Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenski moski ste pateticni pusiji, zenske pa mozace

Slovenski moski ste pateticni pusiji, zenske pa mozace

Verjameš sebi. Tudi alkiholik je zase prepričan, da ni alkoholik, mar ne? Učinek dopamina… 😉
[/quote]

Ti je zmanjkalo drugih argumentov 🙂

Mogoče bi bilo prav, da se včasih vstaviš in postaviš oz. vsaj poskušaš postaviti v čevlje žensk. Realno življenje je tisto, ki ti da podlago in znanje, v nekaterih primerih žal neke kvazi raziskave delajo z nepravimi nameni, če razumeš. Figo v žepu.
Ustavi se in poslušaj partnerico. Mogoče ti bo povedala kaj novega, kar v raziskavah piše drugače. A ljudje smo unikati.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ja ja, naši fakultetni programi so tako na nivoju tujih, da morajo potem naši gastarbajterji kljub diplomam delati v tujini dodatne izpite, da se jim kaj prizna. Sploh v medicini. Ali pa z diplomami sprejeti delo navadnih tehnikov.
[/quote]

So na nivoju tujih, tudi medicina. Ti pa govoriš o srednji zdravstveni šoli, kjer medicinske sestre v AT priznavajo samo kot negovalke. Medicinska fakulteta je pa čisto nekaj drugega, ne mešaj stvari med seboj. In tisti, ki diplomira na našem FRI, ima kar lepo priznan faks računalništva in ni noben tehnik. Predvsem ima pa tudi znanje, da parira vsej konkurenci po svetu.

Ne govorim o batinah, jaz niti enkrat nisem udaril otrok. Gre za to, da otrok ve, kdaj pogajanj ni, ne da ti ure dolgo tečnari za eno zadevo. Ne je ne. In če tega ne razume, sledijo posedice, ki pa niso batine. In enkrat so moški to obvadali, če že ženske niso. Danes tega velikokrat ne obvladajo ne eni ne drugi, potem imaš pa v prvem razredu mulce, ki demolirajo celo učilnico, ker morajo iz torbe vzet zvezek in se učit. In ko pokličejo očeta na razgovor, ta nemočno vije roke ali pa krivi šolo in vse ostale učence, da je njegov mulo neobvladljiv. Ja, enkrat so take neobvladljive tudi z batinami normalizirali. Bolje tako kot en razvajen mulc, ki maltretira vse ostale učence. Vedno je bilo neko manjše število mularije, ki nič drugega ni razumelo kot batine oz. strah. Še zdaj je isto, samo da batine niso več dovoljene in ti maloštevilni mulci se ne bojijo ničesar in nikogar več.
[/quote]

Nikogar niso z batinami normalizirali. Ustrahovali ja, vzgajali pa ne.
Problematicni otroci so VEDNI zanemarjani. Razen ce je bolezensko, kar pa itak z batinami nimas kaj pocet.
Ni nobenega izgovora, da otroka mlatis. Udarec je enako bliznjica za tiste, ki se jim ne ljubi, kot je permisivnost.

nova
Uredništvo priporoča

A ti delaš v proizvodnji? V gradbeništvu? Tvoji sončki?
[/quote]

A ti pa imaš doma falirano študentarijo ali pa tiste iz bedastih faksov, ki ti doma jamrajo, da ni nobenih služb in jih pač moraš preživljat?:))

Res me zanima, zakaj ti ob vsem svojem čudovitem lajfu, ki ga imaš in ob svoji mladi študentki, ki jo natepavaš, hodiš sem na Mon srat svoje drekarije opranoglavega desnjakarja? Oddjebi že nazaj gor na (ali pod) svojo študentko in njo zabavaj s svojimi monologi, nam pa daj mir.
[/quote]

In to že desetletje. Pa malo kdo ga sploh še jemlje resno, predvsem zaradi njegovega besedenjaka.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti je zmanjkalo drugih argumentov 🙂

Mogoče bi bilo prav, da se včasih vstaviš in postaviš oz. vsaj poskušaš postaviti v čevlje žensk. Realno življenje je tisto, ki ti da podlago in znanje, v nekaterih primerih žal neke kvazi raziskave delajo z nepravimi nameni, če razumeš. Figo v žepu.
Ustavi se in poslušaj partnerico. Mogoče ti bo povedala kaj novega, kar v raziskavah piše drugače. A ljudje smo unikati.
[/quote]

To je bil argument na mestu. Seveda bi lahko vpletel vse, od Fibonaccijevega zaporedja, distribucij ipd. A to načeloma v takih debatah ni ravno nekaj dobrodošlega. Bistvo je, da “fajn” (v tem primeru dopamin) ni nujno tudi “dobro” (v primeru žensk oksitocin). Do tu ste vse enake. Razlike se začnejo pri “Fibonacciju”. 😉

Vztrajaj! .

