zato slovenske ženske iščejo tujce, slovenski moški pa tudi želijo tujke, z južnjakinjami se lepo ujamejo

Me veselijo take teme, kjer se pokaže, da vas je večina samskih.

Eni in drugi iščete pri nasprotnem spolu brezvezne razloge za svojo samskost. kaj vas babe preprečuje, da si najdete Neslovence? Kaj vas Slovenčke preprečuje, da si najdete tujke? jaz poznam Slovenke, ki so skupaj s črnci in poznam Slovence, ki so z Ukrajinkami. To je praktičen pristop k stvari pri ljudeh, ki prererirajo tujce. vse drugo je trmarjenje nesposobnih na pol odraslih otrok.

Kakšne pa ti klatiš ?[/quote]
Žal je t o res.
Slovenčki so pezdetki brez jajc. ok. V večini. Upam da se najde še kakšen, ki to ni. Naj se prosim javi.
Čakam nanj

Kakšne pa ti klatiš ?[/quote]
Žal je t o res.
Slovenčki so pezdetki brez jajc. ok. V večini. Upam da se najde še kakšen, ki to ni. Naj se prosim javi.
Čakam nanj[/quote]

Podatek o starosti bi prav prišel, da bi lahk sploh vedel, kje smo. 😉


Žal je t o res.
Slovenčki so pezdetki brez jajc. ok. V večini. Upam da se najde še kakšen, ki to ni. Naj se prosim javi.
Čakam nanj[/quote]

Podatek o starosti bi prav prišel, da bi lahk sploh vedel, kje smo. ;)[/quote]

50 + , prvi krog se ni izšel

Podatek o starosti bi prav prišel, da bi lahk sploh vedel, kje smo. ;)[/quote]

50 + , prvi krog se ni izšel[/quote]

Nikar ne skrbi. Se bo že našel pravi, le pozitivne misli moraš ohraniti in upanje, da ti bo uspelo. Sam verjamem, da ti bo in držim pesti zate.
LP

Kakšne pa ti klatiš ?[/quote]
Žal je t o res.
Slovenčki so pezdetki brez jajc. ok. V večini. Upam da se najde še kakšen, ki to ni. Naj se prosim javi.
Čakam nanj[/quote]
Še malo žali.


Žal je t o res.
Slovenčki so pezdetki brez jajc. ok. V večini. Upam da se najde še kakšen, ki to ni. Naj se prosim javi.
Čakam nanj[/quote]
Še malo žali.[/quote]
A to kaj pomaga?

Pa dobro, kaj zdaj če smo slovenčki majmuni, zakaj si ne najdete tujcev potem? kaj njim manjka?


Še malo žali.[/quote]
A to kaj pomaga?[/quote]
Po moje ne. Ampak vseeno poskusi. Kar dobro ti gre.

Slovenčki smo lahko majmuni kolk hočemo. Nismo južnjaki, ko gagajo za minimalac, pa vse za babe zagonijo.

Vsi smo se nekoč trudil,in večina nas zaman, dobili pa nič od žensk, torej ste nas ve naredile takšne in ne se čudit.

New Report

Close