Imaš prav a tu ne mešam tega. Očitno živiš v oblakih, če misliš, da so te službe nestresne.
[/quote]

Lažna dihtonomija. Med manj stresne in nestresne je lahko velik razkorak. In tudi med blagodejnim vplivom in odsotnostjo tega vpliva… Težko je razpravljati, ko se uporablja t.i. lažne dihtonomije.

Vztrajaj! .

Temo ste spet čisto zasral, desi naklada po lastni riti, črna vrtnica po lastni, bistvo je pa drugje. Ne le slovenski moški, zahodna civilizacija je v počasnem mukotrpnem zatonu zaradi treh ključnih stvari, divje feminizacije in razbrzdanosti žensk, kjer ni nobene zavore več, zaradi sprevrženosti in moči teh sprevržencev in zaradi požrešnosti, ki je porušila ravnovesje vzdržnosti obstoja.

Lažna dihtonomija. Med manj stresne in nestresne je lahko velik razkorak. In tudi med blagodejnim vplivom in odsotnostjo tega vpliva… Težko je razpravljati, ko se uporablja t.i. lažne dihtonomije.
[/quote]

Kaj ko bi ti to svoje silno poznavanje žensk (hormonsko, psihološko…junejmit zdravje) bolj plastično prikazal na domačem terenu? Da recimo ne bi tu cmizil o svoji zakonski krizi in krizi srednjih let, ampak zadevo praktično uspešno apliciral v svoji družini?
Ker vse tole tvoje blebetanje je vredno en k….., ker je vsem, razen tebi (seveda!) jasno, da drži nul koma niks od tega, kar teoretiziraš tu. Ali so tvoje sposobnosti res tako na psu, ali pa nekaj v tvoji enačbi glede zadovoljstva žene ne štima. Verjetno gre za kombinacijo obojega. Pa niti nima veze, ti poslušaš samo sebe, druge potrebuješ samo za trepljanje ubogega ega – svojega, valjda.
Škoda samo, ker še vedno najdeš tu take, ki te hranijo s poskusi debate in ne uvidijo takoj, da je tebi ljub samo monolog.
Medtem pa te ženski del familje pošilja v tri p.m., pardon, kuči pjevajuči daleč stran od sebe. Go figure…

Kaj ko bi ti to svoje silno poznavanje žensk (hormonsko, psihološko…junejmit zdravje) bolj plastično prikazal na domačem terenu? Da recimo ne bi tu cmizil o svoji zakonski krizi in krizi srednjih let, ampak zadevo praktično uspešno apliciral v svoji družini?
Ker vse tole tvoje blebetanje je vredno en k….., ker je vsem, razen tebi (seveda!) jasno, da drži nul koma niks od tega, kar teoretiziraš tu. Ali so tvoje sposobnosti res tako na psu, ali pa nekaj v tvoji enačbi glede zadovoljstva žene ne štima. Verjetno gre za kombinacijo obojega. Pa niti nima veze, ti poslušaš samo sebe, druge potrebuješ samo za trepljanje ubogega ega – svojega, valjda.
Škoda samo, ker še vedno najdeš tu take, ki te hranijo s poskusi debate in ne uvidijo takoj, da je tebi ljub samo monolog.
Medtem pa te ženski del familje pošilja v tri p.m., pardon, kuči pjevajuči daleč stran od sebe. Go figure…
[/quote]

V bistvu tvoje pisanje temelji na povsem napačnih predpostavkah, tako da… Ne vem, kaj bi ti vsebinsko sploh odgovorili, razen tega, da so moje ženske zelo zadovoljne… Tudi zaradi učinkov aplikacije tega, kar pišem.

Vztrajaj! .

Tipična današnja ženska, ne samo pri nas, je domišljavo klopotalo, polna hinavščine in zlobe, nesposobna za karkoli koristnega, živi na račun fiktivnega poklica, izmišljenega prav za ženske, ki samo črpa, prinaša pa nič.

In to si niso izmislile feminstke, ampak požrešnost, ker je baba bolj neumna in boljša potrošnica od moških. Tako da so vse uničujoče stvari prepletene, požrešnost, nore babe in sprevrženost.

V bistvu tvoje pisanje temelji na povsem napačnih predpostavkah, tako da… Ne vem, kaj bi ti vsebinsko sploh odgovorili, razen tega, da so moje ženske zelo zadovoljne… Tudi zaradi učinkov aplikacije tega, kar pišem.
[/quote]

Ja, sedaj verjamem, da so precej. Kje so že? Aja, na severu, medtem ko si ti pa je točno?
Imaš prav v nečem – ne, res ni nobene potrebe po tvojem odgovoru.

Z ženskami ni čisto nič narobe. Težava je v tem, da uporabljaš napačna navodila za uporabo. 😁

Velja tudi obratno.

Vztrajaj! .

Z ženskami ni čisto nič narobe. Težava je v tem, da uporabljaš napačna navodila za uporabo. 😁

Velja tudi obratno.
[/quote]Jaz povem tako kot je,ti pa če si zabit, kar si vedno bil, le floskule limaš in čreva sem brez razuma, boš pač svoje lajnal. Sistem je tak in točno tako ustvarjen odkar je požrešnost šla izpod nadzora. Samo bo se malo tanko piskalo, da bo samo birokracija in mešanje megle na zahodu, oboje izključno ustvarjeno za to, da imajo ženske denar in da na veliko trošijo, odkar Kitajska noče več hlapčevat.

Zahod je zaradi tega v zatonu, pa da se ti a glavo postaviš.

Jaz povem tako kot je,ti pa če si zabit, kar si vedno bil, le floskule limaš in čreva sem brez razuma, boš pač svoje lajnal. Sistem je tak in točno tako ustvarjen odkar je požrešnost šla izpod nadzora. Samo bo se malo tanko piskalo, da bo samo birokracija in mešanje megle na zahodu, oboje izključno ustvarjeno za to, da imajo ženske denar in da na veliko trošijo, odkar Kitajska noče več hlapčevat.

Zahod je zaradi tega v zatonu, pa da se ti a glavo postaviš.
[/quote]

Ima iDESI kar prav. Me zanima samo od kod črpa to modrost…knjige? Splet? Me tematika trenutno zanima, bi bila hvaležna za kak link, če si to morda kje na netu prebral.

Ima iDESI kar prav. Me zanima samo od kod črpa to modrost…knjige? Splet? Me tematika trenutno zanima, bi bila hvaležna za kak link, če si to morda kje na netu prebral.
[/quote]Daj nehaj trol, cel zahod je v nezadovooljstvu in se počasi sesuva vse. Desi sploh ne misli, on se pifla in pa lepi neka čreva, razume pa ničesar, tako kot ti trol ne, čeprav je tako preprosto, da se da v enem stavku napisat. Loleka pa lahko preslepi s temi neskončnimi črevi, ampak samo loleka.

Ti pederčina viharna, a ne vidiš da te noben ne hebe za sto posto.:)))) Ti kar sam sebi odgovarjaš sralo viharno pedersko. Nekaj lajnaš tja v tri dni. Vedno eno in isto….Ti si uvel, pozabljen kot kaktus v sahari…:)) A si si že ogledal svoj plac, tam nekje dva metra pod zemljo? Si, nisi?


Saj je vseeno, ti jebeš kaj ali pa ne, dobrega te ne bo nič doletelo. Covid kriza je le počasen začetek konca.

Jaz povem tako kot je,ti pa če si zabit, kar si vedno bil, le floskule limaš in čreva sem brez razuma, boš pač svoje lajnal. Sistem je tak in točno tako ustvarjen odkar je požrešnost šla izpod nadzora. Samo bo se malo tanko piskalo, da bo samo birokracija in mešanje megle na zahodu, oboje izključno ustvarjeno za to, da imajo ženske denar in da na veliko trošijo, odkar Kitajska noče več hlapčevat.

Zahod je zaradi tega v zatonu, pa da se ti a glavo postaviš.
[/quote]

Glej kolega… Ti vidiš tisto, kar si zmožen videti. S tem, kar vidiš, ni nič narobe. Problem je, da se ne zavedaš, da hodiš po “tujem svetu”, a imaš v rokah “napačno karto (zemljevid)”. In sedaj se pritožuješ, zakaj to, kar vidiš, ne ustreza tvoji karti, ne pomisliš pa, da je ta napačna.

Vztrajaj! .

Ja, sedaj verjamem, da so precej. Kje so že? Aja, na severu, medtem ko si ti pa je točno?
Imaš prav v nečem – ne, res ni nobene potrebe po tvojem odgovoru.
[/quote]

Ti odgovorim podobno kot viharnemu. Jaz imam v rokah boljšo karto. Še vedno verjetno ni zadnja, izpopolnjena izdaja, a je bistveno boljša. In na koncu je še en izziv… Ali znam vedno znova, kljub solidnejši karti, v naravi res izbrati pravo pot.

Preveč fanatizma vnašate v pogovore. In premalo “človeškosti”.

Vztrajaj! .

Kaj ko bi ti to svoje silno poznavanje žensk (hormonsko, psihološko…junejmit zdravje) bolj plastično prikazal na domačem terenu? Da recimo ne bi tu cmizil o svoji zakonski krizi in krizi srednjih let, ampak zadevo praktično uspešno apliciral v svoji družini?
Ker vse tole tvoje blebetanje je vredno en k….., ker je vsem, razen tebi (seveda!) jasno, da drži nul koma niks od tega, kar teoretiziraš tu. Ali so tvoje sposobnosti res tako na psu, ali pa nekaj v tvoji enačbi glede zadovoljstva žene ne štima. Verjetno gre za kombinacijo obojega. Pa niti nima veze, ti poslušaš samo sebe, druge potrebuješ samo za trepljanje ubogega ega – svojega, valjda.
Škoda samo, ker še vedno najdeš tu take, ki te hranijo s poskusi debate in ne uvidijo takoj, da je tebi ljub samo monolog.
Medtem pa te ženski del familje pošilja v tri p.m., pardon, kuči pjevajuči daleč stran od sebe. Go figure…
[/quote]

EDIT: Ti odgovorim podobno kot viharnemu. Jaz imam v rokah boljšo karto. Še vedno verjetno ni zadnja, izpopolnjena izdaja, a je bistveno boljša. In na koncu je še en izziv… Ali znam vedno znova, kljub solidnejši karti, v naravi res izbrati pravo pot.

Preveč fanatizma vnašate v pogovore. In premalo “človeškosti”.

Vztrajaj! .

Moja misel
: V bistvu težko povem karkoli uporabnega. Kot nekdo, ki je bil na robu bankrota, sem začel temeljito študirat marketing. Šlo je za “vse ali nič”. In kdo drug, kot marketinški guruji (pravi, ne samooklicani) bolje ve, kako naslavljati kupce (tudi po spolu), kakor oni?

Tole je v bistvu stranski produkt tega, kar mi je pomagalo vzpostaviti dejavnost v Nemčiji. 🙂

Vztrajaj! .

EDIT: Ti odgovorim podobno kot viharnemu. Jaz imam v rokah boljšo karto. Še vedno verjetno ni zadnja, izpopolnjena izdaja, a je bistveno boljša. In na koncu je še en izziv… Ali znam vedno znova, kljub solidnejši karti, v naravi res izbrati pravo pot.

Preveč fanatizma vnašate v pogovore. In premalo “človeškosti”.
[/quote]

Paradoksalno sta oba z Viharcem na koncu na istem. Nobeden od vaju nima nobene karte in oba samo blodita v svoji realnosti. Viharc ne vidi dlje od svoje globoke užaljenosti, ti pa ne slišiš dlje od svojega jezika. Ne slišita pa nikogar drugega. Zaplombirana sta vsak v svoji zblojeni glavi. En prostaško žali, drugi pa to zavija v usran celofan. Rezultat je isti. Pomilovanja vreden.

Paradoksalno sta oba z Viharcem na koncu na istem. Nobeden od vaju nima nobene karte in oba samo blodita v svoji realnosti. Viharc ne vidi dlje od svoje globoke užaljenosti, ti pa ne slišiš dlje od svojega jezika. Ne slišita pa nikogar drugega. Zaplombirana sta vsak v svoji zblojeni glavi. En prostaško žali, drugi pa to zavija v usran celofan. Rezultat je isti. Pomilovanja vreden.
[/quote]

Pomilovanja vredni so kvečjemu takšni komentarji. Trpite, zavedate se vzrokov svojega trpljenja… Torej, kakor vam Ljubo, Milo in Drago. 🙂

Vztrajaj! .

EDIT: Ti odgovorim podobno kot viharnemu. Jaz imam v rokah boljšo karto. Še vedno verjetno ni zadnja, izpopolnjena izdaja, a je bistveno boljša. In na koncu je še en izziv… Ali znam vedno znova, kljub solidnejši karti, v naravi res izbrati pravo pot.

Preveč fanatizma vnašate v pogovore. In premalo “človeškosti”.
[/quote]

Desi, vsa čast!
Tvoj zapis: “Preveč fanatizma vnašate v pogovore. In premalo “človeškosti”, načeloma velja za skoraj vse debate na tem čveku.
Zadetek v polno. Bravo!

New Report

Close